Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Бугарски пасош

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Бугарски пасош

  Пишување by Batty on Саб 19 Јан 2013, 12:45

  Тогаш, сигурно ќе ти „прилега“ оваа дискусија...

  http://www.silenceforum.com/t758-topic


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Бугарски пасош

  Пишување by Toecutter on Саб 19 Јан 2013, 19:52

  630 напиша:Тогаш, сигурно ќе ти „прилега“ оваа дискусија...

  http://www.silenceforum.com/t758-topic

  http://www.silenceforum.com/t758p60-topic#258427  balAlajkA напиша: само велам дека не мора да одиме во крајности и да и дадеме шанса на Владава да го истера до крај тоа што го има замислено. доволно и беше на земјава поткопување од внатре.

  Шта речи.
  Никогаш не научив да останам рамнодушен на изблиците на домољубие. А слушнато и видено милион пати. Не се развива толеранција изгледа...

  Беверли хилс ...how i hated that shit.
  Нормално, најлон ќесите се лоши за екосферата. Пошто така кажале во штабот. Пред таа информација да биде соопштена во штабот,од пастирот или на некој од телекраните каде се лоботомира гоцевата раса (Хунзи) најлонот бил биоразградлив.
  Но најлонот кој се плаќа автоматски е во ред. Со самата постапка на уплаќање на пари, пластичната маса добива во разградливост. Богоугодна, Кошер и Халал-пластика. Грев е да не се наплати и да не земе власта пари, арам-ќеса...

  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Бугарски пасош

  Пишување by prozaque on Саб 01 Јун 2013, 15:32

  Бугарски пасош bubble building up.  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..

  Sponsored content

  Re: Бугарски пасош

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 15 Дек 2017, 11:03