Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Музички поздрави ТОМ 7

  Share
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Нед 02 Мај 2010, 12:13

  Скраја било пу пу, тоа несмее да се спомене а камо ли да се пушти


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by balAlajkA on Нед 02 Мај 2010, 12:23

  додека онака квалитетно си офтопичариме, да ги поздравиме присутните на форум, оние кои ја преживеаја вчерашната скара и запалеЊе на мускули од првомајскиот фуТбал

  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Пон 03 Мај 2010, 09:46

  Поздрав до сите кои "сакаат" понеделници  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by balAlajkA on Пон 03 Мај 2010, 10:29

  фала фала, просто обожУвам понеделници. навистина. имаат некоја позитивна енергија на нов почеток :)

  поздрав за убав почеток на новата работна недела:  rock and roll
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Morticia Addams on Пон 03 Мај 2010, 12:59

  Ај веќе кога сме кај понеделниците:


  Поздрав до секој ентузијаст кому понеделникот му е мил.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by PantomimoS on Пон 03 Мај 2010, 20:47

  Поздрав до Прозак, Прист и Флоу со песничево
  avatar
  Flow

  Female Мислења : 462
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-02-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Flow on Пон 03 Мај 2010, 21:08

  Сполајти Геро :)

  поздрав до тебе со

  Д Дорс - Лав стрит

  и голем поздрав до Прист и Прозак со Д Дорс - Роудхаус блуз
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Гостин on Пон 03 Мај 2010, 21:18

  Поздрав до Нате (моментот на една наша заедничка слика)

  I smiled at you ,you smiled at me
  avatar
  Flow

  Female Мислења : 462
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-02-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Flow on Пон 03 Мај 2010, 21:25

  тенќу Емуки, поздрав до тебе со Џенис - Самертајм
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Сашо комшијана on Вто 04 Мај 2010, 00:05

  Поздрав до Баракудана со...

  Pixie Lott - Boys and Girls

  Happy birthday mate
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 04 Мај 2010, 01:29

  Thanks bro

  За тебе

  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Вто 04 Мај 2010, 10:50

  Едно поздрав4е до сите со  Морав кога тогаш


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Сре 05 Мај 2010, 01:18

  Поздравб до Брајт (Светле) на увце да ти ја свирет  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Sunshine on Чет 06 Мај 2010, 00:37


  Поздрав до ситееееееее !! Ај фил кулл
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Nemo on Чет 06 Мај 2010, 02:38  поздрав до он-лајн членовите:Ane Rockerka, Barakuda, Morticia Addams, Nemo
  (и до мене хехе)
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Morticia Addams on Чет 06 Мај 2010, 02:46

  ^ и од мене поздрав до истите
  avatar
  Kaldr
  Ancient Apparition
  Ancient Apparition

  Male Мислења : 758
  Местолокација : Valley Of Shadows
  Зачленет на : 2009-08-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Kaldr on Пет 07 Мај 2010, 09:42

  До Млс Ако и текнуе од каде ја знае песнава

  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Пет 07 Мај 2010, 19:50

  Поздрав до Прист човекот што си ја знае својата музика.....  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Batty on Пет 07 Мај 2010, 19:52

  Благодарност до убавиот поздрав.
  За мојот драг пријател God of thunder, една од моите поомилени песни:  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Alhemius on Пет 07 Мај 2010, 22:37

  Поздрав до присутните членови :))

  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Batty on Нед 09 Мај 2010, 01:15

  Силен поздрав до Баракуда со

  Helloween - Victim of fate (виктим оф ФЕИТ, ЕТФ по старо)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Татко му на Стен on Нед 09 Мај 2010, 02:51

  Сполај ти Прици. За тебе нешто поново, но исто така многу квалитетно парче

  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Сашо комшијана on Пон 10 Мај 2010, 16:23

  Za Barakudata a i za God of Thunder


  nisto licno :))) onaka e pesnava :))
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Пон 10 Мај 2010, 17:11

  Фала фала ајде еден поздрав и за тебе  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by bloody on Сре 12 Мај 2010, 00:26

  Поздрав до сите форумџии

  Sponsored content

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:40