Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by balAlajkA on Пет 20 Aвг 2010, 15:24

  е да не пукниш прозаку, ме изнасмеа на цела мака
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Ane Rockerka on Пет 20 Aвг 2010, 21:22

  prozaque напиша:На мене носев прилично полн ранец од 50 литри  (ноу хард филингс)
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пет 20 Aвг 2010, 21:40

  prozaque напиша:Стариот ми вели да се избричам и за да ја докажи својата поента ми вели:

  -Синко, постојат два вида на бради.Брада-звање и брада-срање.
  Ова
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Пет 20 Aвг 2010, 21:48

  Ane Rockerka напиша:
  prozaque напиша:На мене носев прилично полн ранец од 50 литри  (ноу хард филингс)

  Муабетот ми беше дека...ранецот..уствари..тој беше полн...аммаааа.. :Д


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Mercy Seat
  Body Count
  Body Count

  Male Мислења : 2449
  Зачленет на : 2010-02-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Mercy Seat on Пет 20 Aвг 2010, 22:55  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Татко му на Стен on Саб 21 Aвг 2010, 01:29  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Ane Rockerka on Саб 21 Aвг 2010, 18:59

  prozaque напиша:
  Ane Rockerka напиша:
  prozaque напиша:На мене носев прилично полн ранец од 50 литри  (ноу хард филингс)

  Муабетот ми беше дека...ранецот..уствари..тој беше полн...аммаааа.. :Д

  јасно, али на прво погледа изгледа... баш вака де  овие забеготини што ни ги водат државите
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by PantomimoS on Саб 21 Aвг 2010, 21:54

  А мене баш ми е океј фразата „полн ранец од 50 литри“. Ранецот има волумен 50 литри и бил полн.
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sunshine on Нед 22 Aвг 2010, 00:31

  ''ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА - ТИ ЕБАВА МАЙКАТА! ''
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Сашо комшијана on Нед 22 Aвг 2010, 01:21

  Zaptija stojkovski пред некој момент изјави...

  Горан, не е страшно ако голтниш мушичка ама ако случајно голтниш лајца мравки...

  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Batty on Нед 22 Aвг 2010, 03:32

  Неверојатна реплика на Заптија. Уште не сум свесен што слушнав :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Printers and faxes on Нед 22 Aвг 2010, 12:34

  ^еее, ама по некој разговори, испадна дека за неколку години мојт неговата теорија да бидит точна


  последно ме насмеа истата изјава на заци.
  avatar
  Ane Rockerka

  Female Мислења : 3900
  Местолокација : in the darkness of the night
  Зачленет на : 2008-12-30

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Ane Rockerka on Пон 23 Aвг 2010, 04:11

  anna molly напиша:
  Sunshine напиша:Јас сум космонауууууууууууууууууууууууууууууут !
  хихи уште пита со праз ни фали


  avatar
  Jas
  -кравче-
  -кравче-

  Female Мислења : 1368
  Зачленет на : 2009-10-03

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Jas on Вто 24 Aвг 2010, 01:24

  порака на еден мк глуп сајт на кој бев регистрирана едно време од х причини, вели
  FIN PROFIL
  DALI SI LJUBITELKA NA BDSM-SADOMAZO??
  I IMAS ZELBA DA BIDES POKORNA-POSLUSNA SADOMAZO robinka
  NA ISKUSEN STROG I DOMINANTEN GOSPODAR??

  POZDRAV
  гад демит, какви луѓе постојат
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Вто 24 Aвг 2010, 13:49

  Келнер, има жаба во супава!
  - Извинете господине, мувата отиде на одмор.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Вто 24 Aвг 2010, 19:59

  Последно нешто шо ме насмеа е налепницата што ја стави брат ми прее на вратата од нужнико (ВЦ - то):

  ..........ЕЛЕМ..........
  Сала за состаноци
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Сатан Панонски on Сре 25 Aвг 2010, 17:32

  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Сре 25 Aвг 2010, 17:46

  ^Иронија и пол.DNA-та не е вода.Туку иронијата не е во тоа што Хитлер имал семитско-африканско потекло, туку поделбата на човековиот род на раси.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Сре 25 Aвг 2010, 18:43

  Сестра ми: Јас не сум глува, имам очи!
  Шестото сетило, е откриено.
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by ~Анџелка~ on Пет 27 Aвг 2010, 14:59

  Ова
  Им прилега турбофолкот.
  avatar
  MLs
  Сеирџија
  Сеирџија

  Female Мислења : 2739
  Местолокација : Impact Area 68 cords. [1:27:5]
  Зачленет на : 2008-10-18

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by MLs on Пет 27 Aвг 2010, 18:00

  ноќеска во 3 ми текна да јадам и отидов кај братучетками. во случај да се разбуди татко ми и за да не се исплаши дека ме нема му остаив ливче пишуваше: Жива сум, отидов да јадам. те сака ќерката... сабајлето кога се вратив на ливчето татко ми ми имаше напишано: И јас сум жив и ти ја изедов чоколадата. те сака таткото.

  avatar
  anna molly
  fallen.angel
  fallen.angel

  Female Мислења : 336
  Зачленет на : 2009-12-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by anna molly on Саб 28 Aвг 2010, 14:28

  vicarious напиша:тоа што нема да те убие ќе те направи преморен и хронично ненаспиен

  лооооооооооооооооооооооооооооол
  која мисла еј! vicarious, може да ти ја крадам и да ја употребам на некои си други места а? а? а? а?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Batty on Пон 30 Aвг 2010, 12:36

  Долго време не сум се кикотел. Ама ова:

  Trip напиша:Bieber's new song:

  "If I were a boy"  Свињетина напиша:^ Огнот да го изгорит, даби даби ! nervozen ѓубре едно

  Trip напиша:^удри му еден дислајк на новиот спот

  _________________

  Long day lay me low !

  Свињетина напиша:^ Госпо нека му стај дислајк на тилот, џубре едно покварено nervozen

  Trip напиша:^ке му дојде крај за кратко време..

  Најмногу: форсирањето на Свињетина, и последната реплика на Трип, плус смајлито со виљушка


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by balAlajkA on Пон 30 Aвг 2010, 12:55

  порно преработки на славни наслови!

  1.Cockzilla.
  2.I know who you did last summer.
  3.The Blair Bitch project.
  4.Miss Bestiality.
  5. James Bond(age)-A man with a golden cock.
  6.Good Will Humping.
  7.Gangbangs of New York.

  и следуваат:

  A Cockwork Bondage.
  In Diana Jones - Raiders of the Large Ass.
  Citizen Came.
  Eternal moonshine of the spotless Milf.
  Requiem for a dick.
  Reservoir Dongs.
  Full Frontal Jizzing.
  Once upon a time in Amery Kah.
  The Great Dicktator.
  Slumdong Milfioner.
  No country for old seemen.
  District 69.
  V for Vagina.
  King Cock.
  Little Miss Sunnevershine.


  секоја чест
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пон 30 Aвг 2010, 13:01

  секоја чест

  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:00