Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Шанк муабети

  Share
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Сатан Панонски on Нед 06 Дек 2009, 01:34

  рано е уште за еротска ... околу 3 тамо негде ... кога децата спијат
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Нед 06 Дек 2009, 10:13

  И сега ова излезе ни еротска, ни хумористична, Крвопиец замина некаде ...
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 17:41

  Еј сеа сакам еротска!!! ај вака вечер послем 12 се чекаме тука на шанков и ќе маубетиме?хахаха
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Гостин on Нед 06 Дек 2009, 17:59

  ај диди фрли нешчо за охридскиов сеа
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 21:18

  Еве ти виски маче!
  avatar
  мартина =]

  Female Мислења : 84
  Местолокација : на форумов
  Зачленет на : 2009-11-17

  Re: Шанк муабети

  Пишување by мартина =] on Нед 06 Дек 2009, 21:29

  ај тури нешто по твоја желба за мене па после да помуабетиме малце
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 21:31


  ајде еве пивце!
  И како сме вечерва?
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 06 Дек 2009, 21:40

  Еј тука сум јас бе.Давајте една лозова..

  А за приказната... ај ќе кажам една еротска ама не сега...малце покасно,прво да дрмнам 4-5 ракии.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 21:45


  ај еве ти ракија може и јас да се придружам така?
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 06 Дек 2009, 21:47

  Па придружи се море,не сум лудак сам да се пијанчам.

  Овај си биле некои си деца.
  И ај погодете што правиле децата?
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 21:48

  се пијанчелееstosto
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 06 Дек 2009, 21:53

  Не бре,си одиле така по пат,и од досада им текнало да тепат времето.И така едното дете извадило си рачниот саат и почнало да го удара боксови.Другото пошо немало саат,провалило у една саатчилница и украдело ѕиден саат.Земало една безбол палка и почнало да удара по ѕидниот саат.Така ги искршиле сите саати у саатчилницата,и на пат накај дома виделе дека уствари позади нив оди некое суштество кое прави тик-так тик-так.Се завртеле така уплашени и виделе дека ги следи огромен ѕиден саат.Тие почнале да бегаат,но времето секогаш стигало пред нив.......

  Ај доста...дај една лозова.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 21:58

  Ова не е еротска приказна Крвопиецу

  ( иначе ти дадов исто вакво шише кога побрзо го испи??)
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 06 Дек 2009, 22:01

  Абе ти не ми води сметка мене како пијам.Ее каква си.Си плаќам.
  Ја кажав еротската попосле.Чекај да ми дое некоја добра типка на шанков,за инспирација де.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sunshine on Нед 06 Дек 2009, 22:39

  Ок де.Неќу да се начукаш!
  Ај ок де еве јас сум добра типка
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Нед 06 Дек 2009, 22:59

  Уффф......

  Ај да пробам...

  Беа заедно година време.На нивната годишница Стојан ја покани Стојна кај него дома на вечера.Вечераа со неговите родители и после вечерата се повлекоа во неговата соба.

  Стојна му се заблагодари за прекрасната вечера и седна на креветот.Стојан полека седна до неа.Ја фати за врат и почна да ја милува нежно.Стојна воздувнуваше полека и се смешкаше.
  Стојан вешто и сигурно ја масираше за вратот.
  Лека полека..се споија нивните усни......
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Пон 07 Дек 2009, 14:45

  и после sto
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Пон 07 Дек 2009, 14:47

  Стај едно пиво ае.

  Е ништо не бидна после.Влезе у собата мајка му на Стојан и зафркна цела работа.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Пон 07 Дек 2009, 14:49  хаха и на Стојан му остана меракот само
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Шанк муабети

  Пишување by bloody on Пон 07 Дек 2009, 14:50

  Абе незнам јас тоа.Има продолжение приказнава,ама сега неможам да ја пишам зашто на кратко сум седнат.Дојдов да испијам 2-3 кригли и бегам пак да работам.
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Dirge on Пон 07 Дек 2009, 14:56

  Шанкеру, ночас буди друг, целе ночи пиче точи...
  Ногу јака песна.
  Ај од мене за цела кафан пицве
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Robby on Пон 07 Дек 2009, 14:59

  ај од Dirge она части

  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Гостин on Пон 07 Дек 2009, 16:04

  абе пиво не пијам ама од дирге и отров би се напила
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Morticia Addams on Пон 07 Дек 2009, 17:14

  дајте дајте една pepe lopez :D
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Bender on Пон 07 Дек 2009, 23:34

  Aјде да видам лична карта прво...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Sponsored content

  Re: Шанк муабети

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:45