Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Си кажувам...

  Share
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Нед 28 Јун 2009, 12:56

  она што не те уби те прави посилна!

  ти се докажало то многупати...уживај...
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Нед 28 Јун 2009, 21:54

  види ја и лошата страна. Ќе ти притреба.
  И да.. опушти се. Ќе мине и тоа :) (?)
  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by frose on Нед 28 Јун 2009, 23:34

  не размислувај мн. за тоа ... смири се малку ... олади
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by PantomimoS on Нед 28 Јун 2009, 23:37

  направи нешто креативно!
  имаш повеќе од доволно моменти на досада во животот.
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Phoenix on Пон 29 Јун 2009, 01:17

  иииии оо како је лепо бити глуп

  не бе се шалев чек сериозно епа вака

  немој да се замараш со некоја типка која мисли дека ке те повреди и уништи немој да се мачиш и даплачеш секоја вечер .

  и самиот се увери колку е убав животот .. ооо да пред тебе е

  таа не е ни прва богами ниту пак ке биде последна..

  последна?: се зезаш

  џим фанки и сее е можно.. особено кога најубави босанки те држат во прегратки ..

  и на крај помолисе

  алилујаааааааа алилујааааа слава тебе гоце........

  хакуна матата..!!!!

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Пон 29 Јун 2009, 01:55

  препаметна ми си некако. препрепреппаметна. нема врска. до уши онака си заљубена, ај кен фил ит. ама не брзај плс. се пополека. оххх животот е убаааав!
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пон 29 Јун 2009, 14:13

  јууу девил јууу
  avatar
  Alive
  GrungE nO MueRE!!!
  GrungE nO MueRE!!!

  Male Мислења : 2113
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-04-06

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Alive on Пон 29 Јун 2009, 14:32

  Да поминет 3 песни и одам на цигаре мерак
  avatar
  Nu`Bia
  Scarleta
  Scarleta

  Female Мислења : 982
  Местолокација : My world.
  Зачленет на : 2008-09-17

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Nu`Bia on Пон 29 Јун 2009, 14:44

  Ама шо ти е гајле,еден живот шо сакаш прај...Оди му
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Пон 29 Јун 2009, 17:53

  кој му ја мати водата на коњот
  avatar
  Shadow
  мици ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ
  мици ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

  Female Мислења : 1198
  Местолокација : Underworld
  Зачленет на : 2008-09-22

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Shadow on Вто 30 Јун 2009, 00:38

  динг донг!
  you have no idea what you're doing, huh?
  ај кулирај малце.
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Вто 30 Јун 2009, 00:41

  не прај вакви сплетки и објасви ги убо работиве. некоаш мојш да изгубиш некој шо го сакаш ради то шо не знајш убо да се искажиш.
  avatar
  Alive
  GrungE nO MueRE!!!
  GrungE nO MueRE!!!

  Male Мислења : 2113
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-04-06

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Alive on Вто 30 Јун 2009, 00:54

  Сега сваќам колку грешки сум правел досега и сум можел да изгубам многу драги личности ако немале разбирање за мене. А некогаш се прашувам дали иам некој покрај мене освен мојата сенка?
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Вто 30 Јун 2009, 01:03

  иди удри му една да ти акнам ја тебе една
  avatar
  the girl

  Female Мислења : 680
  Местолокација : охрид-струга
  Зачленет на : 2009-04-11

  Re: Си кажувам...

  Пишување by the girl on Вто 30 Јун 2009, 01:13

  шо ги тркалашstoе*и им матер ...

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Вто 30 Јун 2009, 01:35

  Шо се секираш џабе! (сепак ова не се мои зборој)
  п.с. не оди не оди не оди! нејкиш да одиш! нејкиш да работиш! нипто нејкиш. аман Сандра! едноставно сакаш да си тука. и биди тука.
  п.п.с. и не кревај паники за џабе те молам. и тој се плаши, не само ти. не се секирај нека не те фаќат паранои. глупа си и имаш глупи потсвесни стравој шо мора да ги СУЗБИЕШ!

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Рокси on Вто 30 Јун 2009, 01:38

  Се надевам еден ден ќе живејш во Франција со французин некој ко режисерот на филмот Les enfants de Timpelbach!
  Ах... нели се французите love
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Вто 30 Јун 2009, 02:39

  издржи мури...
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Вто 30 Јун 2009, 11:03

  оди со Цимет и убиј го тој глуп необичен страв!
  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Си кажувам...

  Пишување by frose on Вто 30 Јун 2009, 14:50

  стрпи се малку пи*кати матер
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Вто 30 Јун 2009, 15:08

  не си ти крива што некои луѓе немаат капацитет да те разберат
  и среќна си што знаеш дека животот не е црно-бел...ни розов....

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Шмугле on Вто 30 Јун 2009, 15:25

  abe star e be lele :mad:
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Сре 01 Jул 2009, 13:27

  можеби згреши но барем цел бес исчезна. Она што гниеше во тебе веќе го нема. Твојот свет е спасен. Уживај
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Си кажувам...

  Пишување by RoTkViCa on Сре 01 Jул 2009, 13:44

  остани таму и не враќај се.....
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Сре 01 Jул 2009, 13:49

  понекогаш толку сум горда на тебе!


  и гледаш дека се јавииии :њењењењ:

  Sponsored content

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:03