Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Музички поздрави ТОМ 7

  Share
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Сашо комшијана on Чет 13 Мај 2010, 03:11

  За Прозакуе еден сонг од Астартето, црните металки од Јужна Македонија
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by balAlajkA on Чет 13 Мај 2010, 10:53

  поздрав до емото

  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Robby on Чет 13 Мај 2010, 10:58

  ^ оо долго време не бев поздравен фала дргарче, ај за убаво утро поздрав и до тебе со

  yeah, move, move... rock and roll секоја чест
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Пон 17 Мај 2010, 13:17

  До сите кои ја почитуваа неговата музика и дело  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Mercy Seat on Вто 18 Мај 2010, 13:50

  ПОздрав до Балалајка

  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by balAlajkA on Вто 18 Мај 2010, 16:29

  ме доотепа! ::PP на ми ти ја оригиналната, чунки Килерс те изнервирале гледам леле ц ц ц

  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Вто 18 Мај 2010, 22:52

  Еден колективен поздрав  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by bloody on Сре 19 Мај 2010, 00:13

  Поздрав до Прозакот...
  П.С. Ако сакаш и можеш,од 20 до 23 јули,те носам за Стојаково...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Batty on Сре 19 Мај 2010, 21:51

  Поздрав до жителите на Полска кои ја почувствуваа поплавата, до Чесите кои се изненадени од пола метро снег во мај, до маџарите во Војводина кои видоа торнадо во живо и до песокот во Атакама, кој се прегрна со снегот прв пат во историјата.

  со песната од Систем оф а даун

  Science (has failed the world, sciene has failed mother Earth)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Sunshine on Пет 21 Мај 2010, 00:00


  Поздрав до Емоушнал..се надевам погодив?
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Robby on Пет 21 Мај 2010, 10:01

  ^ супер избор Диди.. фала за поздравот

  еве поздрав и до тебе со .....

  КЛИК

  Мислам дека ја погодив
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by prozaque on Пон 24 Мај 2010, 19:26  Поздрав до сите кои се хепи денес..


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Сре 26 Мај 2010, 16:24

  Поздрав до сите со големата легенда од село Лескоец Охрид

  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  anna molly
  fallen.angel
  fallen.angel

  Female Мислења : 336
  Зачленет на : 2009-12-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by anna molly on Сре 26 Мај 2010, 16:28

  од моето шугаво маче Dee Dee до мене ^.^
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Саб 29 Мај 2010, 11:43

  Поздрав до Ана Моли со :  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by PantomimoS on Саб 29 Мај 2010, 12:24

  Се самопоздравувам со Лоше вино од Дугме.
  avatar
  anna molly
  fallen.angel
  fallen.angel

  Female Мислења : 336
  Зачленет на : 2009-12-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by anna molly on Нед 30 Мај 2010, 16:47

  еден поздрав до God Of Thunder

  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by ~Анџелка~ on Нед 30 Мај 2010, 17:09


  Ајде еден топол поздрав од мене, со германкава.
  avatar
  Temptation

  Female Мислења : 1213
  Зачленет на : 2009-01-22

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Temptation on Нед 30 Мај 2010, 21:28

  За Прометеј
  http://www.youtube.com/watch?v=_JybkqBGrVs

  prometej

  Male Мислења : 3004
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by prometej on Нед 30 Мај 2010, 21:37  до Temptation

  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Printers and faxes on Нед 30 Мај 2010, 23:21

  ту еврибади
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by balAlajkA on Пон 31 Мај 2010, 10:19

  поздрав до Емо ко че дој нафорум


  The Doors - Hello I love you
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Bender on Пон 31 Мај 2010, 11:03

  До Балалајка.... колешке повелете  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Гостин on Пон 31 Мај 2010, 13:59

  Wildgirl фала за германката :)) ова си го сфатив ко личен поздрав
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Robby on Пон 31 Мај 2010, 14:26

  balAlajkA напиша:поздрав до Емо ко че дој нафорум


  The Doors - Hello I love you

  фала александра ::PP  поздрав и до тебе со.......

  Alice in Chains - Check My Brain

  Sponsored content

  Re: Музички поздрави ТОМ 7

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:40