Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Лажење без исаф!

  Share
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Пон 11 Окт 2010, 10:48

  Јас пак вчера пеев во еден кафич со мојот бенд и преубо си поминав ВАУууууу
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by глупсон on Пон 11 Окт 2010, 11:01

  ^знам, те имаше во СВЕТ
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by balAlajkA on Пон 11 Окт 2010, 11:08

  викендов дома седев, убо облечена, под кебе, учев и зато не сум сега настината.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Пон 11 Окт 2010, 11:20

  Е да бе! Ме имаше во Развигор
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 11 Окт 2010, 11:24

  А јас бев пак во црна хроника
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Пон 11 Окт 2010, 11:25

  САмо глупсон не беше никаде лалаллалаа
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by prozaque on Чет 25 Ное 2010, 17:52

  Господе ама се чуствувам свежо и одморено.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Чет 25 Ное 2010, 18:41

  За утре сум топ! за се сум совршено спремен....математика тест прам...се знам...македонски испрашува...и тоа знам...се научив ко што треба...се знам!
  Многу сакам сабаље во 6 и30 да станвам....да одам во школо...петок многу сакам...многу сакам стари...секогаш им станувам ко ќе сум во бус...секогаш!!!ич не сум срамежлив...секое чупе во школоно, и пошироко паѓа на мене...цццц совршено е се кај мене...нема шо...
  avatar
  Wednesday
  vicious delicious
  vicious delicious

  Female Мислења : 1116
  Зачленет на : 2010-01-26

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Wednesday on Пет 26 Ное 2010, 10:33

  ахх колку само обожавам да пишувам програми во паскал
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Пет 26 Ное 2010, 18:20

  Ич не наврнав и ич не се тресам сега
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Тротоарска Мома on Пет 26 Ное 2010, 20:31

  ич не лажам
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пет 26 Ное 2010, 23:14

  Форумов е супер без Прист..
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Пет 26 Ное 2010, 23:44

  Никогаш не сум била подобро!!! растрчано растрчано растрчано
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Nemo on Саб 27 Ное 2010, 02:50

  многу сум паметен бре, кој и да прашате за мене нема лош збор да кажат, само најдобро, секој ден (работен) идам на предавања и вежби, и внимавам!
  ни пијам, ни пушам, ни пцујам...
  обеќам дека сабајле рано ќе се разбудам и нема да ги нервирам сите по дома! -давам чесен пионерски збор!
  кичмата ич не ме боли, па затоа ај донт фил лајк а фиш! -фајронт
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Тротоарска Мома on Саб 27 Ное 2010, 13:36

  ич не ме болеа нозете вчера и ич не се извлековме од испекцијата вчера.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Саб 27 Ное 2010, 13:43

  [quote="Тротоарска Мома"]ич не ме болеа нозете вчера и [b]ич не се извлековме од[/b] [b]испекцијата вчера[/b]. [/quote]

  Да не работиш во а1?

  ____________________________________________________


  Со Мустафа играв на „Мустафа“
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Тротоарска Мома on Саб 27 Ное 2010, 13:53

  Frehley напиша:
  Тротоарска Мома напиша:ич не ме болеа нозете вчера и ич не се извлековме од испекцијата вчера.

  Да не работиш во а1?


  Мислиш само а1 ги дрмаат? ...

  Ја бев од оние шо штрајкуваа пред а1 затоа, инаку овие од власта најбољи се, не дозволуваат криминал у државава
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Саб 27 Ное 2010, 13:56

  Хм кога сме кај политиката.
  Опозицијата се најкреативни и со неверојатни 300 000 граѓани пред А1(пред кој ако не пред А1) ќе ја урнат власта! А ние ОВАА опозиција со вакви идеи ја сакаме на власт. Ќе цути држатата. растрчано
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Тротоарска Мома on Саб 27 Ное 2010, 14:14

  абе кај нас све е прекрасно, од власта па до опозицијата .. за држава не се ни збори ... нема соодветни зборови
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by prozaque on Саб 27 Ное 2010, 15:10

  Деца, седнете учете или фаќајте дечковци..остајте бистрење Политика.Нема леб во Политиката.Ниту пак МЕСЕН НАРЕЗАК.Сум побарал јас, ама немало.  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Саб 27 Ное 2010, 16:40

  Aбе не реков и власта дека не е супер. Е. Само не толку супер колку опозицијата.

  А Брајн скроз се согласувам со тебе!
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Сашо комшијана on Пон 03 Јан 2011, 20:48

  Ах, заш не знам да лажам
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 03 Јан 2011, 22:53

  ^Кој ти? и јас лажам, ама твоево е веќе....

  Инаку најмал лажго на светов е брат ми....
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Batty on Сре 02 Фед 2011, 16:55

  Чувствувам дека (мојата) иднина(та) е светла. Brighter than a thousand suns.
  Самоуверено се чувствувам, без никакви проблеми. Грбот веќе не ми е топ проблем. Ви реков, немам проблеми.

  И покрај тоа, нема да учам. Ќе скапам од дремење. Си ветив самиот дека ќе ги пропуштам сите следни шанси.

  I should have trusted “Hollywood“


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Сре 02 Фед 2011, 19:15

  Не ги мразам манчестер... неп!

  Ај фил соу геј вит мај гејнст... ама тие не се геј

  Sponsored content

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 03:58