Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Сакам да ти кажам...пак

  Share
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Сре 11 Ное 2009, 10:14

  извини.
  знам да бидам тежок идиот. знајш да го поттикниш најлошото и најдоброто во мене. знам дека ме сакаш. те сакам и јас.
  ама сме премногу исти. и со тоа се повредуваме. не вредат ни милион извини, ни твоите ни моите. ах, тврдоглави....
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Сре 11 Ное 2009, 11:53

  Болит вистината?
  Барем е вистина...
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Сре 11 Ное 2009, 17:29

  i just imagine it..... and puff
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Сре 11 Ное 2009, 18:56

  Многу работи сакам да кажам......ама веќе е џабе!
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Сре 11 Ное 2009, 19:01

  Знајш дека сепак испадна фер?
  Тогаш се откажав од тебе, ама сега одвај чекам да дојт петок да те видам. Се надевам дека се ќе испаднит океј.


  Последната промена е направена од Angelic на Сре 11 Ное 2009, 19:12. Мислењето е променето 1 пати
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bender on Сре 11 Ное 2009, 19:11

  Feel the fire of barbecue
  Burning in the hell
  Everybody's gonna bring
  A lot of beers and meat


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Чет 12 Ное 2009, 14:22

  You do something to me
  something deep inside
  I'm hanging on the wire
  for love I'll never find
  You do something wonderful
  chase it all away

  mixing my emotions
  throws me back again

  Hanging on the wire yeah
  I'm waiting for my change
  I'm dancing through the fire
  just to catch a flame
  feel real again
  ...

  ...just to get close to
  just close enough
  To tell you that...

  You do something to me...
  avatar
  Malice
  Шишарка
  Шишарка

  Female Мислења : 1348
  Местолокација : Жабит а Битоља
  Зачленет на : 2009-03-19

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Malice on Пет 13 Ное 2009, 01:11

  патетичен си, свести се goddamnit =.=

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Пет 13 Ное 2009, 12:01

  КАЈ СИ УПМ?!
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Саб 14 Ное 2009, 15:40

  Сакам да ти се заблагодарам што влезе во мојот живот и што внесе радост во него,што ме сакаше и што за возврат ја прими мојата љубов.
  Ти благодарам за спомените што ке ми останат засекогаш.Но најмногу од се...ти благодарам што ми покажа дека ке дојде миг кога конечно ке бидам во состојба да те заборавам.
  Тоа е мојот избор...немој да се обвинуваш,поради тебе верувам дека ке дојде ден кога мојата тага ке ја замени нешто прекрасно.Поради тебе имам сила да продолжам понатаму.
  И затоа ова е последен пат да ти ги кажам зборовите:
  Те сакам....
  и збогум...ти посакувам убав живот...
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Гостин on Саб 14 Ное 2009, 16:38

  но1: Порано денојте без тебе ми беа празни а сеа сум пресреќна ко ќе не знам нишо за тебе. Мисљам дека конечно не ми значиш нишчоооо
  но2: Љубов е или шо е? Зарем и јас можам да мисљам на некој? ај лајк ит
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Саб 14 Ное 2009, 16:57

  Ко анимали сме. гриииииииииииииииц
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by bloody on Нед 15 Ное 2009, 01:33

  Не бидувај премногу горделива,лошо е то.Мислам дека заслужувам да се доискажам и да ме ислушаш.Толку од мене,другото оставам на тебе.
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Нед 15 Ное 2009, 02:01

  Според вољата на судбината...јас сега се наоѓам во истата положба во која се наоѓаше ти кога се запознавме...

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Нед 15 Ное 2009, 14:55

  Колку и да сте убај и колку и да зрачите, мене ми сте грди. (извичник) Веч видено. Крај. Финиш.
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Сашо комшијана on Пон 16 Ное 2009, 02:14

  тии сии како хотел со 5 звездици
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пон 16 Ное 2009, 10:41

  *****Ха ха ха за грев си жими се....Неизживеан човек.....ниско интелигентна и проста, од кај си слезена речеsto? Не знам до кај ќе ојш со пуста љубомора, ама вака само си ја влошуваш својата ситуација...А, за то шо ми кажа за мене, дане случајно се помеша со тебе?? Не знам шо се замислуваш ТИ, стварно не ми е јасно......ама СМЕШНА СИ .....get a life !
  *****Брачед, уживај си, не вреди за такво створење да се нервираме...Другар ти ќе свати што човек има до себе.....дури ми е жал за него што е толку добар,а нема среќа во тој правец....Живот...Ќе свати кога тогаш дека само си игра со него и го врти како сака, никогаш не е касно за вистината !
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Вто 17 Ное 2009, 17:34

  Ова би требало в лице да ти ко кажам. Како и да е - дан се налути? дан испадна измамена жртва? или? или што? немаш право на то - не знам, што очекуваше? не знам колку пати ти имав кажано дека едноставно јас сакам да си ги живеам годините, не наеднаш да пораснам со тебе, да скокнам еден преубав период. Тоа што ме виде беше одлично несмислено мое сценарио. I wanna live! Немој да речеш - тоа не го очекував! Немој! си бил на мој години (одамна), си ја знаел цената на слободата, епа јас сум тука, заглавена во една слободна убавина, играм на подиумот на лудоста, љубовта, бакнежите и пријателите. Тоа е мојот сон. Би сакала да те имам за пријател, ама само за пријател. Мојата светлина припаѓа само на неколкумина. И тоа не ги бирам јас, туку срцево. Значит ништо не е измислено, ниту пак додадено. Само од себе. И ете, не можам уште да поверувам колкава љубомора се криела зад тие твој очи. И бес. И безумие.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by PantomimoS on Сре 18 Ное 2009, 11:45

  Професорке, Ве молам SHUT THE FUCK UP!!!
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Гостин on Сре 18 Ное 2009, 12:43

  Having the best time in my life with you..
  Фала гугесто едно и идај од нашкола! Љубим те
  avatar
  Новинарка

  Female Мислења : 182
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-11-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Новинарка on Сре 18 Ное 2009, 17:25

  Животињо,
  Со текот на времето, прифатив дека не секој е настанат од најдобриот сперматозоид. Патетиката не ми била својствена, претпочитам драматургија, но овој пат нема да ја добиеш ни неа. Дека дозволив да се накитиш со моите перја, дозволив. Дека имам нова розова капа со светки - имам. Дека вечерва со неа ќе го свртам половина град - ќе го свртам. Само ти олабај се и вегетирај. Само мисли си дека ќе остане онака како што е.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Сре 18 Ное 2009, 17:31

  не ги навредувај животните

  __________________________

  сакам да ти кажам дека е доста. да не се залажуваме.
  trial перидот заврши. grace период нема.
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Ane Rockerka on Сре 18 Ное 2009, 17:36

  колкав кретенизам се собрал во вас.....

  и не го велам само јас ова... јас само ви го кажувам.... и како по обичај, јас ипаѓам крива што ви отварам очи...
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Сре 18 Ное 2009, 20:17

  ... а ужасно сакав да те видам ...
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Чет 19 Ное 2009, 15:36

  САакам....како во старите добри времиња....сега повеќе од кога и да е....САКАМ....изгледа затоа што знам дека овојпат стварно нема да е така

  Sponsored content

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:41