Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Лажење без исаф!

  Share
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Нед 25 Апр 2010, 15:50

  Еј треба една ваква ретардирана тема.Овде можете да лажете до миле воље,дали тоа било кратка реченица или цели филмови да си праете - изборот е ваш!

  Ајде да видиме кој што ќе изполаже без исаф,не бидете скромни...
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Нед 25 Апр 2010, 16:25

  А,забраев и да се пофалам дека се вработив во јавна администрација и земам плата 450 евра.
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bright on Нед 25 Апр 2010, 19:50

  Ништо не е тоа, јас земам плата од 1450 евра во една компанија кај шо требат само да си ја подигнам платата.. чест им е шо воопшто тоа го правам ....

  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 25 Апр 2010, 20:00

  Само што потпишав договор со бенитез за следнава сезона да настапувам во дресот на ливерпул, прва постава, на 16 години тандем со торо, по по по.... а исто така летово ќе сум презафатен со турнеи, Фрили правел, па ме викна да му свирам, соло гитара, незнам дали да одам со него пошто добив понуди од кис, сабат, цепелин сакале да прават турнеа итоа само заради мене, демек сакале да свирам со нив, исто и џудас прист, скорпионс, хелоувин, и уште многу бендови ме МОЛАТ да одам, но никако да се одлучам со кој...најверојатно ќе свирам со фрили, сепак тој ми е најомилениот....ама..... ( )
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bender on Нед 25 Апр 2010, 20:25

  Добив покачување на плата за 300 %, канцеларијата ми е на Хаваи и со поглед на океанот и да добив две згодни секретарки плус службен мерцедес s500....


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Dirge on Нед 25 Апр 2010, 20:35

  жена ми е љубоморна на најдобриот другар и љута ми е оти ја заборавив годишнината и кога се сетив и купив погрешно дилдо, јебига.
  avatar
  Blackie
  wild child
  wild child

  Male Мислења : 1180
  Местолокација : Атлантида
  Зачленет на : 2009-11-19

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Blackie on Нед 25 Апр 2010, 21:53

  само што ми купија Манчестер Јунаитед за 200 милиончиња евтино реал за мене даваа околу 800 милиони ама Манчестер си е Манчестер епа сега ке видиме дали Меси ке може да ми парира за најдобар светски фудбалер + си зиам плата од 25 билиончиња
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Нед 25 Апр 2010, 22:10

  Инаку јас од пред месец сум си декан на Ликовната академија..Ме молеа едно 5 години ама прибидејќи имав попаметна работа не се зафатив со таа работа.Топ ми иде и се..за плата да не зборам.Инаку заборавив да ви кажам дека сум трудна и чекам дете..Дознав пред некоја си недела ипол.Да,ќе бидам мама.
  Ете животот полека ми се среди..наредниот месец полнам 36 години..ах веќе остарев..Но тоа е.
  И пластична операција напрвив на задникот..ете и желбата да бидам како Џенифер Лопез ми се исполни.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 25 Апр 2010, 22:15

  ^


  си ја скратив косата, сега сум смртно сериозен, со прстен на рака, си се замислувам со дете за рака како го носам во училиште, не сум хипик, не тресам зелени, слушам класика, носам одело, професор сум во средно школо, таму предавам некои леви права, топ ми е.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Нед 25 Апр 2010, 22:19

  Фрили мило ми е што и ти се среди.Навистина на ништо не личеше.Искрено.
  Инаку заборавив да ти кажам ..се немаме видено одамна..Професионално играм шах..едноставно ми нема рамен ми НЕМА РАМЕН.Што да правам едонставно мултиталентирана сум..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 25 Апр 2010, 22:24

  па, види, тоа е единственото што го користам од младоста, шахот, знаеш дека сум светски првак, барем бев пред три години, и од тогаш се пензионирав, онака сега со пријатели во парк, со сок итоа вива, шах, муабет си поминувам денот, чув ќе имало ''битка на великаните'', ќе сме добиеле покани ние славните шахисти за борба за кој е најдобар од најдобрите, се подразбира јас и ти финале.

  НЕКА ПОБЕДИ ПОДОБРИОТ.

  не е битно кој ќе победи, битно е да сум прво место на таа ''битка''.


  Последната промена е направена од Frehley на Нед 25 Апр 2010, 22:25. Мислењето е променето 1 пати
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bender on Нед 25 Апр 2010, 22:25

  Синоќа имав секс


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Нед 25 Апр 2010, 22:28

  Ај бе не лажите многу

  Ау ме изнервира тетка ми од Канада,ќе ја убием.И реков да ми прати блекбери,она ми пратила два ајфон тач,таму незнам некои најнови.И што ќе им правам сеа на два ајпода?!Па и реков стопати блекбери да ми пратиии...абе глупости...:мад: :мад:
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Нед 25 Апр 2010, 22:29

  God Of Thunder напиша:Синоќа имав секс


  И јас.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 25 Апр 2010, 22:30

  Alhemius, тапа ти е темава......
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 25 Апр 2010, 22:32

  теј, не ќе можам да лажам, ИСАФ дојде!!!!
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Robby on Нед 25 Апр 2010, 22:35

  ^ вие да не имахте групен случајно sto
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 25 Апр 2010, 22:36

  Еми сама сакаше, оп еве го и Усул.

  Lost
  Парадајз
  Парадајз

  Male Мислења : 3694
  Зачленет на : 2009-01-26

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Lost on Нед 25 Апр 2010, 23:56

  Темава троа за лажење беше,ама за некои испадна „искажи си ги најтемните сексуални фантазии“...

  ...
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Dirge on Пон 26 Апр 2010, 00:12

  God Of Thunder напиша:Синоќа имав секс
  Синојка немав секс со жена ми, зашто како што и претходно кажав лута ми е.

  Утре ме чека долг пат за Русија, треба нешто со тамошната мафија да договорам, па држете ми среќа.
  И патем денес ми ги извадија завоите, раната заздраве(ме погодија со куршум ако не се сеќавате.). И во петок сите сте поканети на мојата забава во црно покрај базентот :)


  ВЕ САКАМ НАЈВИШЕ НА СВЕТ
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Kelso on Пон 26 Апр 2010, 00:20

  Ги откажав цигарите пошо не можев да ги поднесам веќе!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Татко му на Стен on Пон 26 Апр 2010, 01:44

  Денес воопшто немав контакт со компјутер и мобилен
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by prozaque on Пон 26 Апр 2010, 10:22

  Денес, станав рано, се избричав,појадов вистинска храна и ојдов на факс.Пред да заминам го исчистив станот...посебно обрнав внимание на купот садови во мијалникот и купот алишта на креветот.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Blondie

  Female Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-09-09

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Blondie on Пон 26 Апр 2010, 11:50

  ^
  денес конечно ја спастрив мојата соба ... сега е да ти е кеиф да влезиш ( )
  а да, и седнав да учам за матура ... целата книга шо е за македонски ја проитав, и од денес секој ден ќе ја читам по еднаш
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Dirge on Пон 26 Апр 2010, 11:55

  еве моментално ви пишувам од воз, идам накај Русија и такоѓе

  Sponsored content

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:37