Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Што сте во хороскоп?

  Share
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Сре 07 Окт 2009, 07:38

  Вашиот хороскопски знак е?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Kaldr
  Ancient Apparition
  Ancient Apparition

  Male Мислења : 758
  Местолокација : Valley Of Shadows
  Зачленет на : 2009-08-13

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kaldr on Сре 07 Окт 2009, 07:39

  Лав Енд ај ем прауд оф ит
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Bender on Сре 07 Окт 2009, 11:29

  MaGGoT напиша:Лав Енд ај ем прауд оф ит

  Влав а

  ______________________________________________

  Јас наводно овен сум,ама не се чуствувам така....


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Dirge on Сре 07 Окт 2009, 11:31

  А ти чупенце шо си у хоросоп? И зошто те интересира што сме у хороскоп?
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Сатан Панонски on Сре 07 Окт 2009, 11:41

  јарец подзнак ми е вага
  avatar
  si4

  Female Мислења : 105
  Местолокација : марс
  Зачленет на : 2009-03-18

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by si4 on Сре 07 Окт 2009, 12:52

  Вага :tukaTaka:
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Сре 07 Окт 2009, 14:27

  Dirge напиша:А ти чупенце шо си у хоросоп? И зошто те интересира што сме у хороскоп?

  Па онака хехе..обично тие што ги знам ги прашувам и ми остана во навика.
  Девица сум у хороскоп.Ти?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by bloody on Сре 07 Окт 2009, 16:14

  Jaас сум бил лав у хороскоп...а подзнак јарец или стрелец...
  avatar
  Марас Ружни

  Male Мислења : 140
  Местолокација : Кавадарци - Охрид - Скопје
  Зачленет на : 2009-04-18

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Марас Ружни on Чет 08 Окт 2009, 13:25

  Супер-Сатанист
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by RoTkViCa on Чет 08 Окт 2009, 15:29

  Крвопиец напиша:Jaас сум бил лав у хороскоп...а подзнак јарец или стрелец...

  бик
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sunshine on Чет 08 Окт 2009, 16:00

  Еми јас сум Бик,подзнак Риба месечина Бик.рулам!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Чет 08 Окт 2009, 21:43

  Девица-Стрелец-Близнаци

  кога веќе почнавме со подзнаци и месечини..


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sunshine on Чет 08 Окт 2009, 22:58

  хаха па така треба темелно! хаха
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Ивањушка on Чет 08 Окт 2009, 23:56

  Водолија сум си јас
  а подзнак мислам јарец, не сум сигурна, a и ustvari незнам шо е финтава со подзнациве општо али немат везе (:
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by prozaque on Саб 10 Окт 2009, 03:17

  Бик, подзнак сум Лав а во месечина сум Водолија...хахахах..ептен јака комбинација


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Bender on Саб 10 Окт 2009, 11:38

  Овен,подзнак бик ,месечината во шкорпија ми фати ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Рокси on Саб 10 Окт 2009, 11:42

  Знакот ми е риби, дефинитивно... подзнакот до пред некое време дека ми е рак, ама после мама ми кажа дека сум се родила во друга минута, па пак го проверив и ми испадна близнаци... сега незнам дали ми е рак или близнаци, ама и не е важно
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Robby on Саб 10 Окт 2009, 11:55

  Девица сум во хороскоп.. се кривам rock and roll
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Гостин on Саб 10 Окт 2009, 12:17

  Бик сум и не се важет кј мене другиве знаци сде бикој!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Саб 10 Окт 2009, 18:22

  Ивањушка напиша:Водолија сум си јас
  а подзнак мислам јарец, не сум сигурна, a и ustvari незнам шо е финтава со подзнациве општо али немат везе (:

  Има пошо доминира после 18тата година од животот во карактерот и се тие работи како ти се наклонети планетите.Има се пишува во соновници имам читано, и најчесто испаѓа дека некои работи од карактеристични за мојот подзнак ги поседувам и слично..


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Саб 10 Окт 2009, 18:22

  Whatever напиша:хаха па така треба темелно! хаха

  Се разбира!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Ивањушка on Саб 10 Окт 2009, 18:39

  ахам, јасно и благодарам
  ќе си читам и за јарец одсеа
  avatar
  danna*shoe

  Female Мислења : 6846
  Местолокација : секаде, тука, тамо..
  Зачленет на : 2008-10-24

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by danna*shoe on Саб 10 Окт 2009, 19:44

  Лав, подзнак Вага, ама никаде не се пронаоѓам. Еднаш читав карактеристики за жена - лав и донекаде ми изглеаше дека е така, али ја не сум жена, дете сум така да сакам да сум таква коа ке пораснам - со карактеристики на жена лав
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sunshine on Саб 10 Окт 2009, 20:31

  Ивањушка напиша:Водолија сум си јас
  а подзнак мислам јарец, не сум сигурна, a и ustvari незнам шо е финтава со подзнациве општо али немат везе (:
  како немат везе! обично подзнакот влијаее многу повеќе од сончевиот знак т.с тоа што си во хороскоп.Подзнакот те претставува како личност,твојот карактер и справување со разни ситуации... али јака комбинација ани веј.
  avatar
  the gossip girl

  Female Мислења : 294
  Местолокација : дома
  Зачленет на : 2009-07-09

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by the gossip girl on Саб 10 Окт 2009, 20:36

  близнаци сум .. а за под знак поима си неам и онака не верувам мн мн во знаци

  Sponsored content

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:40