Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Си кажувам...

  Share

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Пон 22 Јун 2009, 03:28

  Шо сакате да си кажите на себеси? Шо сакате да се убедите... Да сфатите, да откриете, да заклучите, да решите...
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by prozaque on Пон 22 Јун 2009, 03:37

  Да го одде*ам овој град со сите гадни спомени во него...свеж почеток.Ама не е така лесно...


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by prozaque on Пон 22 Јун 2009, 03:38

  И да...еден free fall до дното ми треба...Одтаму..само нагоре оди работата...ама треба мади*а за таков потег..


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пон 22 Јун 2009, 17:24

  покани го на пиво бе смотана една :glup:
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by PantomimoS on Пон 22 Јун 2009, 17:34

  ај одзбуни се бе.
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Пон 22 Јун 2009, 20:47

  PantomimoS напиша:ај одзбуни се бе.
  ме пресмеа со ова


  ***
  Морбит,дете, убаво ти тргна незнам оти појке не го сакаш машкиот род(а богами и женскиот).
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Си кажувам...

  Пишување by bloody on Пон 22 Јун 2009, 21:36

  Е јас да си кажам....Киро прекиниии да ја прекинуваш ко ти јади трици...
  avatar
  Shadow
  мици ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ
  мици ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

  Female Мислења : 1198
  Местолокација : Underworld
  Зачленет на : 2008-09-22

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Shadow on Пон 22 Јун 2009, 23:06

  излези веќе еднаш од својата безбедна територија!
  и пред нешто да направиш не размислувај многу, едноставно направи го. вреди да се проба :hmmm:
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Вто 23 Јун 2009, 00:55

  ептен си ретардирана. дај некоаш напрај добар избор и престани да мислиш дека сите се исти. и цени ко ќе некој те сакат вистински, не летај по други!

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Рокси on Вто 23 Јун 2009, 01:22

  Горда сум на тебе! Те сакам!
  Посебно ми се свигет твојте промени во последно време пошо позитивно влијает врз тебе и имаш се’ помалце неубај моменти!

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Вто 23 Јун 2009, 03:53

  имаш многу бубачки Сандричке. Многу. те разјадват по малце некои.
  avatar
  Nu`Bia
  Scarleta
  Scarleta

  Female Мислења : 982
  Местолокација : My world.
  Зачленет на : 2008-09-17

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Nu`Bia on Вто 23 Јун 2009, 14:40

  Продолжи маа,ич гајле да не ти е.

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Рокси on Вто 23 Јун 2009, 16:17

  Обрати внимание на секој детаааал пошо ќе ти требит! :mad:

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Вто 23 Јун 2009, 19:30

  Ти си среќна личност. Има многу работи кои те прат среќна. Имаш луѓе кои те обожават. Имаш се, а ти се замараш со невидени глупости. Па нели ситниците кои ги обожаваш градат се? Ти си среќна Цимет.
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Вто 23 Јун 2009, 19:42

  среди се!

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Вто 23 Јун 2009, 20:05

  Ивањушка напиша:среди се!

  д сејм

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Шмугле on Вто 23 Јун 2009, 21:11

  не се умаарај.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Вто 23 Јун 2009, 21:33

  тргни си го оклешто од фаца лелееее
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Сре 24 Јун 2009, 03:15

  Мафни го тој страв од твојата глава. Еднаш - засекогаш!
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Сре 24 Јун 2009, 12:10

  само продолжи да гризеш
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Сре 24 Јун 2009, 13:29

  balAlajkA напиша:тргни си го оклешто од фаца лелееее

  уште те држи, не ми се верува

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Чет 25 Јун 2009, 02:21

  прекини да пушиш толку цигари. аман, знајш дека имаш проблеми. + како можеше бе вчера да си зборав за то и денес да ми се исполни онака од нигде никаде. Ти си стварно среќна С. Уживај!
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Чет 25 Јун 2009, 02:24

  прекини да се дружиш со манијаци, уште си малолетна
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Чет 25 Јун 2009, 02:46

  you deserve better!

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Рокси on Чет 25 Јун 2009, 02:48

  Легни сииииии!

  Sponsored content

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:05