Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Важно!! Прочитајте пред да почнете да пишувате

  Share
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Важно!! Прочитајте пред да почнете да пишувате

  Пишување by Phoenix on Сре 10 Фед 2010, 14:57

  Овој подфорум бара малку повеќе сериозност и издржаност.
  Постови кои содржат само смајли воопшто нема да бидат толерирани.
  Офтопик постовите после прва опомена ќе бидат едитирани.
  Ве замолувам да не користите вулгаризми, туку колку толку посоодветни изрази.
  И исто така, да ги прочитате уште еднаш секундарните правила.
  Се молат сите членови на форумот, доколку пласираат коментари кои се од некаде превземени да се наведе изворот на информацијата.
  Ваква забелешка ќе биде пратена и по приватна порака.

  Во спротивно, коментарот ќе биде избришан.  Благодарам однапред.

   Сега е точно Пет 15 Дек 2017, 11:00