Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Си кажувам...

  Share
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Robby on Нед 09 Aвг 2009, 20:47

  .. emotional `не се замарај плс...
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Нед 09 Aвг 2009, 22:09

  Имаш прекрасни луѓе покрај тебе. Се сакаш сама, ги сакаш другите, те сакет и тие тебе. Среќно женета си, имаш дете, не пијаш појке, се стана најубо. Ова е доволна причина за твојата задоволна насмевка која не ја имаш тргнато. Да Емуки ти си пресреќна!
  avatar
  Malice
  Шишарка
  Шишарка

  Female Мислења : 1348
  Местолокација : Жабит а Битоља
  Зачленет на : 2009-03-19

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Malice on Нед 09 Aвг 2009, 22:57

  сакам да си кажам: Глупо е да се кајш. Евритинг хепнс фор а ризн. Само плус искуство!

  (Но, за жал) си кажувам: глупа една! така ти е ко брзаш! ААААААААААААААААААААААА :nervoza:
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Пон 10 Aвг 2009, 02:47

  You are such a great girl. Зато ти се дешавет такви срањевини. :mad:

  *

  Кarma is a bitch.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пон 10 Aвг 2009, 13:13

  љубоморна си бе! шо ти е ееееееј? :glup:
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by PantomimoS on Пон 10 Aвг 2009, 13:32

  prozaque напиша:Трпение брат, трпение.....
  Трпение сестро..........
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Пон 10 Aвг 2009, 14:26

  Купен мир и тишина love
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Си кажувам...

  Пишување by RoTkViCa on Вто 11 Aвг 2009, 20:34

  Зошто го држиш преголемиот товар во тебе?
  Или повторно се `оние` денови?
  Нешто ти се случува, но и самата не си свесна која е причината.
  Застани, почекај, се ќе си дојде на свое место

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Шмугле on Чет 13 Aвг 2009, 16:57

  си ја бараш бељата еј
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sunshine on Пет 14 Aвг 2009, 14:36

  marfi te e*ava cel zivoooooot!!!!!!!!!! леле ц ц ц
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Пет 14 Aвг 2009, 16:50

  Уживај бејб, ништо друго не е важно.


  Последната промена е направена од Mrs.Brightside на Пет 14 Aвг 2009, 21:26. Мислењето е променето 1 пати
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Пет 14 Aвг 2009, 19:33

  легни си....одмори не ти е арно
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Си кажувам...

  Пишување by RoTkViCa on Нед 16 Aвг 2009, 21:02

  Кулирај си, барем свати каков е, не жали за ништо, и барем сега знајш дека немат потреба да мислиш на НИКОЈ . НЕ ВРЕДИ...запамти го то !
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sunshine on Сре 19 Aвг 2009, 16:48

  иди спремај се ке те убијаааат!!!!
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Сре 19 Aвг 2009, 16:51

  гледааааааш?!

  и немој пак да си кризирала, луда една. уживај rock and roll

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Сре 19 Aвг 2009, 21:18

  Биди среќна за то шо воопшто се деси.
  Не барај да го вратиш времето.
  Сеќавај се на то, со најголемата насмевка хаха, будала!
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Си кажувам...

  Пишување by RoTkViCa on Чет 20 Aвг 2009, 12:01

  Остај да видиш до кај ке оди ....остави се на времето....не прајш ништо погрешно !
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Чет 20 Aвг 2009, 13:42

  you lucky bastard youuuu :њењењењ:
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Чет 20 Aвг 2009, 20:19

  Честитам!

  Слобода 100/100
  Самодоверба 100/100
  Беснило 100/100
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sunshine on Нед 23 Aвг 2009, 16:20

  аии!! што ти е мор шо се занесвиш??
  кажи и на мајкати да ти ја врзит една шо нема да и падне тешко нек те отрезне малку!
  животињо жута!
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Нед 23 Aвг 2009, 17:15

  блааах. Батали грипот,повракањето и фјунерал думот, излези си.
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Вто 25 Aвг 2009, 02:57

  Somebody pinch me, your love's too good to be true. mislam :?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Вто 25 Aвг 2009, 15:23

  сакаше промени-ете ти :) и кажи ама е јако. страшно...ама јако
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Си кажувам...

  Пишување by RoTkViCa on Саб 29 Aвг 2009, 19:47

  валда....не е ништо страшно.....не е зависно////валда
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Саб 29 Aвг 2009, 20:24

  како мојш да мислиш цело време на некој? дај олади троа :њењењењ:

  Sponsored content

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:39