Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Жена за плакнење очи

  Share
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Раткапна on Чет 19 Aвг 2010, 17:48

  Shakira

  Jessica Alba
  Salma Hayek
  kate moss http://www.refinery29.com/pipeline/img/kate-moss-white-stripes-strip-video.jpg
  Tara Banks
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by prozaque on Чет 19 Aвг 2010, 17:59

  God of Thunder напиша:Добро бе жениве имет поубав вкус од нас

  Ние во секое време можеме да се истакнеме во темата "Maж за плакнење очи"  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Mercy Seat on Вто 24 Aвг 2010, 11:52  Иако е многу ниска ... ама сепак девојкава е бомбастична.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by balAlajkA on Вто 24 Aвг 2010, 12:02

  за Салма Хајек...too little, too much... барем за мој вкус...

  ******************

  ама кога сме кај латино, Бразилката Ana Beatriz Baross

  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Mercy Seat on Вто 24 Aвг 2010, 12:07

  balAlajkA напиша:за Салма Хајек...too little, too much... барем за мој вкус...

  ******************

  Тоа што е ниска си има предности од стоење може се да работи.

  ***********************************************************

  Ама од сите оваа е незаменлива

  avatar
  Blackie
  wild child
  wild child

  Male Мислења : 1180
  Местолокација : Атлантида
  Зачленет на : 2009-11-19

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Blackie on Пет 27 Aвг 2010, 16:24

  love
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Ивањушка on Саб 28 Aвг 2010, 14:23  Rachel McAdams
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Ивањушка on Пон 30 Aвг 2010, 23:50  Jodi Lyn O'Keefe
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Mercy Seat on Вто 31 Aвг 2010, 14:43

  Natascha McElhone пример како би требало да изгледа една жена.  Пример како и без да се соблечиш да изгледаш секси.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Раткапна on Сре 01 Сеп 2010, 12:00

  naomi campbell

  [img][/img]

  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Batty on Сре 01 Сеп 2010, 14:14

  Според мене, ако некоја „ти плакни очи“ само ако има минимум или ич облека, тогаш ... не бива :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Сашо комшијана on Сре 01 Сеп 2010, 15:58

  тоќно е ова прис шо го кажа....

  а јас ако не ја стаам Бар Рефаели, не знам која би ја ставил
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Раткапна on Сре 01 Сеп 2010, 19:25

  Priest напиша:Според мене, ако некоја „ти плакни очи“ само ако има минимум или ич облека, тогаш ... не бива :)
  Па Наоми има предобро тело и сакав то да го потенцирам, пошо кај неа само то би ми плакнело очи, а за фацата....па многу ми е мрачна, злобна на фаца...
  А за жена која и слечена и облечена ми плакни очи секогаш е Бијонси, еве слика кај што не е средена, ама е пак пренајуба (додуша има чудна фаца напрааено на слика..)
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Batty on Сре 01 Сеп 2010, 20:58

  еленче напиша:
  Priest напиша:Според мене, ако некоја „ти плакни очи“ само ако има минимум или ич облека, тогаш ... не бива :)
  Па Наоми има предобро тело и сакав то да го потенцирам, пошо кај неа само то би ми плакнело очи, а за фацата....па многу ми е мрачна, злобна на фаца...
  А за жена која и слечена и облечена ми плакни очи секогаш е Бијонси, еве слика кај што не е средена, ама е пак пренајуба (додуша има чудна фаца напрааено на слика..)

  Te разбирам :) Mojот коментар не беше потенциран кон твојот, туку онака, општо дадов мислење за темата. Кулирај си :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Раткапна on Чет 02 Сеп 2010, 13:20

  ^ уи мисј (француски демек)
  Мег Рајан, мн си ја сакам и многу ми е слатка...додуша не ставам слатка слика до неа love
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by bloody on Саб 04 Сеп 2010, 00:38

  Floor Jansen пејачката на After Forever ...
  avatar
  anna molly
  fallen.angel
  fallen.angel

  Female Мислења : 336
  Зачленет на : 2009-12-14

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by anna molly on Сре 08 Сеп 2010, 16:43


  анонимна е ама преубава ми е! да сум машко ќе си барам ваква женска и иклучиво таква (во врска со изглед, де)
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Kelso on Нед 19 Сеп 2010, 16:06


  анонимна.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Sunshine on Нед 19 Сеп 2010, 18:03  Uploaded with ImageShack.us
  Моника Белучи... love
  avatar
  the gossip girl

  Female Мислења : 294
  Местолокација : дома
  Зачленет на : 2009-07-09

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by the gossip girl on Нед 26 Сеп 2010, 12:48

  Natalie Imbruglia
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Раткапна on Пон 10 Јан 2011, 13:34

  е ова е жена!
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Printers and faxes on Пон 10 Јан 2011, 14:47

  ^несакам да сум војник, тоа е сигурно.... ама со задоволство би бил пуковник на ваква војска.... love love love love
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Kelso on Пон 10 Јан 2011, 18:57

  Најубава жена на форумов е нашиот еден и единствен - Фрили ака Љупчо :*


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Printers and faxes on Пон 10 Јан 2011, 19:23

  ^еј еј еј... ај да не се вреѓаме сега.... nervozen nervozen nervozen nervozen nervozen nervozen nervozen
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Раткапна on Вто 11 Јан 2011, 12:10

  ^ ти љубомори, зато :)
  ___
  А според Заптијата, оваа би била жена

  Sponsored content

  Re: Жена за плакнење очи

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:02