Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Шанк муабети

  Share
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 11 Дек 2009, 18:47

  ај еве ти
  avatar
  NIghtmare_f
  мистериозна
  мистериозна

  Female Мислења : 849
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-10-29

  Re: Шанк муабети

  Пишување by NIghtmare_f on Пет 11 Дек 2009, 20:50

  ја сакам сокче од боровинка love
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 11 Дек 2009, 21:09



  еве Најтмер(ти бапнав и малце ликерче )
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Гостин on Пет 11 Дек 2009, 21:12

  Диди шо се прајш важна ти два дена? а а требит на работа да ти идам да те барам?
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 11 Дек 2009, 21:25

  Е шанкерката не е расположена.Јбг.идам да се начукам здраво пред да го напуштам местово ...

  да,сама ќе ги испијам.
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Гостин on Пет 11 Дек 2009, 21:26

  барем жолтово за мене
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 11 Дек 2009, 21:28

  Ок ај може.хахах
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Саб 12 Дек 2009, 02:44

  ај нешто ондак зелено за мене
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Phoenix on Саб 12 Дек 2009, 02:45

  јас наврнав дај нешто со чадорче и дај женска да ме стопли упс
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Татко му на Стен on Саб 12 Дек 2009, 02:53

  Morticia Addams напиша:ај нешто ондак зелено за мене

  Ти досега пиеше сок од хмељ,доста ти е ::PP
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Phoenix on Саб 12 Дек 2009, 02:55

  осмоддделентски постови на шанков аман!

  ти си болен човече..

  тетовирање..

  упс...........

  шшшшшшшшшшшшшшшшшшто ти е ? не пијам пиво!
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Саб 12 Дек 2009, 02:57

  Barakuda напиша:
  Ти досега пиеше сок од хмељ,доста ти е ::PP

  е извини ама никад не е доста

  Или дајте зелено или си одам!
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Татко му на Стен on Саб 12 Дек 2009, 02:58

  Абе не беше за тебе напишано за пивото
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 12 Дек 2009, 16:25

  Morticia

  Baracuda тој у средина за тебе другите се за мене хаха

  Уживајте мили мои!
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Саб 12 Дек 2009, 17:12

  е ова беше добро :) Ај кога нема да ве мрзи еден зомби коктел за мене
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 12 Дек 2009, 17:17

  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Саб 12 Дек 2009, 17:24

  iиииииии ова ептен експресно!
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 12 Дек 2009, 17:28


  Па како за муштериите по ги сакаме одма
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Саб 12 Дек 2009, 19:40

  aj еве ти стотче штом е така (ставај бргу у џеб)

  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 13 Дек 2009, 00:30

  Јеее!(пошо газдата не ми дава плата се радувам мнооогу!)
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 13 Дек 2009, 00:38

  Ај дај ми мене нешто против дезинфекција....
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 13 Дек 2009, 00:40


  ај еве ти и тебе еден зомби коктеличичичич!
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 13 Дек 2009, 00:42

  Е нешто што највеќе мразам да пијам тоа ти се коктелите...

  ама ај дај ќе го испијам ај за да не ти е залуден трудот околу коктелов
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Гостин on Нед 13 Дек 2009, 00:43

  ај едно виски за мене и за тебе една крупна шведска паричка
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 13 Дек 2009, 00:45

  Не примама шведски пари Имата менувачница позади маркетон онаму глеаш??Е тамуу!

  Sponsored content

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:05