Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Сакам да ти кажам...пак

  Share
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Саб 26 Јан 2013, 09:29

  Љубов!
  Јас секоја вечер доаѓав кај тебе,
  Но, твојата куќа ја немаше нигде во градот,
  А градот го немаше нигде на планетава.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Printers and faxes on Саб 26 Јан 2013, 13:00

  ^ Го бараш Алф? Пробај на Мелмек... :P
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Саб 26 Јан 2013, 21:46

  Сакам да ти кажам, ама неќам да ти речам.... :))))))
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by глупсон on Саб 26 Јан 2013, 22:10

  Клај си крем (еуро, урокрем) на рацете, ги солупе од пајнци мијање
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Саб 26 Јан 2013, 22:15

  Афрокрем ќе си клам :)
  avatar
  Растурикуќа Стојковски
  It's a miracle!
  It's a miracle!

  Male Мислења : 4021
  Местолокација : Септичка јама
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Растурикуќа Стојковски on Саб 26 Јан 2013, 22:50

  Да ти го турам помеѓу твоите големи цициња, да те работам додека пеглаш пердиња за канцеларијата на твојот маж..... камшикување
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Саб 26 Јан 2013, 23:19

  Сакам да ти кажам...пак  Ми се погоди името на темата
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by PantomimoS on Пет 01 Фед 2013, 04:25

  Don't leave me. Ever.

  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by PantomimoS on Пет 01 Фед 2013, 04:25

  Don't leave me. Ever.

  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by PantomimoS on Пет 01 Фед 2013, 04:26

  Don't leave me. Ever.

  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Printers and faxes on Нед 03 Фед 2013, 16:46

  Wannka wannka... клецање
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Раткапна on Пон 04 Фед 2013, 23:39

  Ме болат нозете.
  Дефинитивно сум надвор од форма.
  Еден месец шо немавме шетано ич шетано и само некни пелистер шо бевме не ќе ми ја врати кондицицијата!
  Зато денес тумбе кафе лево па уџум некако допре до мене, т.е. до моите нозе.

  Е така да си знајш, ако прајме пак ептен пауза некој ден ќе ти умрам некаде по планините и ќе можиш да ме остајш таму и никој да не ме најди.


  Oh god i gave him ideas... леле ц ц ц
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by prozaque on Чет 07 Фед 2013, 14:52

  Illegitimi non carborundum!

  Не е потребна цицката на буџетот за да се докажи твојот квалитет.Уствари со та оцената шо е на повидок создаваш историја на УКИМ.Не е претерување, ниту стилизирање изјавава. :Д
  Во најмала рака то шо го студираш резонира со тебе..се друго шо следи секундарно на то ти е гратис.Барем асални колеги имаш. :Д  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Чет 07 Мар 2013, 19:38

  You have a „Joey Ramone“ soul too. Atleast you're going toward that.
  Take care, man.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Пет 08 Мар 2013, 10:59

  Blast off!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Пет 15 Мар 2013, 02:30

  Само мајка ти може да те претвори во патетичната особа во која се претвораш.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by prozaque on Чет 28 Мар 2013, 01:30

  (. Y .)

  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by PantomimoS on Чет 28 Мар 2013, 01:38

  Озбилно?!

  За кого и да е наменето ::PP
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Нед 07 Апр 2013, 15:38

  Celtic comrade, Rangers claimed third division title.

  Just wait and see...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Toecutter on Нед 07 Апр 2013, 22:14


  2015 ене каде е... :)
  И пак ќе нема време да се надополни минусот во титули. Плус пак има муабети за приклучување на олд фирм во чемпионшип...
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by prozaque on Пон 15 Апр 2013, 16:08

  More! More!! MORE!!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by prozaque on Саб 20 Апр 2013, 05:07

  Сакам да ВИ кажам:

  Thank you.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kelso on Пон 22 Апр 2013, 15:32

  The beast inside of me's gonna get you.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  the_Stranger

  Male Мислења : 59
  Зачленет на : 2011-03-08

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by the_Stranger on Саб 27 Апр 2013, 12:29

  Студент на архитектура да немаш за френд на фејсбук. До толку се мудри и знаат се, човек да помисли дека ако формираат некоја нивна комисија Скопје во Њу Јорк или Барселона ќе се претвори. Професориве нивни пак, се пикнале секој во своја дупка и ги нема нигде. Тоа што они се плашат за своите позиции и затоа глас не им се слуша, јасно е тоа. Ама, можно е дел од кривицата за нивното ќутење да е на плеќите на нивните студенти?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Batty on Вто 14 Мај 2013, 15:36

  Atzera bazatoz litzateke berriro. Me tira litzateke out itsasoaren
  Baina ez dakit inoiz baduzu


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.

  Sponsored content

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:40