Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Сакам да ти кажам...пак

  Share
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Printers and faxes on Саб 24 Дек 2011, 13:23

  СТРИКО напиша:
  Женска, права риба си... имаш бркови ко на сом!

  Сејм
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bender on Сре 28 Дек 2011, 22:58

  So i fucked your sister, tright in on with your mother, kick the shit out of your brother, but darling i always love you ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by prozaque on Сре 04 Јан 2012, 01:10

  Некогаш она шо се дешава во сонот, го претскажува и покажува сосем спротивното во реалниот живот. :P
  Нешто као негатив на реалноста.Во стручните книги за анализа за соновите познато е под Стојчевски ефекат.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by PantomimoS on Сре 04 Јан 2012, 13:35

  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Сре 11 Јан 2012, 21:35

  Еби се.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Printers and faxes on Сре 11 Јан 2012, 23:41

  It's not all over... We have one more game... at Enfield!

  Изгубив туку контакт со темава, нит иам нешто некому да му кажам, нит иам кому, што е добро. ;Д
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Чет 26 Јан 2012, 15:39

  Да идеш во три лепе си пичке. пута три!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Printers and faxes on Чет 26 Јан 2012, 17:15

  Youre mine (то смаљито вртиочи и то, хорни-то)
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Чет 08 Мар 2012, 23:56

  Елај на Скајп ASAP or KASAP
  xaxa
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by глупсон on Пет 09 Мар 2012, 00:05

  Ми паѓа...Ама ќе се дигни...Скајпо :)
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Пет 09 Мар 2012, 00:14

  е па ќути ко ти стана скајпо ахахахахахаха
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Nemo on Пет 09 Мар 2012, 00:20

  ^ ^ ^ цццц децаааа, не сте саалам
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Сре 20 Јун 2012, 15:40

  Доџи на СКАЈПски греееебен, таму чу да те јееееееедно смајли пушти тиииииииииииии!!!
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by глупсон on Чет 21 Јун 2012, 12:34

  Да бе, скајпој кај мене на дрво растат...
  Менвам Скајп за Мирц.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Toecutter on Нед 24 Јун 2012, 23:56

  Руни Вејн. Покорисна ќе беше кукла за надувавање.
  Џонсон, Керол, Харт, Тери ок, останатото...Стиви Џи нема сила за 90 а не пак за 120 минути. Остаре... :(
  Италија далеку подобра во тек на утакмица, не знам како не успеаја да постигнат гол во регуларен дел.
  Англија се претвори во апдејтирана Шкотска, едните никогаш не поминале група, другиве 1/4 финале им е крајниот домет. И тешко некогаш да се смени како шо изгледа...

  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by глупсон on Пон 25 Јун 2012, 21:57

  За муабето од сношти, за заедничкиот предок на човекот и мајмунот... Ми текна еден муабет од порано.

  На скалите кај Зац седевме јас, Кире и рандом дечурија. Јас и Кире си дегустиравме пивце, нормално и размонтирвавме позната тема. Постанокот на човекот. Адам и Ева или Дарвин? Јас и Кире ја завземавме страната на Дарвин, а рандом околината застанваше на страната ветер во магла.

  После моето образложение за еволуцијата, конкретно од човеколикиот мајмун па наваму, некој (Стивен ќе да беше. И него сме го заебавале со муабето: „Види бе колкава ти е глата, на бербер ко ќе ојш, берберо скеле гради околу глата твоја, за да можи да послободно да се движи!“ или „Кај си ја прајш фризурата? На Стаклената зграда?“ и „ Поарно Јавор да го варосам отколку тебе да те стрижам“. Неизбежни беа муабетиве за главатарите) гласно се изнасмеа и со многу јаки аргументи ја сјеба теоријата на Дарвин:

  - Ти бе Љубе ко ќе се напијаш само глупости тропаш, ова шо го кажа е да ти се помочам во него. Ти сакаш да ми кажиш дека еден ден ко ќе се жениш и со жена ти ко ќе напрајте дете, ко ќе се породи таа, има шанси да излези мајмун... Така некако, според таа твоја еволуција!

  - Па има шанси да излези мајмун од мене и од жена ми, ама ти ко ќе се ожениш и ко ќе напрајш дете и ко ќе се породи жена ти, сигурно мајмун ќе излези. 100%.

  Ова беше доказ за Дарвиновата еволуција, ама во рикверс. Моментално е во подем
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Пет 29 Јун 2012, 17:05

  ^

  Мислам ми имаш кажано, ама пак ми е смешно. Џабе ти е гла да имаш голема, а да немаш ништо во неа :))
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Чет 23 Aвг 2012, 11:56

  Ohne deine Hilfe verliere ich mich in diesem Ort


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Саб 22 Сеп 2012, 22:53

  Абе на маусот прицкам еднаш и реагира ко да притискам двапати!
  Не, немам напраено така со иконите, ете и на форумо така прај. Цело време се тепам со глушецо. И незнам дали е хардверски или софтверски проГлем.
  Кизне што е, можи тажно е глувчето за нешто, можи му фали на Џони гласо... i know i do...

  Индиректно ти кажвам да дојдиш некој ден и да видиш шо е работата.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Нед 18 Ное 2012, 22:07

  Nire anaia, ez dut ez ego atxikia naiz, besterik ez too bakartia naiz.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Вто 04 Дек 2012, 22:32

  Иди утепај се! ! !


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Сре 05 Дек 2012, 00:15

  Three years are never coming back. That is the sad part of my life. The saddest, maybe.
  The illusion. The fucking fucked fuckillusion. The ILL usion, of the fucking fuck world, In which I participated.

  As, Alex said: I was cured alright.

  I hope I'm.

  I didn't have the money to buy you kifli, аs Davor was singing in that song.

  Nor you we're in love with me, as you we're in my best friend.
  You think I didn't knew that? :D

  I hope, someday, you'll be replaced too. On every form. Even on the most negative life forms.

  Cause, i don't fucking fuck carefuck fuck anymore.

  Join another breath.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Сре 05 Дек 2012, 20:57

  глупсон напиша:
  Го испулив. Нешто ко да ми фали во сценариото, а и ти спомна дека нешто не ти штима... Ќе прајме муабет ко ќе се наспијам. Ај со чао :)

  Кај да прај чоек муабет со тебе, туку шеташ :)
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Пон 31 Дек 2012, 15:47

  За тебе, премногу малку е „96“.

  THE PUREST FORM OF LIFE!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Printers and faxes on Пет 11 Јан 2013, 18:16


  Sponsored content

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:02