Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Си кажувам...

  Share
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Си кажувам...

  Пишување by ~Анџелка~ on Пон 09 Мај 2011, 20:18

  Умри си...-.-
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Пон 09 Мај 2011, 20:55

  Ko вол почна да јајш...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Batty on Нед 22 Мај 2011, 13:55

  Отвори ги очите, отерај го „ѓаолот“ од мислите. Те држи толку долго, тешко се снаоѓаш. Ветрот надвор е ладен, уморно чувство во душата што ме тера да заминам, ама нема место за луѓе како мене нигде.
  Можеби некој ќе и рече „he's the one, Oh, how could you be so blind“... ама ипак, тој „ѓаволот“ се моли за повлекување, секогаш.
  Многу време барав, дали деновиве беше откриено, конечно?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Сашо комшијана on Нед 22 Мај 2011, 16:18

  ју лаки бастрд
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Нед 22 Мај 2011, 16:59

  Заеби, обвинуваш други, а до тебе е ...
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Robby on Нед 22 Мај 2011, 17:22

  праавса наудран
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Kelso on Нед 22 Мај 2011, 23:11

  Ќе се рокнам некој ден.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Пон 23 Мај 2011, 01:35

  Gillan напиша:Ќе се рокнам некој ден.


  Ако планираш да се рокнеш, во онаа смисла на која мислам, сметај на мене
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Kelso on Пон 23 Мај 2011, 17:16

  Не е во таа смисла, и да беше немаше да сметам на тебе.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Пон 23 Мај 2011, 18:45

  ^знам бе... онака, ко провокација малце хехе  Почна времево да ми прај проблеми... јеботе!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Kelso on Пон 23 Мај 2011, 23:44

  ^Абе ти забораваш дека јас сум провокаторот


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 24 Мај 2011, 11:56

  ^Баш затоа те провоцирам
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by PantomimoS on Вто 24 Мај 2011, 19:07

  Џабе јадеш чоколадо. Ништо нема да се смени, ништо нема да биде подобро.
  Ти ќе останеш истото неталентирано, флегматично и мутаво створење.

  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 24 Мај 2011, 23:37

  Ајде.. утре пак вшколо...
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Kelso on Вто 24 Мај 2011, 23:45

  You'll be a hard luck woman baby till you find your man .. ..


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Robby on Пет 27 Мај 2011, 17:38

  Ќи та затворат !
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Сашо комшијана on Нед 29 Мај 2011, 16:37

  Фуцк ју
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bender on Нед 29 Мај 2011, 19:07

  Матна вода не гази... пирани има


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Растурикуќа Стојковски
  It's a miracle!
  It's a miracle!

  Male Мислења : 4021
  Местолокација : Септичка јама
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Растурикуќа Стојковски on Нед 29 Мај 2011, 22:03

  Oко за око, сирење за пари...
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Kelso on Вто 07 Јун 2011, 04:39

  Your day breaks, your mind aches ..


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Бошко Луди

  Male Мислења : 63
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-01-06

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Бошко Луди on Чет 09 Јун 2011, 23:41

  Да ослабам?
  Или не?
  Силно светнал ден!
  А јадењето на маса е сервирано.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Чет 09 Јун 2011, 23:59

  ^
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Си кажувам...

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 11 Јун 2011, 17:08

  Ех бре идиотке една, сега моли се се‘ да испадне океј...Кога се‘ расипуваш. -.-
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Сашо комшијана on Саб 11 Јун 2011, 17:10

  таман је бре, таман !
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 11 Јун 2011, 17:14

  Дупка.

  Sponsored content

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:41