Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Лажење без исаф!

  Share
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bright on Пон 26 Апр 2010, 12:02

  Само што дојдов од Шпанија ... :) Каков чоколаден тен имам.. само за касање сум

  Дирџ ако не те мрзит купи ми бабушка од Рашааа!!
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 26 Апр 2010, 15:08

  Само што дојдов од Америка. Бев да потпишам некои договори за главна улога во филм, во него ќе глумит Чак Норис како мој смртен непријател, цел филм ќе е со борби меѓу нас, но на крајот ќе го ПОБЕДАМ, мора да го гледате, па ај со среќа нека ми е
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Пон 26 Апр 2010, 16:26

  Си најдов денес 100 евра по пат,моја среќаа!
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by prozaque on Пон 26 Апр 2010, 17:01

  Засега, не сум испушил кутија цигари.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 26 Апр 2010, 17:03

  не, нееее не избегав денес од часови, неее..
  avatar
  Blackie
  wild child
  wild child

  Male Мислења : 1180
  Местолокација : Атлантида
  Зачленет на : 2009-11-19

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Blackie on Пон 26 Апр 2010, 17:07

  денес фатив книга
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 26 Апр 2010, 17:09

  толку ја усовршив брзинава на рацеве и на прстите што можам да пишувам на форумоФ и да свирам на гитара истовремено
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Пон 26 Апр 2010, 18:35

  Абе ич не лажеме..
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Пон 26 Апр 2010, 18:53

  Денес ништо не излажав,не,не.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Printers and faxes on Пон 26 Апр 2010, 19:18

  подобар сум од Пејџ во свирење.
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Ивањушка on Пон 26 Апр 2010, 19:37

  хахах браво за темава ајде за арно за убо да е.... топче сте сите, бацки кисчиња да фрчат до јаја.... и гушки исто :))) само така даље
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Татко му на Стен on Пон 26 Апр 2010, 20:39

  Денес не си дадов ниеден автогол
  avatar
  Blondie

  Female Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-09-09

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Blondie on Пон 26 Апр 2010, 20:41

  Добив 5 на тестот по хемија
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bright on Пон 26 Апр 2010, 20:42

  Не ги изгризав ноктиве! (( ))
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bender on Пон 26 Апр 2010, 20:48

  Денеска цел ден дома преседав


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Пон 26 Апр 2010, 20:51

  Не не,пред малце не јадев пудинг
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bender on Пон 26 Апр 2010, 21:37

  Ич не заминвам сега за кај Баракуда


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Alhemius

  Male Мислења : 1549
  Местолокација : Краснојарск
  Зачленет на : 2010-01-07

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Alhemius on Пон 26 Апр 2010, 21:45

  Жив ми мајкал немам сега запалено цигара и нозеве не ми се качени на маса
  avatar
  Blondie

  Female Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-09-09

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Blondie on Пон 26 Апр 2010, 21:59

  Ич не ми се спиет ... баш би седела будна уште 10 сати ...
  avatar
  anna molly
  fallen.angel
  fallen.angel

  Female Мислења : 336
  Зачленет на : 2009-12-14

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by anna molly on Пон 26 Апр 2010, 22:22

  Ич не ми се пие вода и да што е најбоље не ме ни мрзи да си земам да се напијам
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Bright on Пон 26 Апр 2010, 23:36

  Охо - хо! на секој пост минуски ви стадов
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 27 Апр 2010, 00:51

  ^^

  Заптија и Гад Оф Тандер ме растурија во Pro Evolution Soccer 2010 вечерва
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by bloody on Вто 27 Апр 2010, 00:54

  Откажав се од цигарите и од алкохолот.
  Станав директор на Про-Кредит Банка,филијала Струмица.

  А да и 1944 со Тито заедно го правев планот за внатрешното уредување на Југославија.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sunshine on Вто 27 Апр 2010, 01:08

  абе многу е забавно нели?Мене ми е крајно забавноо
  avatar
  Jas
  -кравче-
  -кравче-

  Female Мислења : 1368
  Зачленет на : 2009-10-03

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Jas on Вто 27 Апр 2010, 09:16

  почнав да пушам, пијам и се дрогирам и сега можам да творам

  Sponsored content

  Re: Лажење без исаф!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:44