Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Што сте во хороскоп?

  Share
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by bloody on Пон 27 Сеп 2010, 22:28

  Лав – Лавот

  Одличен соговорник. Атрактивен и страствен. Опуштен. Најчесто среќен, но кога не е тогаш е намуртен и детинест. Неговиот проблем е сечив проблем. Предвидлив и некогаш монотон. Знае да се забавува. Во сè е добар. Одличен бакнувач. Дружељубив. Спуштен на земја. Зависни сте од него. Гласен. Сака долги врски. Зборлив. Не се закачајте со него. Редок да се најде. Добар кога ќе се најде.

  П.С.Може ли некако да напраиш да не си ништо у хороскоп?
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Mercy Seat on Пон 27 Сеп 2010, 22:30

  Стрелец – Промискуитетниот
  Спонтан. Добро изгледа. Редок да се најде. Одличен кога ќе го најдете. Сака долги врски. Има многу љубов да даде. Самотник. Лесно губи трпение и не трпи глупости од никого. Ако е лошо расположен, бегајте подалеку од него. Лесно се навредува и тоа го памети засекогаш. Сака искрено, но некогаш тоа нема да го покаже затоа што мисли дека тоа е знак на слабост. Има многу стравови, но не ги покажува. Многу затворена личност. Ги штити саканите по секоја цена и со секое средство. Детинест. Не се закачајте со него. Убав. Романтичен. Фин со сите што ќе ги запознае. Неговата љубов е единствена. Луд, забавен и сладок. Најгрижливот човек што некогаш ќе го запознаете. Одличен во кревет! Не се закачајте со него за да не завршите плачејќи.
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by ~Анџелка~ on Пон 27 Сеп 2010, 22:57

  Девица – Чекачот
  Доминантна во врската. Секогаш некој ја сака. Сака да го има последниот збор. Грижлива. Паметна. Гласна. Лојална. Добар соговорник. Сè што некогаш сте сакале. Лесно ќе ја задоволите. Сака да ризикува. Мисли дека знае сè и најчесто е така. Ги почитува сите, но лесно ќе ја изгубите нејзината почит ако ја повредите и никогаш веќе нема да ја вратите. Не простува и не заборава. Една и единствена.

  Па..прилично точно.
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Гостин on Пон 27 Сеп 2010, 23:16

  Бик – Скитникот
  Агресивен. Сака да биде во долгиврски. Сака да се спротивставува. Се бори за тоа што го сака. Знае дабиде досаден за да привлече внимание. Екстремно дружељубив. Сака да импомага на луѓето. Добар бакнувач. Добар карактер. Тврдоглав. Се грижи.Знае да биде себичен и ако сака нешто ќе направи сè за да го добие.Сака да спие и е мрза. Единствен. Не се закачајте со него.Најатрактивните луѓе се бикови.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Bender on Пон 27 Сеп 2010, 23:18

  Овен – Агресивецот
  Дружељубив. Симпатичен. Спонтан. Не се закачајте со него. Забавен. Одличен бакнувач. Екстремно шармантен. Сака врски и семејството му е многу важно. Овновите се познати по тоа што се дарежливи. Зависни сте од него. Секогаш мора да биде во право. Ќе се расправа со часови за да докаже дека е во право. Некои од најпрекрасните луѓе на светот се овен во хороскоп.  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  the gossip girl

  Female Мислења : 294
  Местолокација : дома
  Зачленет на : 2009-07-09

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by the gossip girl on Пон 27 Сеп 2010, 23:19

  еленче напиша:ЈасКА пак
  ЛИНК
  Близнаци – Близнакот
  Фини. Љубовта му е најбитна. Добар слушател. Лесно ги збунува луѓето. Иако е љубовник, а не тепач, сепак ќе ве нокаутира. Не трпи никого. Соли памет и лесно се навредува. Лесно губи работи и е расеан. Саркастичен, детинест и љубопитен. Доверлив. Секогаш среќен. Многу гласен. Брблив. Дружељубив. Лесно простува. Сака да се бакнува. Има убава насмевка. Дарежлив. Силен. Најнеодолив.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by глупсон on Пон 27 Сеп 2010, 23:39

  За КОДОШ нема а? Е па тогаш подзнак стрелец сум, има за то:
  Стрелец – Промискуитетниот (еба*иште бе ццццццццц )
  Спонтан. Добро изгледа. Редок да се најде. Одличен кога ќе го најдете. Сака долги врски. Има многу љубов да даде. Самотник. Лесно губи трпение и не трпи глупости од никого. Ако е лошо расположен, бегајте подалеку од него. Лесно се навредува и тоа го памети засекогаш. Сака искрено, но некогаш тоа нема да го покаже затоа што мисли дека тоа е знак на слабост. Има многу стравови, но не ги покажува. Многу затворена личност. Ги штити саканите по секоја цена и со секое средство. Детинест. Не се закачајте со него. Убав. Романтичен. Фин со сите што ќе ги запознае. Неговата љубов е единствена. Луд, забавен и сладок. Најгрижливот човек што некогаш ќе го запознаете. Одличен во кревет! Не се закачајте со него за да не завршите плачејќи.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Вто 28 Сеп 2010, 00:21

  И јас сум била во заблуда дека сум стрелец, а всушност сум скорпија.

  Девица-Скорпија-Бик


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Вто 28 Сеп 2010, 00:25

  ^пооо кизне колку си емотивна! И ко ќе се заљубиш заљубена си..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Вто 28 Сеп 2010, 00:28

  Абе сум емотивна, ама добро прикривам емоции.се кривам


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Вто 28 Сеп 2010, 00:31

  скорпија..
  знам, јас сум подзнак скорпија и во то се најдобри
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Batty on Вто 28 Сеп 2010, 11:31

  _____________________________________________________________________________________________
  Јарец – Страствениот љубовник
  Фин. Снаодлив. Интелигентен. Секси. Мрчатор. Некогаш досаден. Мрзелив и сака полека да ги завршува работите, но кога ќе најде нешто што го интересира тогаш целосно се посветува. Горделив. Разбран. Сладок. Неодолив. Сака долги врски. Одличен соговорник. Секогаш го добива тоа што го сака. Кул. Сака да победува. Сака да готви, но повеќе би јадел во добри ресторани. Екстремно забавен. Сака да се шегува. Паметен.
  ______________________________________________________________________________________________

  Kaнта. Истите зборови се вртат без престанок. Кај сите е исто. Нема некоја ептен негативна страна. Јеби га. Сите сме совршени!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Nemo on Вто 28 Сеп 2010, 12:24

  Скорпија – Зависникот
  Екстремно шармантна. Сака да се шегува. Има смисла за хумор. Ќе проба сè наеднаш. Сака да ја разгалуваат. Енергична. Предвидлива. Одличен бакнувач. Секогаш го добива тоа што го сака. Атрактивна. Сака долги врски. Зборлеста. Сака да се забавува, но некогаш претерува. Го сака мирисот на парите, но колку што знае да ги направи толку брзо ќе ги потроши. Многу заштитнички настроена кон луѓето што ги сака. Вреден работник. Одличен пријател, но ако нешто згрешите, пријателството е завршено засекогаш.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Вто 28 Сеп 2010, 15:34

  Priest напиша:__
  Kaнта. Истите зборови се вртат без престанок. Кај сите е исто. Нема некоја ептен негативна страна. Јеби га. Сите сме совршени!
  па нема да, ако сакаш ќе побарам: Негативности кај хороскопрките знаци...
  И не е секаде исто,. кај тебе не пиши дека добро се бакнува, а кај 80% пиши
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Batty on Вто 28 Сеп 2010, 15:38

  Хахахахахахахахахахаха

  И то шо велиш. Мојт да е точно! пукам сијалици


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Вто 28 Сеп 2010, 15:40

  Абе важно да се забавуваме!
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Сре 29 Сеп 2010, 17:28

  Да...ама некој сериозно го сваќа ова...

  Бар сите да сме исти знаци(oсем за прист), да се троши помалу време, и онака исто пишува за сите....осем за прист, тој ќе е технолошки вишак овде, лошо се бакнувал. Чарли Чаплин
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by глупсон on Сре 29 Сеп 2010, 20:22

  Јас само да напоменам дека не се рекло за џабе: Баба лажи, хороскоп не лажи!
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Раткапна on Нед 07 Ное 2010, 11:48

  И јаска пак..
  линкченценце

  Близнаци

  МОТО: ЈА МИСЛАМ

  КАРАКТЕРИСТИКИ: Брза, живчана, радознала, комуникативна, друштвена, снаодлива. Се занимава со повеќе работи истовремено. На лицето има маска. Го сака знаењето поради самата себе. Има младешки изглед и дух.

  ПЛАНЕТА: Меркур

  ПРОФЕСИЈА: Правник, економист, математичар, писател, научник, шахист, кошаркар, уметник, спикер, наставник, поштар, трговец, службеник, занаетчија, издавач.

  МАНА: Површна и неблагодарна. (нат тру,ова се стереотипи за близнаците, ви ар д бест!!)

  ПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЉУБОВ: Сабота.  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by ~Анџелка~ on Нед 07 Ное 2010, 14:57

  Девица

  МОТО: ЈАС АНАЛИЗИРАМ

  КАРАКТЕРИСТИКИ:
  Прецизна, совесна, педантна, рационална, недоверлива. Одличен соработник на кого секогаш можете да се потпрете. Повеќе верува во разумот отколку во интуицијата. Живее од сопствениот труд.

  ПЛАНЕТА: Меркур

  ПРОФЕСИЈА: Фармацевт, трговец, писател, лингвист, пијанист, сликар, актер, спортист, правник.

  МАНА: Хипохондричност, ситничавост.

  ПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЉУБОВ: Понеделник.

  Нема што да прокоментирам. Се е точно, од точка до точка. Особено потцртаното, болдираното, карактеристиките, мотото. И тоа за понеделник, не за љубов, општо, почеток на нова седмица, нова енергија, нов ден...А за маани..... Да, претерувам.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sunshine on Нед 07 Ное 2010, 23:46

  Бик
  МОТО: ЈАС ИМАМ


  КАРАКТЕРИСТИКИ: Стабилна, стрплива, истрајна, инертна. Има исклучително силна волја. Го сака домот и семејството. Склона е кон материјално штедење. Не се откажува лесно. Сака луксузни предмети, накит, убава облека. Може да биде изразито убава или грда.

  ПЛАНЕТА: Венера

  ПРОФЕСИЈА: Уметник, моден креатор, цвеќар, трговец, економист, сликар, музичар, вајар, научник.

  МАНА: Посесивна, лесно избувнува

  ПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЉУБОВ: Среда.

  Хмм,воглавно,главните карактеристики се напишани но точно.
  Освен тоа дека сакам луксузни работи.Мислам сакам али не обожавам.А за тоа дека лесно избувнувам е најточно ж
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Printers and faxes on Пон 08 Ное 2010, 09:17

  МОТО: ЈАС СУМ (еми јас сум, друг немој да сум)

  КАРАКТЕРИСТИКИ: одважен, импулсивен, своеглав, динамичен. Има најсилна енергија, но нема истрајна волја.

  ПЛАНЕТА: Марс

  ПРОФЕСИЈА: политичар, инженер, адвокат, комичар, војник, хемичар, астроном, хирург, месар, бербер.

  МАНА: арогантен, непромислен.

  ПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЉУБОВ: Сабота.


  Ќе ме соберит во хороскоповsto? Ништо не погодија!!!!!!!ама ок, за женски е....
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Morticia Addams on Пон 08 Ное 2010, 17:32

  Рак
  МОТО:
  ЈАС ЧУВСТВУВАМ

  КАРАКТЕРИСТИКИ: таинствена, посветена. Има бујна фантазија. Многу е нежна. Ја сака куќата, семејството. Наклонета му е на алкохолот. Тој е најемотивниот астролошки знак. Има силна имагинација.

  ПЛАНЕТА: Месечина

  ПРОФЕСИЈА: Фотограф, актер, морнар, угостител, историчар, писател, сликар, молер, трговец, економист, наставник, психотерапевт.

  МАНА: Преосетлива , себична.

  ПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЉУБОВ: Вторник.

  Црвеното, вистина или желба. Останатото... уатевр.
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by bloody on Вто 09 Ное 2010, 00:05

  МОТО: ЈАС САКАМ

  КАРАКТЕРИСТИКИ: Сака да биде во центар на внимание, на чело на акцијата. Го сака животот, децата, власта(ако е моја ја сакам,ако е друга ја мразам). Сака да заповеда и да вознемирува. Авторитативна, широкограда и отмена. Паѓа на комплименти. Со годините го губи животниот елан.

  ПЛАНЕТА: Сонце

  ПРОФЕСИЈА: Организатор, шеф, политичар, уметник, актер, банкар, златар.

  МАНА: Снобизам.

  ПОВОЛЕН ДЕН ЗА ЉУБОВ: Четврток.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Kelso on Вто 09 Ное 2010, 00:12

  Од кај ги вадите овие работи?

  Еве интересни страници за хороскоп:

  http://www.scribd.com/doc/18236128/Secrets-of-the-Zodiac

  http://www.scribd.com/doc/23511496/Naughty-Horoscopes-Sex-Astrology

  http://www.lunarliving.org/moon/taurus.shtml

  http://www.alwaysastrology.com/sagittarius-rising.html

  http://zodiac-signs-astrology.com/zodiac-signs/virgo.htm

  http://www.sexualastrology.com/zodiac_horoscope_virgo.html

  http://www.astrotheme.com/

  http://horoskop.hr/natalna-karta/


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.

  Sponsored content

  Re: Што сте во хороскоп?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:44