Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Лажење без исаф!

  Share
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Robby on Сре 02 Фед 2011, 21:50

  ич не ми се спие...

  смајлито -> ич не е најјако на цел свет (и пошироко)
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Сашо комшијана on Чет 17 Фед 2011, 12:28

  Предновогодишниот период ми беше најубајот период во животот
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Чет 17 Фед 2011, 21:59

  Добив Гибсон Лес Пол, оргинал, лично од Џими Пејџ... со негов потпис на гитарата..

  Кој е ко мене?!? никој!
  avatar
  Растурикуќа Стојковски
  It's a miracle!
  It's a miracle!

  Male Мислења : 4021
  Местолокација : Септичка јама
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Растурикуќа Стојковски on Вто 08 Ное 2011, 18:03

  Што правев вчера.Не е за пред јавност. Ама можам да кажам дека потрошив 300 евра за тоа.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Татко му на Стен on Саб 17 Дек 2011, 23:11

  Не му плукнав на НИЦИ во каВето.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by глупсон on Вто 06 Мар 2012, 22:24

  Никош не лажам!
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by глупсон on Сре 07 Мар 2012, 19:10

  А иначе јас не сум од тие шо имаат јаки болки, само вториот ден, ама место болки можи само благо да сум нерасположена преку денот, иначе баш сум среќна тие денови. Се ми е на рамното.
  Рече Елена...
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Раткапна on Сре 07 Мар 2012, 19:34

  глупсон напиша:
  А иначе јас не сум од тие шо имаат јаки болки, само вториот ден, ама место болки можи само благо да сум нерасположена преку денот, иначе баш сум среќна тие денови. Се ми е на рамното.
  Рече Елена...
  Рече Љупчо. :)

  Sponsored content

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:02