Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Си кажувам...

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Batty on Сре 01 Jул 2009, 13:51

  Take another shot of courage. Wonder why the right words never come
  You just get numb се кривам


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Чет 02 Jул 2009, 16:02

  you are one lucky bastard
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Batty on Чет 02 Jул 2009, 16:03

  Плукни на својата фаца и постани човек. Нека се слушне и твојот збор

  :(ratatata):


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Чет 02 Jул 2009, 16:17

  wake up and smell the coffee!
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Dirge on Чет 02 Jул 2009, 16:39

  блаах Д.

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Чет 02 Jул 2009, 16:40

  odi si doma moriii

  (neam mak podrshka na kompjuterov sorry)
  avatar
  Горан
  Земјоделец
  Земјоделец

  Male Мислења : 584
  Местолокација : С Требеништа
  Зачленет на : 2008-10-31

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Горан on Чет 02 Jул 2009, 16:50

  Многу си глуп,и фел глуп :hahasto:
  avatar
  the girl

  Female Мислења : 680
  Местолокација : охрид-струга
  Зачленет на : 2009-04-11

  Re: Си кажувам...

  Пишување by the girl on Саб 04 Jул 2009, 13:42

  среќна си мори Павлинооооо,те сакат,го сакаш ...мала си,голем е ...имаш време ...ајт
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Саб 04 Jул 2009, 14:31

  не пијаш појке алкохол!

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Пон 06 Jул 2009, 01:59

  колку се испијани човече. а не ни осети. онака по малку, по малку, па по многу, и преубо си помина на крајо. ух, колку среќна особа си ти Циметна една.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пон 06 Jул 2009, 13:02

  голема си, пресметај!
  avatar
  danna*shoe

  Female Мислења : 6846
  Местолокација : секаде, тука, тамо..
  Зачленет на : 2008-10-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by danna*shoe on Пон 06 Jул 2009, 23:43

  само нека се пази.. не друго лошо време е денес :S :D
  avatar
  the girl

  Female Мислења : 680
  Местолокација : охрид-струга
  Зачленет на : 2009-04-11

  Re: Си кажувам...

  Пишување by the girl on Вто 07 Jул 2009, 02:27

  глупа си понекогаш...ај ај тераш...
  avatar
  danna*shoe

  Female Мислења : 6846
  Местолокација : секаде, тука, тамо..
  Зачленет на : 2008-10-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by danna*shoe on Вто 07 Jул 2009, 05:23

  имаш план :) ти имаш план... хаха.. ти секоаш имашплан ма! ај ај... хаха
  и сеа си викам маја е гладна треба да и даеш да јаде мааааа!
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Phoenix on Вто 07 Jул 2009, 08:51

  престани да си правиш филмови престаниииииииииииииииии!!!

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Сре 08 Jул 2009, 02:57

  Значи драга моја. Мораш да престаниш да бидиш несигурна. Цел живот си несигурна. Ништо не постигнуваш со то. Шо појке го стегаш нештото, то појке ти се лизга од раце. Џст лет ит гоу и уживај. Едноставно опушти се, нема шо да мислиш, има само шо да осеќаш. Молим те! Немој да си толку устручена, стварно не мислев дека си толку устручена во дадени ситуаци. Работите сами ќе си се наредат, онака како шо сакат, спонтано. И ти ќе уживаш. Вака само се гризиш дип инсајд ју. Едноставноооо лет ит флоу! Мораш да бидиш посигурна во себе и посигурна во она шо го градиш. Ако продолжиш вака ништо нема да изградиш. Вервај! И прекини со прашвањето, ДОСАДНА СИ!
  avatar
  Shadow
  мици ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ
  мици ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ

  Female Мислења : 1198
  Местолокација : Underworld
  Зачленет на : 2008-09-22

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Shadow on Чет 09 Jул 2009, 10:52

  you are too scared :hmmm:
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Bright on Пет 10 Jул 2009, 22:20

  наплаќај одма, не му ја мисли.

  и зборувајјјј... гушкајјј... смеј се .. радувај се! убави нешта се случуваат :dada:
  avatar
  si4

  Female Мислења : 105
  Местолокација : марс
  Зачленет на : 2009-03-18

  Re: Си кажувам...

  Пишување by si4 on Пет 17 Jул 2009, 16:36

  Чуството за љубов лесно се стекнува а тешко се губи.Преставува вид круг кој постојано врти и не престанува.Љубовта е различна ,зборот љубов е само збор но ако ја разгледаш неговата суштина, ке увидиш дека не си почустувал онолку колку што си видел.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Си кажувам...

  Пишување by balAlajkA on Пет 17 Jул 2009, 17:34

  не препуштај се меланхолии... жал ми е
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by PantomimoS on Пет 17 Jул 2009, 17:37

  иди даље...
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Ивањушка on Пет 17 Jул 2009, 17:40

  уште малку....уште малкуууууууууу love

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Cinnamon* on Нед 26 Jул 2009, 20:46

  досадна си. прекини да параноизираш.
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Гостин on Нед 26 Jул 2009, 20:51

  Се е најубо, прекрасно. Долго време го чекаше овој момент, уживај во него.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Си кажувам...

  Пишување by PantomimoS on Пон 27 Jул 2009, 01:46

  ...Opusti se sad...

  Sponsored content

  Re: Си кажувам...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:05