Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Лажење без исаф!

  Share
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by ~Анџелка~ on Пет 01 Окт 2010, 23:34

  Не ми се спие. Ама ич. Ни нозете не ме болат.
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Mercy Seat on Пет 01 Окт 2010, 23:41

  Ич не ме болат очите,ич не ми се спие, ич не ми се скоро изедначени притисоците ( не сум спиен 40 часа од кој 39 активна работа )
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Татко му на Стен on Саб 02 Окт 2010, 00:01

  Ептен ми е досадно
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 02 Окт 2010, 00:17

  Мене ич не ми е ладно. Топло ми е. 
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by глупсон on Саб 02 Окт 2010, 10:00

  Оптимист сум.
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 02 Окт 2010, 19:36

  Не каснам, ама воопшто. Другите рано доаѓаат.
  avatar
  Wednesday
  vicious delicious
  vicious delicious

  Female Мислења : 1116
  Зачленет на : 2010-01-26

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Wednesday on Саб 02 Окт 2010, 22:01

  спремна за злегување... нашминкана испеглана скоцкана
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Тротоарска Мома on Саб 02 Окт 2010, 23:41

  Мене никогаш не ми се спие, ја ко вампир, везден сум будна
  avatar
  the gossip girl

  Female Мислења : 294
  Местолокација : дома
  Зачленет на : 2009-07-09

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by the gossip girl on Нед 03 Окт 2010, 01:27

  а јас па обожавам турбо фолк love
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 03 Окт 2010, 01:29

  Многу среќен човек сум....
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by PantomimoS on Нед 03 Окт 2010, 15:39

  Многу ми се учи Бизнис. Едвај чекам да почнам. Дефинитивно е најинтересниот предмет. Професорката е шит, ама уживам во нејзините предавања. Контрадикторно, а?
  Не ми се јаде благо. Воопшто. Ми се лоши просто...
  Уживам кога имам добиено. Таа болка, тоа чувство...ах, незаменливи се. Сакам да ми трае цел месец.
  Не ми се седи со Никола во моментов. Тапа ми е со него. Па, шо к*р би барала со него?! Пф, Никола. Тапа е.
  Рамката на Нате ја заебавме максимално. Ја обоивме во најгадни бои на најгрд можен начин. Уметноста е срање. Неможе ни да допре до тебе, а не па да те исполни како што сите викаат.
  А, во главно се согласувам со сите. Всушност, јас сум дел од широката маса, јас сум како сите други. И многу ми е мило поради тоа. Така се осеќам прифатено и разбрано.
  Неможам да ги сфатам оние што се замараат со некои филозофии, со се‘ што се случува...Па тоа не е битно. Битно е дека вечер ќе идеме во Хард рок, можеби ќе смуваме некое јако типче. И ќе се дотераме и ќе си ги облечам новите штикли. Ах, колку ме исполнува шопингот. Мислам дека можам цел живот да го поминам во трговски центар, пробувајќи најразлична облека. А после да одам во МекДоналдс и да пијам кока кола лајт, зашто нели, многу се грижам за линијата. Морам да изгледам добро, мислам дека тоа е најбитно.
  И сега морам да одам, ќе одам на пица во Пелистер на плоштад. Пицата таму е 1000че и затоа е најубава. Плус, низ прозор ќе ме видат дека седам таму, во најелитниот ресторан.
  Чао, чао. Mwah!
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Нед 03 Окт 2010, 21:01

  Не дека по 100 пат ЗАБОРАВИВ дека утре го имам најинтересниот предмет-БИЗНИС.Напротив,100 пати си го погледнав распоредот и си се потсетив дека не треба нели да учам зашто нели нема испрашување утре.И мислам да НЕ БЕГАМ утре од часови.Не дека сум од 10 часот сабајле до 6 часот попладне во школо.Ќе биде забавно да се седи со НАЈИНТЕРЕСНИТЕ и НАЈКОМУНИКАТИВНИТЕ тројца ученици кои ќе бидат на часови утре присутни.Да,сигурно ќе седам утре до крај.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 04 Окт 2010, 19:29

  Чнм ја мразам многу...да ја начекам на пат...нек бега, нек се крије
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Batty on Пон 04 Окт 2010, 22:26

  Искулиран сум скроз. Не ме боли главата. Нема што да му ја мислам. И утре е ден како секој нареден :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Пон 04 Окт 2010, 22:33

  Frehley напиша:Чнм ја мразам многу...да ја начекам на пат...нек бега, нек се крије
  леле ц ц ц Какви се тие зборови?Не се кријам,ја коа сум пуштена тебе те нема! nervozen
  (ова не беше лажење без исаф хахаха)
  Инаку...Трудна сум!
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Пон 04 Окт 2010, 22:44

  ќе се мажам оваа среда и никој не канам
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by balAlajkA on Вто 05 Окт 2010, 12:45

  Многу сакам врнежливо време, да се фенирам насабајле полсат и ко че излезам да ми се навитка косата. То је сада ин (ко вотка и џин). Најубавиот дел е кога си фаќам такси за побрзо да појдам на работа и одвај чекам да ја видам уредничката, насмеана и полна со разбирање. Најмили ми се парите за такси шо ги давам.
  avatar
  Бошко Луди

  Male Мислења : 63
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2009-01-06

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Бошко Луди on Пет 08 Окт 2010, 23:45

  Една вечер разговорот со свињетинана го поминав без лаги, за 128цана...
  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by RoTkViCa on Нед 10 Окт 2010, 17:41

  Сношти не се напив многу, и не ми беше прв пат. И сите ги гледав чисто, ич не ми се вртеше. И не се усрамив многу после то, и не ја измалтретирав Ангела...И сок од ананас НЕ ЈЕ права ствар
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Нед 10 Окт 2010, 18:11

  Ич не се натепав палачинки.А и ич не ме мрзи да излагам послем.Многу ми се шета на ладново!
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Нед 10 Окт 2010, 18:49

  Си го решив најголемиот проблем... честитки за мене.

  avatar
  RoTkViCa

  Female Мислења : 1460
  Зачленет на : 2009-07-01

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by RoTkViCa on Нед 10 Окт 2010, 20:14

  Се преучив последниве 3 дена упм колку сум јака !!!!
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Тротоарска Мома on Нед 10 Окт 2010, 22:48

  Викендов бев за Лос Анџелес ::PP Поминав и на шопинг во Милано,а не го одминав ни Холиwуд
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by глупсон on Пон 11 Окт 2010, 10:05

  Сношти една во минич, со прави нозе без целулит, со ептен добар разладен уред за загревање (деколте), многу убаа фаца, полни усни, ептен убај очи...дојде кај мене на работа и ми побара телефон и адреса на живеење. Ми рече дека денес ќе поминела да зачисти и да ми ги измија пајнците
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 11 Окт 2010, 10:45

  ^ооо, браос, браос...ама ич не ти завидувам  инаку и јас да се пофалам, вчера онака шетајќи низ град сретнав друштво рокери, кои седеа и свиреа на гитара, јас се приближив, ги прашав дали може да ја видам гитарата, ми ја дадоа, посвирив малу, ваљда им се допаднав и ме прашаа дали сакам да свирам во нивно бенд, нормално се согласив.
  Згора на се, успеав со моето свирење да заведам едно многу убо чупе...ау каква вечер беше тоаааа...две во едно!

  Sponsored content

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:38