Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 03 Мај 2011, 21:53

  Си ја подновив електричнава со чкарт жици од кај Смешко за само 350 денари
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 03 Мај 2011, 22:31

  Teovo got my heart


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by balAlajkA on Вто 03 Мај 2011, 22:38

  ona vuce moje niti... ona je hladna i daleka... ona zna da je gledam...
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Вто 03 Мај 2011, 22:52

  ме фааќа некоја.. ам.. амне.. :D
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 03 Мај 2011, 23:09

  Тури му пепел


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 03 Мај 2011, 23:09

  What about us?!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 03 Мај 2011, 23:14

  I want variety, I want something new !


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 03 Мај 2011, 23:18

  Bronze, take our pride!

  Туку, шо ќе Ви кажев... баш не знам. Имам многу работи за кажување... even blind to see & hear. Ама некако, во моментов, не би...

  Можеби ќе направам едит на коментарот. Можеби е не.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Вто 03 Мај 2011, 23:49

  Како се погоди на цел тим од Барса да ги болит то пусто десно колено, изгледа ги виеше од дождот


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 04 Мај 2011, 09:21

  Манчестер ќе земе двојна круна со најкрш играчи што постојат... кај ојде светов бе...ццц.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 04 Мај 2011, 10:19

  Изгледа ќе заврнит ко од крбло.

  Невреме, невреме, душата ни ја изеде
  И цел живот невремето за чадор не залепииии
  Кога го нема, сонцето ми е и пријател и роднинаа

  Невремеееее


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Сре 04 Мај 2011, 10:21

  Сцената кога стануваш наутро мртов поспан и гледаш НЕМА кафе леле ц ц ц камшикување
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 04 Мај 2011, 12:12  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Сре 04 Мај 2011, 12:20

  ^
  **

  Сутра идем 4 дана за Кроација
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Сре 04 Мај 2011, 18:11

  Старо-Младо в газ


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сашо комшијана on Сре 04 Мај 2011, 19:56

  God of Thunder напиша:Старо-Младо в газ

  многу тоќно секоја чест
  avatar
  anna molly
  fallen.angel
  fallen.angel

  Female Мислења : 336
  Зачленет на : 2009-12-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by anna molly on Сре 04 Мај 2011, 21:13

  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Сре 04 Мај 2011, 21:41

  Oh darling, darling, darling walk a while with me ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Чет 05 Мај 2011, 12:10

  Changes come, just like the Sun

  А мене ме мрзи да одам да си купам леб, за да јадам.

  Или не ќе да е до мрзата?

  Општеството, и за тоа не' јаде.

  Мамето мамино.

  changes come just like the sun


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Чет 05 Мај 2011, 13:07

  Ќе бидам away од форумов 5 дена .. (Патување во Србија и Хрватска).. Have a nice weekend :)

  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Чет 05 Мај 2011, 13:24

  Роби, арно да си поминиш! :)

  Поздрави братството натака! :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Чет 05 Мај 2011, 13:26

  Фала фала, ќе пратам еден поздрав
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Чет 05 Мај 2011, 15:38

  Итс тајм фор литл чејнчес
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Чет 05 Мај 2011, 16:10

  Hold your fist up high
  And rule the ZOO


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Чет 05 Мај 2011, 17:30

  Англиските навивачи во страв – Бенитез се враќа на Островот - кого ли ќе опакости само


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:42