Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Сакам да ти кажам...пак

  Share
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Пон 05 Окт 2009, 11:33

  damn! мора толку убоо да си поминуваме заедно? :mad:
  и колку не знам што со себе си кога сум со тебе
  и колку не сакам да те повредам
  а ти си толку неодоливо мил
  и колку damn!!! минато имаме жал ми е
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Пон 05 Окт 2009, 21:06

  Ми недостасвиш. И оние ноќи со взаемни погледи кои бараат слобода. Да, оние случајни ноќи.
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Dirge on Пон 05 Окт 2009, 22:16

  Копиле бе дај прати тоа црковните песни

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Вто 06 Окт 2009, 12:43

  не ми замервај, болна сум.
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Гостин on Вто 06 Окт 2009, 13:01

  Ме заборај а? супер. еден ден ко ќе сфатиш ќе те прашам само дали ти беше убо ко ме уништвеше полека полека. А тогаш мислиш убо ќе ти е ко ќе не ми значиш ама баш ништо?
  avatar
  месечинка

  Female Мислења : 164
  Зачленет на : 2009-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by месечинка on Сре 07 Окт 2009, 03:22

  ме разочара...... не отчекував тоа од тебе ......
  ке ти вратам тродупло
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Сре 07 Окт 2009, 20:10

  Па... поминав, ама имаше затворено.
  И почвиш да ми фалиш - а то не е в ред.
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Сре 07 Окт 2009, 20:52

  Mrs.Brightside напиша:Па... поминав, ама имаше затворено.
  И почвиш да ми фалиш - а то не е в ред.

  ПРЕКИНИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ------------------------------------
  ветив не пишам поќе на ова тема и не пишам ама ова морав горе :)
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Dirge on Сре 07 Окт 2009, 21:10

  Damn ке те барам на наредните свирки и во парк(?) и у маракана и.... се додека не те најдам и изманијачам :)
  avatar
  Marej

  Female Мислења : 16
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-10-04

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Marej on Сре 07 Окт 2009, 23:52

  Uba zanimacija mi si.. :-)
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Чет 08 Окт 2009, 15:00

  "Love is like a barren place,
  And reaching out for human faith
  It's like a journey I just don't have a map for"
  So baby's gonna take a dive and
  Push the shift to overdrive
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Phoenix on Чет 08 Окт 2009, 15:06

  јас ќе дојдам вечер во кастро а ти спремисе за страсни бакнежи пропратени со Абсинт! ! !
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Пет 09 Окт 2009, 11:58

  ги обожавам нашите „мали“ ноќни разговори...

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Шмугле on Пет 09 Окт 2009, 12:27

  а да ми кажеше како се викаш?
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Ивањушка on Пет 09 Окт 2009, 15:32

  ми фалиииииииииииииииииииииииииииишшшшшшшшшШШШШШШшш
  п*зда ти матер!!!!!!!!!!

  ај враќај се
  :waiting:
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Пет 09 Окт 2009, 18:01

  Почни со здраво Не дека нешто ќе биднит ама..

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Рокси on Пет 09 Окт 2009, 18:41

  нешто
  нешто
  нешто
  уствари, зш да ти кажвам чим можам да си ќутам

  ****

  Се надевам ја прочита книгата и дек ти се бендиса
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пет 09 Окт 2009, 20:00

  Не си фер ако не си дојден....ај плс изненадиме вечер...го чекав денов цел месееец

  --------------------------------------------------
  Хм....викаш да гледаме филм и да се гушкамеsto ти само дојди следен викенд, па не ти е лоша идеава
  avatar
  Isak

  Male Мислења : 100
  Местолокација : forum
  Зачленет на : 2009-06-16

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Isak on Пет 09 Окт 2009, 23:17

  nuse nuseeeee nemam marki da ti kupim oj more nuse ojhttp://www.youtube.com/watch?v=cOrTG_2yAUc
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Гостин on Саб 10 Окт 2009, 00:38

  Личност 1: Ми го прајш животов во охридов најубав.
  Личност 2: Ваљда готово е, немат појке шо да унишчиш кј мене.
  Личност 3: Убајно една ме збуни
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Саб 10 Окт 2009, 02:57

  ААААААААА значит г о т о в о - Sorry, but I'm a wild child!
  *

  AAAAAAAAAAAAA елеелле... утре утре љубов.. утре вечер! Одвај чекам - уф шубо ми напрај аааааа... и да, ќефот ми го напрај за то шо призна.. се сеќаваш уште хахах.... тогаш деца бевме ние, со љубов се лажевме Oh, baby, come over here!!
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Саб 10 Окт 2009, 03:19

  хм на кого побрзо
  1.Шуќур се појави да ја вратиш другарка ми меѓу нормалниве.
  2.Шуќур ти текна дека имат и поубај прегратки.
  3.Ако ти реков дека поубав си сега ишишан, не значит дека тиреков ТЕ САКАМ !!!!
  4.Убо ќе беше да беше дојден, посебно утре....
  5.Не те изневервам
  6.Ми се бендисвет вакви тајни и меѓусебно погледи.....од викенд на викенд
  7.Само ко ќе си пијан ме гушкаш НЕ срамежливо
  доста е :)
  avatar
  MLs
  Сеирџија
  Сеирџија

  Female Мислења : 2739
  Местолокација : Impact Area 68 cords. [1:27:5]
  Зачленет на : 2008-10-18

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by MLs on Саб 10 Окт 2009, 12:09

  lichnost 1. aman prestani da me smees nemozham vekje
  lichnost 2. e ako si normalen, da se pojavish kaj mene pred vrata da me prasas dali ke iskacam i da si otides za 5 min.. sekoja cest.. najverojatno imash vishok pari za benzin
  lichnost 3. znam deka ke se zaprasas i ke stanes malce ljubomoren za " prethodnive dvajca" i zosto toa im go kazhuvam. don't worry, nishto ne se slucuva. nema nitu da se sluci, tebe te sakam

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Саб 10 Окт 2009, 13:52

  Те сонвав
  WhateverMajorLuser!
  нема везе, не знам дали то шо ми го кажа во сонот е вистина и не знам дали се работеше за вчера или за денес. ох
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Саб 10 Окт 2009, 14:37

  RoTkViCa напиша:
  2.Шуќур ти текна дека имат и поубај прегратки.

  готово, меѓу нормалниве сум.
  *

  I'll be there.

  Sponsored content

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:02