Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Нед 01 Јан 2012, 15:46  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Batty on Пон 02 Јан 2012, 17:10  Сепак, нормален ден за Бартон... :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Растурикуќа Стојковски
  It's a miracle!
  It's a miracle!

  Male Мислења : 4021
  Местолокација : Септичка јама
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Растурикуќа Стојковски on Вто 03 Јан 2012, 01:10


  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Nemo on Пон 09 Јан 2012, 01:15

  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Чет 12 Јан 2012, 00:53

  Се присетив на драмата што ја подготвувавме како клас, и сцени од неа:
  -Да не бев јас, Охрид немаше да го видиш!!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by PantomimoS on Чет 12 Јан 2012, 01:00

  Дел од меилот што ми го прати асистентката во врска со испитот: Se nadevam deka vi teknalo da si
  iskopirate barem delovi od Cooper, za da imate barem nekakva podloga (da ne bide "mojot omilen film toootally rocks":):))

  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Printers and faxes on Чет 12 Јан 2012, 17:42

  http://9gag.com/gag/1408860?ref=fb-share
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Чет 12 Јан 2012, 18:20

  Kласика :D


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Чет 12 Јан 2012, 20:30

  ^Indeed. :D :D :D

  Цаци е рок-стар бе. Нема лабаво.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Чет 12 Јан 2012, 23:47

  хахаха малиов темперамент има :))) денес си гледав бааги од старите добри скечови :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Nemo on Саб 14 Јан 2012, 02:28


  john lemon
  imagine all the citrus
  не се можам
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Batty on Нед 15 Јан 2012, 06:43  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Printers and faxes on Нед 15 Јан 2012, 16:00

  Аватарите на Џеци, Ници, Прици и Ици.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Нед 15 Јан 2012, 23:14

  Коментарот на дедо ми за петардите периодов:
  Во Прва Светска војна толку не се пукаше.  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Пон 16 Јан 2012, 16:11

  Зошто Киро Глигоров долго живееше?
  -Имаше делој од Мерцедес.  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Nemo on Пон 16 Јан 2012, 17:42  -------

  http://www.silenceforum.com/viewtopic.forum?t=2915

  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:44