Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пон 30 Aвг 2010, 14:16

  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Meri on Вто 31 Aвг 2010, 12:35

  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Татко му на Стен on Сре 01 Сеп 2010, 03:26  Крајот на ова прекрасно филмско остварување
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Сре 01 Сеп 2010, 04:18

  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Сре 01 Сеп 2010, 08:37

  Нисам гинеколог али могу да погледам
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Сре 01 Сеп 2010, 12:27

  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by balAlajkA on Сре 01 Сеп 2010, 12:27

  продолжениево:

  Schindler's Fist
  Womb Raider
  Sex Trek: The Next Penetration
  Sargent Pecker's Lonely Hearts Gang Bang
  Pulp Friction
  Ally McSqueal
  28 Gays Later
  The Curious Case of Benjamin's Butthole
  An Officer and a Genitalman
  Wish You Were Queer


  не моом поќе
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Сре 01 Сеп 2010, 13:16

  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Сашо комшијана on Сре 01 Сеп 2010, 16:07

  Од таратур постови кои се пишувале на времето.. Нарочито тие од Заптија
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Meri on Сре 01 Сеп 2010, 16:21

  ја утнав темата
  avatar
  Blondie

  Female Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-09-09

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Blondie on Сре 01 Сеп 2010, 22:26

  balAlajkA напиша:продолжениево:

  Schindler's Fist
  Womb Raider
  Sex Trek: The Next Penetration
  Sargent Pecker's Lonely Hearts Gang Bang
  Pulp Friction
  Ally McSqueal
  28 Gays Later
  The Curious Case of Benjamin's Butthole
  An Officer and a Genitalman
  Wish You Were Queer


  не моом поќе
  само шо пролеавме неколку солзи со сестра ми на овие
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Сре 01 Сеп 2010, 22:39


  kога сме кај порното
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Чет 02 Сеп 2010, 19:02

  Другарка на другарка ми:''Јас ќе свирам на ТриАнгели''.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Чет 02 Сеп 2010, 19:20

  Значи лудила е! хаха
  avatar
  Тротоарска Мома
  Уметник
  Уметник

  Female Мислења : 1562
  Местолокација : Тротоар
  Зачленет на : 2010-03-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Тротоарска Мома on Чет 02 Сеп 2010, 19:29

  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Чет 02 Сеп 2010, 20:59

  сега дури јадевме:
  Мајка ми му вика на татко ми(6 години се разлика): Јас ќе умрам на 80, а ти на 86 заедно во ист ден...
  Татко ми: Шознам ти не ми си сигурна ќе се премислиш ќе ме заебиш за џабе ќе умрам.
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Mercy Seat on Чет 02 Сеп 2010, 21:28

  Со еден пријател одиме за на кафе и оди да вади пари од банкомат и следете ситуација  Ајде тоа што нема пари на оваа картичка ама ....пораката...
  ДАЛИ САКАТЕ ДРУГА ТРАНСАКЦИЈА.
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Сашо комшијана on Чет 02 Сеп 2010, 22:16

  zaptija stojkovski напиша:Новото сметање на времето!!!

  грешка си... од 22 јуни 1943 до 9 мај 1945 имат 9 дена.

  Бисерот на годината на еден Форумџија.

  да не пукниш, ме изнасмеа
  avatar
  Blondie

  Female Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-09-09

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Blondie on Пет 03 Сеп 2010, 18:38

  balAlajkA напиша:продолжениево:

  Schindler's Fist
  Womb Raider
  Sex Trek: The Next Penetration
  Sargent Pecker's Lonely Hearts Gang Bang
  Pulp Friction
  Ally McSqueal
  28 Gays Later
  The Curious Case of Benjamin's Butthole
  An Officer and a Genitalman
  Wish You Were Queer


  не моом поќе
  и морав да додадам: Glad he ate her
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Ane Rockerka on Саб 04 Сеп 2010, 08:00

  prozaque напиша:
  „Секс пистолс“ лансира свој парфем


  Шо е следно...Варг Викернес да издај цеде со божиќни песни?


  (imagine that! damn... I don't know why but I can't! )
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Саб 04 Сеп 2010, 09:52

  Ane Rockerka напиша:^ П.С. (кој сака образложение на овие букви: има дури 3, ама не се за у јавност )стварно се морони!

  чнм во последниве неколку минути напиша 6 поста

  5/6 за чекањето
  и
  6/6 за факултет

  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by bloody on Саб 04 Сеп 2010, 19:09

  Тета ми и баба ми...
  Мажот на некоја си нејзина колешка починал...
  И седиме кај мене у двор,тета кажува што како умрел човекот...(умствено болен).

  Битен беше муабетот на тета абе човекот пред 3-4 месеци се разболел во умот,му влегло главата и го каснал за мозокот и од тоа чоекот се разболел и умрел.
  Јас и викам море тето,черепот ти е најтврдата коска од човековото тело,нема шанси така да било.Викам и абе ќефија(шајка де) нбе може да пробие череп....
  Тета само ме погледна и ми вика,абе ти си немал работа со стршлен,он преку увото е влегол..
  После и викам е да бе штршленот немал друга работа па патувал преку ушните канали па се до мозокот...
  И баба цело време ни слуша муабетот и на крај баба дојде до заклучокот...
  "Кире,ама и ти ќерко,знаев дека сте за во нервното,ама вас и во Демир Хисар нема да ве примет".
  И јас и тета си се погледнавме само и пак продолживме да јадиме буреци,а баба после искоментира дека повеќе нема шанси ако јас и тета праиме муабет,она да е у наша близина.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Саб 04 Сеп 2010, 19:11

  На комшивката (една маната) на фб и пишам со македонска поддршка, (100% само јас и пишам така) и таа цела зачудена ме сретнува и ми вика:
  -Еј абе оти така ми пишиш??
  -Како.
  -Чудно..
  плус истата та место kajsi ми пиши kajci :)
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 04 Сеп 2010, 19:13


  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Саб 04 Сеп 2010, 19:22

  ^ова посмешно е...ама поќе ко за плачење е

  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:38