Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Што сте во хороскоп?

  Share
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by ~Анџелка~ on Пет 13 Aвг 2010, 20:12

  Девица..подзнак..мислам дека беше... рак или што знам. Нешто сум.
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Тротоарска Мома on Пет 13 Aвг 2010, 21:53

  Хах и ја сум Девица ... леле како ми го погагјаат карактерот хаха
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Пет 13 Aвг 2010, 22:22

  Ахам, пред два дена станав член
  а инаку јас сум Близнаци подзнак Шкорпија и во месечина сум Рак во кинески Змија, значи воздух вода вода рептил :)
  а ако некој знае како се проверува знак во месечина нека ми каже ја заборавив страната
  и да, што ми значи комбинацијава инакуsto тенкс ју однапред
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Пет 13 Aвг 2010, 22:31

  епа добре дојде во форумов еленче убо време да си потрошиш на него, најчесто непотребно


  јас сум овен во хУроскоп, за друго поим немам
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Пет 13 Aвг 2010, 22:44

  Frehley напиша:епа добре дојде во форумов еленче убо време да си потрошиш на него, најчесто непотребно


  јас сум овен во хУроскоп, за друго поим немам

  фала фала то е ко никој не ми иди да играме ластик или царица или криенка па ќе киснам на нет :)) а ако знаеш во колку сатот си роден и во која година јас ќе ти пресметам што си во подзнак и што си во кинески хороскоп :))
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Пет 13 Aвг 2010, 22:46

  Е, убо би било да ми пресметаш..
  пааа, околу 1 саат навечер, мислам. фала унапрет
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Саб 14 Aвг 2010, 00:14

  ама дата на раѓање?? И година ако сакаш за кинески хороскоп.:))
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 14 Aвг 2010, 00:18

  еленче напиша:ама дата на раѓање?? И година ако сакаш за кинески хороскоп.:))
  2009-06-27
  Се шалам.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Саб 14 Aвг 2010, 00:36

  Lux напиша:
  еленче напиша:ама дата на раѓање?? И година ако сакаш за кинески хороскоп.:))
  2009-06-27
  Се шалам.
  ахахаххахххахахахахахаха сакаш да ти гледам според датата на која си се зачленил на форумот(претпоставувам тоа е :))sto
  а за frehley ти влегов во профилот и ако ти е точна датата меѓу Стрелец и Јарец си...ама за град ти напишав Битола така да незнам,
  http://www.femina.mk/%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA#podznak-jarec
  http://www.femina.mk/%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BA#podznak-strelec еве ти два линка за даи видиш кое повеќе ти одговара, и исто така
  http://www.astrolook.com/podznak.shtml и табела за пресметка еве ти
  http://www.femina.mk/%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF/%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF и за кинески исто така...
  уживај.. :)))
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Саб 14 Aвг 2010, 02:35

  e, сполајти...ќе имат со што да се занимавам...кркрк...
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Саб 14 Aвг 2010, 02:44

  Зачит, знак сум овен, подзнак стрелец, кинески хороскоп кучеsto
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Татко му на Стен on Саб 14 Aвг 2010, 03:12

  Знак бик, подзнак бик.Во кинески хороскоп испаднав ВОЛ

  Кинески хороскоп » Вол
  Вол

  Ако сте родени во годината на волот, вие сте трпеливи и не зборувате многу. Имате некоја посебна магија која прави другите лесно да ви се доверуваат, а вие секогаш знаете да ги ислушате.

  Најмногу си одговарате со: змија и петел.

  Не си одговарате со: коза.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Саб 14 Aвг 2010, 19:40

  Frehley напиша:Зачит, знак сум овен, подзнак стрелец, кинески хороскоп кучеsto
  така изгледа :)) значи оган-оган-милениче
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by balAlajkA on Саб 14 Aвг 2010, 19:55

  претходно се имам изјаснето дека сум лавчиште. сега еленчево ме заинтригира со кинескиов хороскоп.таму ми излезе ова:


  Стаорец  Стаорецот е сметан за најтрудољубивиот и најработливиот знак во
  хороскопот. Работите напорно за да ги постигнете вашите цели. Понекогаш
  е тешко да се работи со вас, затоа што сте родени перфекционисти и
  често знаете да ги критикувате другите. Остроумни сте и знаете да се
  справите со секоја ситуација без разлика колку тешка и неостварлива е
  таа за другите.
  Секогаш сте исполнети со енергија и поради тоа ви е тешко да седите
  на едно место, без да правите нешто. Постојано сте во движење и многу
  активни. Амбициозни сте и најчесто многу успешни.
  Комуникативни сте и секогаш на другите им давате најдобри совети, но
  вие никогаш не ги споделувате вашите проблеми со нив. Имате брз ум и
  јазик и никогаш не се уморувате од зборување. Тоа многу често ве прави
  озборувачи во очите на другите. Чесни сте и лојални и никогаш не ги
  изневерувате очекувањата на вашите најблиски.
  Љубов: Вашата шармантност е многу привлечна за спротивниот
  пол. Може да се каже дека најголем недостаток ви е тоа што не знаете да
  ставате крај на врските, а тоа ве кочи во започнувањето на нова.
  Партнерот што ќе си го изберете треба да е способен да го следи вашето
  темпо. Доброто е што кога сте со него давате сè од себе и знаете да
  „живеете за моментот“.
  Здравје: Како претставник на овој знак, имате добро здравје,
  затоа што вашата активност ве одржува во форма и ви дава способност да
  се борите со болестите. Но, многу често сте агресивни и исполнети со
  негативна енергија, а тоа може да доведе до стрес. Вежбите за смирување
  се препорачливи за вас.
  Најмногу си одговарате со: змеј и мајмун.
  Не си одговарате со: зајак и коњ.

  *********************

  фала еленче
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by bloody on Саб 14 Aвг 2010, 21:31

  Јас сум Лав со подзнак Јарец...

  Во кинескиот сум ...

  ТИГАР

  Ако сте родени во една од годините на тигарот, вие имате натпреварувачки дух. Би прифатиле секаков предизвик, особено ако се работи за заштита на вашите најмили или за заштита на вашата чест. Другите луѓе знаат да ве почитуваат, но често влегувате во конфликти со постари луѓе и луѓе со поголем авторитет од вас, затоа што сте родени лидери и не сакате кога некој ви кажува што да правите.

  Другите често се заблудени од вашата смирена надворешност, но не знаат дека длабоко во себе вие сте бунтовници и непредвидливи. Сакате да бидете во центарот на вниманието и ретко поминувате незабележани.

  Обожавате авантури, а поради вашата храброст имате многу обожаватели дури и меѓу оние кои не ги одобруваат вашите дејствија. Нетрпеливи сте и секогаш спремни за акција. Понекогаш не можете да се одлучите и тоа резултира со избрзани и непромислени одлуки или одлуки донесени кога е веќе предоцна.

  И покрај вашата скептична природа, вие сте искрени и дарежливи. Ги сакате луѓето и многу често можете да бидете најдени во улогата на организатор на хуманитарна акција. Имате многу добра смисла за хумор и знаете да ги забавувате другите.

  Љубов: Романтични сте, страсни, но во истото време и многу љубоморни и посесивни. Ако не научите да ги контролирате вашите чувства, може да имате многу проблеми. Вашиот живот е исполнет со емоционални ситуации, но вас не ви пречи тоа – го сакате животот и сакате да го живеете на свој начин.

  Здравје: Работите премногу и многу често се чувствувате исцрпени. Иако лесно се полните со енергија, ова може да предизвика проблеми со вашето здравје. Мора да развиете побалансиран приод кон животот, со кој ќе ја користите енергијата поефикасно.

  Најмногу си одговарате со: коњ и куче.

  Не си одговарате со: мајмун.
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 14 Aвг 2010, 21:34

  Стаорец

  Стаорецот е сметан за најтрудољубивиот и најработливиот знак во хороскопот. Работите напорно за да ги постигнете вашите цели. Понекогаш е тешко да се работи со вас, затоа што сте родени перфекционисти и често знаете да ги критикувате другите. Остроумни сте и знаете да се справите со секоја ситуација без разлика колку тешка и неостварлива е таа за другите.

  Секогаш сте исполнети со енергија и поради тоа ви е тешко да седите на едно место, без да правите нешто. Постојано сте во движење и многу активни. Амбициозни сте и најчесто многу успешни.

  Комуникативни сте и секогаш на другите им давате најдобри совети, но вие никогаш не ги споделувате вашите проблеми со нив. Имате брз ум и јазик и никогаш не се уморувате од зборување. Тоа многу често ве прави озборувачи во очите на другите. Чесни сте и лојални и никогаш не ги изневерувате очекувањата на вашите најблиски.

  Љубов: Вашата шармантност е многу привлечна за спротивниот пол. Може да се каже дека најголем недостаток ви е тоа што не знаете да ставате крај на врските, а тоа ве кочи во започнувањето на нова. Партнерот што ќе си го изберете треба да е способен да го следи вашето темпо. Доброто е што кога сте со него давате сè од себе и знаете да „живеете за моментот“.

  Здравје: Како претставник на овој знак, имате добро здравје, затоа што вашата активност ве одржува во форма и ви дава способност да се борите со болестите. Но, многу често сте агресивни и исполнети со негативна енергија, а тоа може да доведе до стрес. Вежбите за смирување се препорачливи за вас.

  Најмногу си одговарате со: змеј и мајмун.

  Не си одговарате со: зајак и коњ.

  Тенк ју Еленче. ela da te ljubnam
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Саб 14 Aвг 2010, 21:40

  Куче

  Ако сте родени во една од годините на кучето, тогаш ги поседувате најдобрите карактеристики на човечката природа – лојалност и чесност. Знаете да чувате тајни и поради таа ваша карактеристика, на луѓето им е лесно да ви се доверат. Кога се работи за вашиот приватен живот, вие сте многу мистериозни пред луѓето кои не ги познавате, но отворени пред вашите блиски.

  Кога некого сакате вие сте премногу заштитнички настроени, па вашите блиски се чувствуваат сигурно во ваша близина. Имате силна желба за фер игра и за правдина, големи хуманитарци сте и страдате кога светот страда.

  Вашите основни недостатоци се себичноста и тврдоглавоста. Кога еднаш ќе ги процените луѓето, ништо не може да го промени вашето мислење. За вас нема средина – светот е или бел или црн. Луѓето или ви се пријатели или непријатели. Среќа што добро знаете да ги процените луѓето и да проникнете длабоко во човечката природа. Кога еднаш ќе стекнете доверба во некого, тој останува засекогаш во вашето срце.

  Не сте материјалисти и не се грижите многу за парите, макар што најчесто немате финансиски проблеми. Кога се бара од вас вие можете да работите долго и напорно, но за разлика од другите знаци вие знаете кога е време за одмор и знаете како да се релаксирате и уживате во вашиот дом со вашите љубени. Домот и фамилијата се на прво место и би работеле со часови само за да ги видите среќни.

  Имате одлична смисла за хумор и брзи емоции. Ако некој ве навреди, веднаш знаете да им вратите како експерт. Но, колку што брзо враќате, толку брзо ја заборавате нивната навреда.

  Интелигентни сте и балансирани, имате стабилен ум што ве прави добри советници и психолози. Добри лидери сте и имате одлична способност за справување со кризни ситуации. Вие сте добри дипломати и знаете да ги скриете предрасудите за другите луѓе.

  Љубов: Вие сте чувствителни партнери и знаете како да го подржувате својот сакан. Повеќето луѓе сакаат токму вие да им бидете сериозен партнер, затоа што сте одличен цимер.

  Здравје: Најчесто сте во добра здравствена состојба, но кога не сте, веднаш можете да го препознаете тоа, поради тоа што сте тажни и депресивни. Жилави сте и дури и ако страдате од тешка болест, вие сте многу издржливи.

  Најмногу си одговарате со: коњ и тигар.

  Не си одговарате со: змеј.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Нед 15 Aвг 2010, 01:43

  НП, итс мај плежр

  ЗМИЈА

  Ако сте родени во една од годините на змијата, вие знаете да проникнувате длабоко во работите, малку зборувате и поседувате огромна слобода. Си верувате, сметате само на себе и ретко грешите во вашата проценка. Никогаш не се мешате во животот на другите луѓе, а оговарањето не е ваша силна страна.

  Не грижете се за пари, затоа што во врска со нив имате огромна среќа и секогаш кога ви се потребни, се појавуваат од некаде. И покрај ваквата ваша среќа, вие никогаш не се коцкате, затоа што сте паметни и знаете до што води тоа. Имате добра душа и секогаш се трудите да им помогнете на победните од вас.

  Посветени сте на сè што правите во животот и не сакате неуспеси. Секој ваш потег е однапред испланиран и многу ретко отстапувате и од вашите планови и позиции.

  Можете да бидете добри политичари, поради вашите преговарачки вештини. Исто така, имате добра смисла за хумор и дури и во кризни ситуации знаете да ја затоплите атмосферата. Брзо учите и кога еднаш ќе направите некоја грешка, никогаш повеќе не ја повторувате.

  Вие сте личности кои добро изгледаат и имаат прекрасна кожа. Грациозни сте, секогаш елегантно облечени и имате добри манири. Под вашата софистицирана надворешност се крие суеверна и скептична личност, но тоа го чувате во себе.

  Обожавател сте на уметноста и сакате добри книги. Сакате скапи работи и најчесто имате брачни проблеми поради вашите капризи.

  Љубов: Многу сте мистериозни и никогаш не ги искажувате своите вистински чувства. Под смирената надворешност се крие емоционална и страсна личност. Но, вашиот основен недостаток е вашата љубомора. Кога нешто ќе наумите спремни сте да одите далеку за да го постигнете тоа и не дозволувате некој да ве спречи. Ако некој ве налути тој побрзо ќе ја почувствува вашата омраза, отколку што ќе чуе некој остар збор од вас.

  Здравје: Преферирате да го живеете својот живот во мир и претпочитате тишина, наместо врева. Не сакате да имате пренатоварен распоред, затоа што тоа заедно со стресот кој го доживувате кога не ви е сè подредено, тивко влијаат негативно на вашето здравје.

  Најмногу си одговарате со: вол и петел.

  Не си одговарате со: свиња.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Bender on Нед 15 Aвг 2010, 02:57

  Зајак

  Ако сте родени во една од годините на зајакот, тогаш вие сте многу талентирани и амбициозни. Родени сте во најсреќниот знак и имате многу среќа кога се во прашање парите. Особено добри сте во склучувањето зделки.

  Имате одличен вкус и сте чувствителни на убавина. Сакате смирен живот и отфрлате сè околу вас што би можело да ја заплаши вашата сигурност. Уживате во домашна атмосфера, а најмногу во тивките вечери. Како дипломати во хороскопот секогаш се залагате за мир и поради тоа многу сте ценети и почитувани од општеството.

  Вашата силна волја е „виновникот“ што бавно, но решително и сигурно ги исполнувате поставените цели. Никогаш не брзате и кога сите брзаат вие знаете да им напомнете дека сè уште постои утре.

  Многу ретко, речиси никогаш не избувнувате, но кога сте нерасположени, сте индиферентни кон светот. Имате добри манири и никогаш не користите груби зборови и пцовки. Никогаш нема да ги засрамите јавно вашите пријатели со недостојно однесување. Не сакате неволји и не сте борци. Кога работите стануваат груби или ги користите дипломатските способности или се повлекувате.

  Вие сте добродушни, дискретни и луѓето многу често ви се доверуваат. Правите сè за луѓето кои ги сакате, особено за вашите пријатели. Полни сте со разбирање и топлина и на другите им е пријатно кога се во ваше друштво. Но, понекогаш изгледа како повеќе да ги сакате вашите пријатели, отколку вашето семејство.

  Љубов: Вие сте многу чувствителни љубовници. Цврстата надворешност всушност крие сензуална личност. Вие сте едновремено и реалистични и романтични. Потребен ви е партнер кој ќе ви даде сигурност.

  Здравје: Понекогаш не покажувате дека сте вознемирени или под стрес и ги чувате своите чувства внатре во себе. Тоа може да предизвика болест. Препорачливо е да имате повеќе секојдневни активности кои го намалуваат стресот и го подобруваат вашето здравје.

  Најмногу си одговарате со: коза и свиња.

  Не си одговарате со: петел.

  И така нејќам петли многу многу


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Нед 15 Aвг 2010, 03:53

  ама се забега во темава


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Meri on Пон 23 Aвг 2010, 12:08

  водолија сум и морав да напишам шо ми пишува во хороскопот од вест
  вака:
  .... Сакате да не ве видат во одредени ситуации, кога налетувате на најголемата алапача од пријатели. Комуникацијата со најблиските експлозивна, а вие глумите Мајка Тереза. ... Да, ѕирнете погоре кај Јарецот за прифатливоста на ризикот.Советот се однесува и на вас.

  sto sto шо му е на типов шо го напишал ова?
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Meri on Саб 04 Сеп 2010, 20:48

  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Вто 07 Сеп 2010, 23:20

  На страната пишува за комбинациите знак-подзнак, тибетски, индиски, индијански, келтски хороскоп, натална карта, нумерологија...СЕ! на српски е :(

  линк
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Пон 27 Сеп 2010, 22:20

  ЈасКА пак
  ЛИНК
  Близнаци – Близнакот
  Фини. Љубовта му е најбитна. Добар слушател. Лесно ги збунува луѓето. Иако е љубовник, а не тепач, сепак ќе ве нокаутира. Не трпи никого. Соли памет и лесно се навредува. Лесно губи работи и е расеан. Саркастичен, детинест и љубопитен. Доверлив. Секогаш среќен. Многу гласен. Брблив. Дружељубив. Лесно простува. Сака да се бакнува. Има убава насмевка. Дарежлив. Силен. Најнеодолив.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Пон 27 Сеп 2010, 22:25

  Овен – Агресивецот
  Дружељубив. Симпатичен. Спонтан. Не се закачајте со него. Забавен. Одличен бакнувач. Екстремно шармантен. Сака врски и семејството му е многу важно. Овновите се познати по тоа што се дарежливи. Зависни сте од него. Секогаш мора да биде во право. Ќе се расправа со часови за да докаже дека е во право. Некои од најпрекрасните луѓе на светот се овен во хороскоп.

  Sponsored content

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:01