Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Тајните на женската психа...

  Share
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by глупсон on Пон 21 Јан 2013, 14:58

  Ilejn напиша:
  глупсон напиша:Се' течи, се' се менува. Тие мажи шо се занимаваа со горенаведената дејност истечија и се сменија. Тоа ќе го објаснам преку долниов пасус:

  Фатиле тројца педери некое чупе в парк, двајца ја држеле а третиот и праел фризура.

  П.С. На мажите шо останаа мажи (оние непатетичните, непапучарите, неисфеминизарите) ги заболе дали некоја жена се занимава со нивната психа...Ху керс

  Да ви се намочам на "мажите".
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by Toecutter on Пон 21 Јан 2013, 17:47

  Вoш ен гоу \m/ напиша:
  Toecutter напиша: Не вјеруј жени која лажe.  И уште подобро - не и верувај на жена што те сака онаков каков што си...

  Оти бе, ете Ричард Рамирез новата сопруга го прифатила онаков каков шо е (душа од чоек)...шо им фали?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by Kelso on Пон 21 Јан 2013, 21:35

  глупсон напиша:
  Ilejn напиша:
  глупсон напиша:Се' течи, се' се менува. Тие мажи шо се занимаваа со горенаведената дејност истечија и се сменија. Тоа ќе го објаснам преку долниов пасус:

  Фатиле тројца педери некое чупе в парк, двајца ја држеле а третиот и праел фризура.

  П.С. На мажите шо останаа мажи (оние непатетичните, непапучарите, неисфеминизарите) ги заболе дали некоја жена се занимава со нивната психа...Ху керс

  Да ви се намочам на "мажите".

  Let me get this straight.
  Слика од 9gag од старче со наочари.
  Big deal!(Zaptija meme)

  Sacekajte malo bre ...
  Тоа што веќе на повеќето од Америка не им се старее достоинствено е друга работа.
  Холивудските жени, богатите жени, жени кои ја изопачуваат сликата за убавина не треба да се земаат во обѕир.Исто како што не може да се споредува глумец на кока и обичен наркоман на улица.Затоа што животот не е филм
  Да не забегуваме на страна со бизарните начини на "разубавување".

  Што е со жените кои се оставени од "вистинските мажи" со две деца заради девојка од 19 години?
  Што е со татковци кои се пијанчат по кафани секоја вечер и плескаат по газе певајки?
  Што е со тепањето на својата сопруга?  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 22 Јан 2013, 11:27

  Aku mazite ne se takvi kakvi shto ne gi sakash... Kje mu ebite mater.

  Shto bi rekol momakot od The Most Wanted, Tepaj da te slusha, ebi da te saka xD

  http://www.youtube.com/watch?v=euodSFydxgE
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by глупсон on Вто 22 Јан 2013, 11:48

  Што ќе се случи ако има блиска средба помеѓу жена и ербег?
  Ова:
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by prozaque on Вто 22 Јан 2013, 16:47

  ^By the power invested in me I declare this airbag an Art.

  Tajни се само вратите на подземните води..за се друго постои мастер-кард.

  Во стилот на глупсон ќе речам:

  Постојат два типа на мажи.Оние шо кажват вицој за жени(плавуши посебно) и оние кои ја практикуваат народната изречица ќутиси-дуписи во буквална смисла. Ни соларна енергија, ни коли на алкохол неможат да ја заменат оваа power saving филозофија.Луѓето се едноставни т.е потребите им се едноставни.Ама Космополитен, Плејбој и цела плејада на медиуми-детергенти неможат да цицаат пари од едноставноста, па измислија тајни на психа и протоколи на интеракција меѓу мажите и жените небаре Владата ќе отвора сендвичара во Пехчево.  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by Toecutter on Вто 22 Јан 2013, 19:50

  Фрицл Ј. бил приврзаник на народната мудрост `ќути си-дупи си`
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by prozaque on Чет 24 Јан 2013, 00:29

  True gentleman never tells.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by Kelso on Сре 16 Jул 2014, 11:26

  Прашајте го Batty он мисли дека има брилијантен ум.  

  Sponsored content

  Re: Тајните на женската психа...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:05