Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by bloody on Саб 19 Јун 2010, 00:29

  Сеа ми текна на муабетот од мама за тие новите пасоши....

  Ми вика абе Кире да не знаеше случајно кога имав јас закажано за да одам да си земам тој херметичкиот пасош?
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Саб 19 Јун 2010, 08:57

  Седиме и на заебанција се направи следниов муабет помеѓу двајца другари :

  П: леле колкава ногаш имаш бре, кој број носиш ?
  М: незнам , 44.
  П: машалаа, види нога е, не е шала, оти не ја сликаш и да и направиш профил на фејсбук, па да ја аднам во friends sto ..

  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Ane Rockerka on Вто 22 Јун 2010, 13:26

  препрочитувањето на муабетите во темава

  http://www.silenceforum.com/forum-f16/topic-t1491.htm

  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by bloody on Вто 22 Јун 2010, 21:45

  Џим Кери е закон....

  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Bright on Сре 23 Јун 2010, 00:51

  Абе сликата со Прист и Лост!
  avatar
  Morticia Addams

  Female Мислења : 2170
  Зачленет на : 2009-10-08

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Morticia Addams on Сре 23 Јун 2010, 19:52

  Barakuda напиша:Јас,чнм и чнн заедно не тежиме ни 180 кила
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Bender on Чет 24 Јун 2010, 11:22

  Кондоми = Куробранки


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Чет 24 Јун 2010, 16:43

  Свињетина напиша:ахх.... ам сеа има само еден спас... ќе земеш Мегле павлака и две лажички од истата и ќе фрлиш позади тебе и че речеш... Иш сатано, ајде у воду... А пред тоа ќе заборавев, стави еден сад со вода пред тебе за ѓаоло да влези и да се удаи

  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Пон 28 Јун 2010, 03:40

  Во Охрид постои таа омраза меѓу „граѓаните“ и „сељаците“. Сељаците во Охрид дошле од Дебрца (рурален регион) во 50тите години и понавака. Граѓанчињата пак, самите не знаат од каде и кога дошле. Знаеме само дека не се во ред :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by balAlajkA on Пон 28 Јун 2010, 11:06

  рандом апликација на фб:На кој фудбалер личиш ??

  одлична лева нога, спринтер како Усаин Болт, многу јака техника !! Ти си новата звезда во фудбалов...Новиот Меси !!

  моментов за Прист и компанија!!! како можеа еј...ахахаххахаха
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sunshine on Вто 29 Јун 2010, 23:07

  Седиме со една другарка вчера вечерта,прилично здрвосани..она го облекуваше долниот дел од пижамите..во тој момент ја видов реклама на тв за Спарта филмов и не знам зашто се раздрав Go Spartaaaaaaaaaaaaaaaaaans!!Она кутрата од шо се преплаши се засопна и тресна на земја и ме пцуеше 15 минути...
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Сре 30 Јун 2010, 14:00

  Мал совет

  Прашање:
  Можете ли да ми кажете кој е најсигурниот симптом на бременост. Како се чувствуваат девојките кога се трудни sto
  „Гертрудна“

  Одговор:

  Како да ти кажам. Кога девојките се трудни најчесто се чувствуваат како, прости на вулгарноста, ама тие тогаш се чувствуваат навистина како да се онадени. Сепак, најсигурен симптом на бременост е пораѓањето.

  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Сре 30 Јун 2010, 17:48

  Разговор помеѓу мене и другарка ми. Во врска со 3 дел од Твајлајт, Еклипс.
  17:30Не си вклучен/а.
  17:42Ти си вклучен.

  17:42Tea

  Abe Eclipse filmot
  deneska iskocil
  Aj da go simneme :P

  17:42Јас

  Pa dobro, ali ne veruvam da go ima na internet
  17:42Tea

  Abeeeee ajde ke probame
  17:42Јас

  Ke probame, toa sekako..
  Ama slab mi e internetot
  17:42Tea

  Pa sho sakash? Debel da ti e?


  17:43Јас
  Hahahahahahahahaahahahah


  17:43Tea
  Sho e sea?


  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by bloody on Пет 02 Jул 2010, 01:15  Ова...


  Ми дојде у главата сликата,како нашиов Баракуда ги гризе девојките на плажите во Охридон
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Татко му на Стен on Пет 02 Jул 2010, 03:12

  ^
  Епа оваа била 115 цм,сега замисли баракуда од 180 цм како гризе
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Саб 03 Jул 2010, 17:54  avatar
  painkiller

  Male Мислења : 25
  Местолокација : Пробиштип
  Зачленет на : 2010-07-01

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by painkiller on Саб 03 Jул 2010, 18:16

  тоа како Марадона го постави нападот на Аргентина
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 03 Jул 2010, 18:25

  bloody напиша:

  Ова...


  Ми дојде у главата сликата,како нашиов Баракуда ги гризе девојките на плажите во Охридон

  Lost
  Парадајз
  Парадајз

  Male Мислења : 3694
  Зачленет на : 2009-01-26

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Lost on Нед 04 Jул 2010, 23:12

  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Ane Rockerka on Пон 05 Jул 2010, 05:53

  PRAVOSLAVNI HRISTIJANI
  Many who like K-15 :) like this

  avatar
  Wednesday
  vicious delicious
  vicious delicious

  Female Мислења : 1116
  Зачленет на : 2010-01-26

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Wednesday on Пон 05 Jул 2010, 15:01
  I feel pretty and witty and gay... Burn in hell!
  avatar
  Angus

  Male Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-03-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Angus on Пон 05 Jул 2010, 17:25  не се арни еј...
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Bender on Пон 05 Jул 2010, 17:58

  не се арни ич


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Lost
  Парадајз
  Парадајз

  Male Мислења : 3694
  Зачленет на : 2009-01-26

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Lost on Чет 08 Jул 2010, 00:25

  Една статија на Точка...


  Баба без влакна на јазикот

  Кога тужителот во едно мало градче во Мисисипи го повикал својот прв сведок, постара жена, не можел ниту на сон да замисли што ќе се случи.Откако се заколнала дека ќе ја говори само вистината, госпоѓа Џонс тоа и го направила.
  На прашањето дали го познава тужителот, Џонс одговорила со “да“.
  “Ве познавам господине Вилијамс. Ве знам од кога бевте дете и, искрено да кажам многу ме разочаравте. Лажете, ја мамите сопругата, манипулирате со луѓето и ги озборувате позади грб. Мислите дека сте голема “фаца“, а немате ниту толку мозок да сфатите дека никогаш нема да бидете нешто повеќе од мал писар што ги превртува хартиите. Да, ве познавам“, изјавила Џонс.
  Шокираниот тужител ја прашал дали го познава претставникот на одбраната, на што бабичката одговорила:
  “Да, го познавам. И господин Брадли го знам од кога беше дете. Мрзлив е, закоравен расист и не знае да се контролира во пиењето. Не може да воспостави нормален однос со никого, а неговата адвокатска канцеларија е најлоша во цела држава. Да не споменувам дека сопругата ја мамел со три различни жени. Една од нив беше и вашата сопруга. Да го познавам“, изјавила Џонс.

  По овие искази на госпоѓата Џонс, судијата ги повикал претставниците на двете страни да пријдат кон неговата маса и тивко ги предупредил:

  “Ако било кој од вас двајца идиоти ја праша Џонс дали ме познава и мене, и двајцата ќе ве испратам директно на електрично столче“.

  Болдираното ме турна од столчето...

  ...

  Lost
  Парадајз
  Парадајз

  Male Мислења : 3694
  Зачленет на : 2009-01-26

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Lost on Чет 08 Jул 2010, 00:32


  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:05