Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Си кажувам...

  Share
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Чет 25 Јун 2009, 13:05

  иако знајш дека ќе имат карање зш сакаш да го напрајш то сеуште?

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Пет 26 Јун 2009, 01:07

  оти се плашиш? опушти се. нема да те остај. аман
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Пет 26 Јун 2009, 01:10

  издржи!

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Рокси on Пет 26 Јун 2009, 01:12

  Дај престани да го замараш мозокот со „што би било ако би било“
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Пет 26 Јун 2009, 01:18

  те сакам
  avatar
  Daftie

  Female Мислења : 134
  Зачленет на : 2009-06-22

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Daftie on Пет 26 Јун 2009, 09:35

  Фала
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пет 26 Јун 2009, 10:02

  прекини!
  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by frose on Пет 26 Јун 2009, 13:34

  соземи се малку .... не летај многу :waiting:
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пет 26 Јун 2009, 13:34

  аман прекиниииии!!!!!
  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by frose on Пет 26 Јун 2009, 13:56

  Фросиноо олади малку :mad:
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by prozaque on Пет 26 Јун 2009, 15:11

  Steady as she goes...


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пет 26 Јун 2009, 15:15

  добро... знајш шо прајш?
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Пет 26 Јун 2009, 15:32

  конечно си најсреќна и нишчо не ти фалит.

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Шмугле on Пет 26 Јун 2009, 16:10

  сакај ја.
  avatar
  the girl

  Female Мислења : 680
  Местолокација : охрид-струга
  Зачленет на : 2009-04-11

  Re: Си кажувам...

  Пишување by the girl on Пет 26 Јун 2009, 18:02

  не живеј од спомени...
  најди некој зш маФ ти е работата!!
  глупа!
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bender on Пет 26 Јун 2009, 19:23

  Незнам што чекаш.....идиот.....


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пет 26 Јун 2009, 20:53

  smiri se...disi disi...i trgni si go OKLESTO od facata AAAAAAAAAAAAA
  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by frose on Саб 27 Јун 2009, 00:39

  иди спиј :mad:
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Саб 27 Јун 2009, 00:40

  значи кое среќно копиле си
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Саб 27 Јун 2009, 02:53

  освесити се жено.
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Phoenix on Саб 27 Јун 2009, 02:57

  јади јади јади.. спиј спиј спи... насмеј се .. еден е животот и пред тебе е ..не се сите како тебе искрени и директни ,, затоа смени се и пробај да глумиш .. не мора се да си кажуваш .. не те свакаат сите како што треба.. живејјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјјј!!!!
  avatar
  Nu`Bia
  Scarleta
  Scarleta

  Female Мислења : 982
  Местолокација : My world.
  Зачленет на : 2008-09-17

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Nu`Bia on Саб 27 Јун 2009, 17:35

  Заеби се...никогаш нема да е така...

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Нед 28 Јун 2009, 12:15

  Не се љути де толку. Се упропастваш.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Нед 28 Јун 2009, 12:18

  шо ти е гајле бе...уживај
  avatar
  the girl

  Female Мислења : 680
  Местолокација : охрид-струга
  Зачленет на : 2009-04-11

  Re: Си кажувам...

  Пишување by the girl on Нед 28 Јун 2009, 12:37

  издржи ко и секој ден...знајш дека колку и да негираш то те напрај посилна ...ИЗДРЖИ

  Sponsored content

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:40