Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Дискусии за прочитани книги

  Share
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Дискусии за прочитани книги

  Пишување by Kelso on Вто 02 Фед 2010, 22:06

  Во оваа тема може да се одбереме книга која ќе ја 'обработиме', само дајте предлог.
  Вашите импресии, целта на книгата, омилен лик, што не ви допадна...нешто слично како обработување лектири на час.
  Можеме и нешто слично како бук-клаб да направиме, предложена книга на месецот кој ја прочита да прокоментира.

  Повелете..


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Дискусии за прочитани книги

  Пишување by Phoenix on Вто 02 Фед 2010, 22:45

  од причина што оваа тема е опфатена во неколкуте веќе постоечки теми како што се..


  „Лоши“ книги


  Деновиве ја читам...
  Омилена книга


  Омилени ликови од книги

  оваа тема ќе биде заклучена.

   Сега е точно Пет 15 Дек 2017, 11:16