Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Сакам да ти кажам...пак

  Share
  avatar
  MLs
  Сеирџија
  Сеирџија

  Female Мислења : 2739
  Местолокација : Impact Area 68 cords. [1:27:5]
  Зачленет на : 2008-10-18

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by MLs on Нед 11 Окт 2009, 01:50

  i vikash mesec huh?
  ma seedno mi e kolku e...
  dodeka si do mene, se e dobro
  and I love when you are drunk .. I have more reasons to kiss you and tell you sweet stuff and you won't remember them tomorrow.
  and and.. please, always, but always tell me what's on your mind. You can't say anything wrong, you can just make my life happier.
  See you tomorrow hun... miss you already


  Последната промена е направена од Cinnamon* на Нед 11 Окт 2009, 19:22. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : stuff беше грешно напишано и ме нервираше. а не дека треба да пишиме кирилица, НЕ!)
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Robby on Нед 11 Окт 2009, 01:51

  ништо.... нема веќе и на кој да кажам.. :mad: :mad:
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Нед 11 Окт 2009, 02:53

  имаш стил....у тај стил хахаха


  Последната промена е направена од RoTkViCa на Вто 13 Окт 2009, 15:44. Мислењето е променето 1 пати
  avatar
  Kaldr
  Ancient Apparition
  Ancient Apparition

  Male Мислења : 758
  Местолокација : Valley Of Shadows
  Зачленет на : 2009-08-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kaldr on Нед 11 Окт 2009, 12:54

  Вчера тоа што го кажав тоа и го мислев и за твоја (не)среќа се се сеќавам и беше најубавооооо
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Нед 11 Окт 2009, 19:15

  I just can't believe ... .. . .

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Нед 11 Окт 2009, 19:34

  Немам видено подобра оргиналност. Мислам дека луѓето кои го читаат ова заслужуваат и слика од тебе. Bravo! Bravo! *aплауз*
  Red? Се сметаш за некоја си црвена, јака пи**а?
  Mushroom? Чија идеја беше то најдрага моја?
  Кога горки зборови течат од усни тонат сите бродови!
  Сакаш да видиш на шо се е спремна Сандра и зошто толку се замара со тебе? Бејби, мож некој се обидва да ги издепилриа вакната од јазикот со лечење на фрустрациите огледувајки се во другите, ама јас ги немам.
  И јас сум растена една, галена, мазена, и сакам и понатаму да бидам таја една!
  Е** се!
  Го пишам со цензура, само ради почитување на форумот.
  А тебе, тебе ќе ти го кажам чисто и јасно уз грицкање смоки.
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пон 12 Окт 2009, 03:03

  супер си !


  Последната промена е направена од RoTkViCa на Вто 13 Окт 2009, 15:41. Мислењето е променето 1 пати
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sunshine on Пон 12 Окт 2009, 21:39

  Извини.Извини.Извини.
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пон 12 Окт 2009, 23:30

  Фала шо постојш и шо имаш толку позитивна енергија и шо ме враќаш во форма....Да не беше ти ...... ќе бев нездрав(+ дебел) човек (посветено на мојот инструктор по аеробик ))

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Нед 18 Окт 2009, 15:10

  Не знам шо ми се дешава.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Нед 18 Окт 2009, 15:33

  Hey child, stay wilder than the wind...
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Ane Rockerka on Пон 19 Окт 2009, 07:42

  сеа почнавме и да се одминуваме...
  ОК works for me...
  пак чекорам понапред од тебе

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Cinnamon* on Пон 19 Окт 2009, 13:20

  Те молам?
  avatar
  Kaldr
  Ancient Apparition
  Ancient Apparition

  Male Мислења : 758
  Местолокација : Valley Of Shadows
  Зачленет на : 2009-08-13

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Kaldr on Пет 23 Окт 2009, 00:49

  Ај нека биде така


  Последната промена е направена од MaGGoT на Пет 23 Окт 2009, 13:48. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Тропање глупости)
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пет 23 Окт 2009, 03:37

  ммммммммммммммммммммм
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Пет 23 Окт 2009, 12:55

  Ми се креват косава.
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Пет 23 Окт 2009, 15:42

  ТЕ САКАМ НАЈМНОГУ НА СВЕТОВ!!! (освен ко ќе ме чепкаш на фаца ) посветено на Angelic!
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Пет 23 Окт 2009, 15:59

  balAlajkA напиша:love, love (или тоа што се лажеме дека е љубов) will tear us apart, AGAIN!

  знам дека ќе летаат искри, знам дека ќе се гледаме ко мачори и дека ни е дојдено до некого, ама не до мене и до тебе.
  ама сепак знам дека овие неколку дена нема да прекинеме да се смееме :)

  again немој да речиш дека не те предупредив

  пак!
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Phoenix on Пет 23 Окт 2009, 16:16

  и јас те сакам тебе! и многу сакам утре да те видам амаааа морам утре на работа
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Саб 24 Окт 2009, 10:18

  If you don`t know my name, you can call me BABY
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Гостин on Саб 24 Окт 2009, 11:13

  I saw you, that was all I had to see..
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Саб 24 Окт 2009, 17:54

  Знај, среќна сум. Наспроти се‘. Ама..

  It's like I checked into rehab
  Baby you're my disease
  ...
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by balAlajkA on Нед 25 Окт 2009, 10:19

  you know I'm no good... and I, I'll never be nobody's wife!
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by RoTkViCa on Нед 25 Окт 2009, 10:58

  Ваков, таков, потаков....пак кај тебе се враќам
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Bright on Нед 25 Окт 2009, 13:42

  Angelic напиша:Знај, среќна сум. Наспроти се‘. Ама..

  It's like I checked into rehab
  Baby you're my disease
  ...

  and

  Before you slip into unconsciousness
  I'd like to have another kiss
  Another flashing chance at bliss
  Another kiss, another kiss


  The days are bright and filled with pain
  Enclose me in your gentle rain
  The time you ran was too insane
  We'll meet again, we'll meet again


  Oh tell me where your freedom lies
  The streets are fields that never die
  Deliver me from reasons why
  You'd rather cry, I'd rather fly

  Sponsored content

  Re: Сакам да ти кажам...пак

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:01