Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Rainy gray day

  Share
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Rainy gray day

  Пишување by prozaque on Вто 16 Окт 2012, 21:36

  Сонцето ми фали заради сератонинот(одговорен за добро расположение). Кога е облачно и кога врни мора да се најдат алтернативни канали за достава на истиот. Како на пример дози на кофеин кои се доволни да усмртат мачка.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Rainy gray day

  Пишување by Раткапна on Сре 17 Окт 2012, 01:45

  глупсон напиша:Овие дена тотално сивило... Ај лавет!
  And same here!
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Rainy gray day

  Пишување by prozaque on Пон 03 Дек 2012, 14:10

  Rainy Gray Day + зимска ладноќа.

  Supply lines are getting longer and harder to maintain.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Rainy gray day

  Пишување by Batty on Пон 03 Дек 2012, 14:13

  Сиетлското иде! :D


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Rainy gray day

  Пишување by PantomimoS on Пон 03 Дек 2012, 14:42

  Вчера комбинацијата од недела, сабајле, рејни и греј (4 нешта кои воопшто не ги сакам) + 103ка + Никола излезе совршена.

  Може и rainy gray day да ми биде убав, во зависност од тоа како и со кого ќе го поминам.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Rainy gray day

  Пишување by prozaque on Чет 07 Фед 2013, 15:01

  Пери-Носи Стојковски напиша:Сонцето ми фали заради сератонинот(одговорен за добро расположение). Кога е облачно и кога врни мора да се најдат алтернативни канали за достава на истиот. Како на пример дози на кофеин кои се доволни да усмртат мачка.

  Amen brotha' !!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..

  Sponsored content

  Re: Rainy gray day

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:01