Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Сакам да ти кажам...пак

  Share
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Нед 01 Ное 2009, 10:52

  си тебе се убави кафињата, музиката, гушкањето, смеата, утрата...
  само јас не знам колку ќе бидам дел од нив... I'm like the wind, you can't hold me back, I can't keep you warm...
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Нед 01 Ное 2009, 14:41

  да не бев таква немаше ни да се запознаеме ::PP ela da te ljubnam
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Нед 01 Ное 2009, 14:45

  еј, еј ... ејјјјјјј - само пријатели!
  *
  Ти гарантирав журка, ама јас немат да бидам дел од неа. Не како минатиот пат. ба-бај по 3 пат.
  avatar
  si4

  Female Мислења : 105
  Местолокација : марс
  Зачленет на : 2009-03-18

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by si4 on Нед 01 Ное 2009, 23:52

  Персона 1- Повторно ли имаш некоја корис од нас ?!
  Персона 2- Шиткач невиден !!!!!! Не си ги дигај акците толку и спушти се на земја малку!!!!!
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Гостин on Пон 02 Ное 2009, 01:28

  Личност еден: Ти си одбра да е вака ко шо ќе е од денес, немој после да ми речиш дека згреши пошо вака е и поубо за мене а ваљда и за тебе. Слободата е твоја, искористија паметно и уживај во животот само заборај на мене ко јас шо се трудам да заборам на тебе. Ми се бендисвет моментиве на заборавање
  Личност два: Го сакам то шо ме познаваш олку убо шо не морат да ти објасвам зш ми е неубо во моментов. Го сакам то шо ми си појке од све на светов, шо ме разбираш и ме смејш ко ќе ми е најгрдо. Те сакам зато шо си секоаш тука и зато шо ме спречи да напрам некој грешки шо можеа да се фатални. Мх, под доза од алкохол најискрена сум. Стара и најголема љубов моја, ајм бек ту ју!
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Сре 04 Ное 2009, 15:40

  1. you can call me baby, you can call me any time, but you gotta call me

  2. you know I'm no good

  3. don't want no scrubs
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Ane Rockerka on Сре 04 Ное 2009, 16:14

  лигли, створени сте само за да ја трошите скапоцената вода без да бидете благодарни и без да возвратите на некој начин.....
  нередно - одвај чекам да ви го плеснам ова во фаца пред они пред кои се прчите и пред кои се правите ко некои од високите друштва....
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Сре 04 Ное 2009, 23:04

  Ниедна прилика не е изгубена, Секогаш има некој кој ќе ја искористи онаа која ти си ја пропуштил!
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Phoenix on Сре 04 Ное 2009, 23:14

  Imagine <3 напиша:Ниедна прилика не е изгубена, Секогаш има некој кој ќе ја искористи онаа која ти си ја пропуштил!
  ahh колку се пронајдов во ова и колку боли боли и болии......
  свиреп и глуп крај тебе гладна.. за прегратка...крај кого спиешш ??/??  кому припаѓаш ?? 
  простими што не можев да сватам колку сум осамен мегу сите тие безвредни луге никому потребни..
  простими што не сватив колку беше сама крај мене!!
  ах 
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Сре 04 Ное 2009, 23:19

  И мене ме погоди таа вистина^
  *

  Да ти кажааам.. декаааа.. да. да . да. да. До крајов на светов. со тебе.
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Сре 04 Ное 2009, 23:33

  ке експлодирааааам nervozen

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Чет 05 Ное 2009, 13:04

  Дебилу! Сакам да ти кажам дека постојат психијатриски установи, каде што најдобро ќе се снајдиш, или нервни одделенија, уште подобро, меѓу решетки. Ми се нарекуваш професор? Со кое право? Не ми си ни надлежен. Болен од умот. Како шо ти реков, не знам шо си мислиш со умот, а можда па и не си мислиш. Ко ти го реков то ти дојде да ми ја закачиш една? Не знам оти не ми ја закачи, барем ќе ми беше уба болката оти ќе знаев дека ја изгуби ПОЗИЦИЈАТА, ќе уживав во мазохизмот, место во твојот садизам. Поздрав.
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Ane Rockerka on Чет 05 Ное 2009, 18:17

  престани да бидеш толку голем кретен....
  ај пред мене се покажа, туку и другите веќе почнаа да ти се смеат...
  avatar
  si4

  Female Мислења : 105
  Местолокација : марс
  Зачленет на : 2009-03-18

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by si4 on Чет 05 Ное 2009, 22:10

  Опрај се бе ало
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Пет 06 Ное 2009, 00:10

  и така цел ден дремеш тука ...да не сакаш и да ти постелам да не идеш дома на спиење ич ... nervozen и така сабајле пак ке се нацрташ пред врата nervozen
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Пет 06 Ное 2009, 11:10

  честитки.
  what you did to me, I do to him.
  само учам од најдобриот.
  and you ARE fuc*ing the best
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пет 06 Ное 2009, 18:46

  You came down on me like summer rain!!
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Пет 06 Ное 2009, 19:45

  Тоа беше возвеличен момент. Нешто занесно. Нешто.. . . со многу прашалници, нешто како страв, нешто како случајност, нешто како воздишка, нешто како немир, нешто како блага насмевка, нешто како див ветар.. не знам не знам. Нешто беше.
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Нед 08 Ное 2009, 15:43

  I know where you hide........alone in your car... ::PP ::PP
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Пон 09 Ное 2009, 00:58

  само да те видам пак nervozen главчето има да ти лета nervozen nervozen
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Phoenix on Вто 10 Ное 2009, 00:00

  ми студи бе душо .. без тебе
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Вто 10 Ное 2009, 01:46

  прасе едно знаеш ли ти уопште што сакаш nervozen
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Вто 10 Ное 2009, 17:14

  Имаш цел покрај такви постапки?
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Phoenix on Вто 10 Ное 2009, 17:49

  знам да мрзиш растанке..минут два и немаме...

  кунем ти се..раду чу се сјечати ..

  Како смо се некад

  Силно Волели!

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Шмугле on Вто 10 Ное 2009, 18:32

  чувај си ги емоциите настрана. чувај се настрана од мене. ај хад инаф саншајн.

  Sponsored content

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:06