Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Шанк муабети

  Share
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Чет 03 Дек 2009, 18:03

  Ајмоооооо

  за кошмарчето
  за Мортиша и за мене по една текила

  avatar
  NIghtmare_f
  мистериозна
  мистериозна

  Female Мислења : 849
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-10-29

  Re: Шанк муабети

  Пишување by NIghtmare_f on Чет 03 Дек 2009, 18:06

  од кај знајше дека баш од портокал сакам сокче ela da te ljubnam
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Чет 03 Дек 2009, 18:08

  Имам посебни надреално- телепатски моќи со надпросечен развиток

  .. ај живељи
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Чет 03 Дек 2009, 18:55

  еј ај уште поедна грабај да испиеме love
  avatar
  NIghtmare_f
  мистериозна
  мистериозна

  Female Мислења : 849
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-10-29

  Re: Шанк муабети

  Пишување by NIghtmare_f on Чет 03 Дек 2009, 18:59

  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Bender on Чет 03 Дек 2009, 19:01

  Немора да се брзате повелете заседнете ќе помуабетиме


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Phoenix on Чет 03 Дек 2009, 20:30

  лепак служите?

  сакам да пијам еден РЕд бул турен во литар Џин Гордонс..
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 04 Дек 2009, 21:11

  Саншајн ис бек!
  Гајдаааа ево ти реб бул со тинтири минтири внатре!


  avatar
  NIghtmare_f
  мистериозна
  мистериозна

  Female Мислења : 849
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-10-29

  Re: Шанк муабети

  Пишување by NIghtmare_f on Пет 04 Дек 2009, 21:12

  за мене една бонаква love
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 04 Дек 2009, 21:56


  повелеллелеле!
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Ane Rockerka on Пет 04 Дек 2009, 23:15

  песната од мене нека иде...
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Пет 04 Дек 2009, 23:23

  love ааааах ане браво!
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Ane Rockerka on Пет 04 Дек 2009, 23:39

  песната шубо иде уз едно вакво...


  или повеќе
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 05 Дек 2009, 15:53

  Лелеле Андреа....алал да ти е ...
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 05 Дек 2009, 20:35

  Бидејќи нема никој на форумов,никој во кафаната да ми прави друштво..
  Јас решив сама да си се журкам! Ќе си пуштам музика-

  И ќе си пијам !!
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Саб 05 Дек 2009, 23:03

  Диди еве дојдов јас да те заменам.. .. Ај дај да се напиеме нешто..
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 05 Дек 2009, 23:09

  алелуја дојде еден комуникативен член на форумов!! секоја чест
  ајде за мене и тебе


  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Саб 05 Дек 2009, 23:10

  ај живељи..

  Ти иначе како си, шо има ново, оздраве sto
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Саб 05 Дек 2009, 23:11

  а кај и да е јас ќе умрам цел ден пијам у кафанава
  инаку не оздравев али кај и да е ќе биде
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Саб 05 Дек 2009, 23:17

  не се секирај ќе помине шо и да е.....
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Саб 05 Дек 2009, 23:20

  Дај шо пие цеела кафана....
  А мене дупла вотка...

  Овај приказна сакате?
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Саб 05 Дек 2009, 23:23

  ми ај ако ти се зборува, почни....
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Саб 05 Дек 2009, 23:31

  А каква приказна сакате?

  Хорор? Еротска?Комична?Тагична?
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Саб 05 Дек 2009, 23:37

  ... хм... па незнам.. ај нешто да се насмееме...
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 01:05

  ЕРОТСКА!!

  Sponsored content

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:45