Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Чет 05 Мај 2011, 17:43

  God of Thunder напиша:Англиските навивачи во страв – Бенитез се враќа на Островот - кого ли ќе опакости само

  Како што на пример го опакости Ливерпул (две финалиња во ЛШ, една титула), ФА куп, и второ место пред три години. Успеш што го немаше во 20 години пред да дојде тој... аха...

  Ама добро, статијата е напишана од луѓе што мислат дека фудбалот е најквалитетен само ако мурињо е на клупата на натпреварот, без разлика од тимот, така да... ок


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Чет 05 Мај 2011, 18:06

  ^Не заборајвај типот што имаше направено со Валенсија...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Чет 05 Мај 2011, 18:44  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Чет 05 Мај 2011, 20:42

  Александар да Грејт и да Дуват


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Чет 05 Мај 2011, 21:40

  You have failed Mother Earth!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Чет 05 Мај 2011, 22:44

  Години на љубов ил смрт..дефинитивно.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Чет 05 Мај 2011, 22:55

  Недијагностициран напиша:

  Порано да се биде ненормален беше нешто..сега сите се ненормални.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Чет 05 Мај 2011, 23:12

  Недијагностициран напиша:

  Болна вистина...
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Пет 06 Мај 2011, 00:02

  Ебате народот.

  Без цензура, нека боде очи.
  Језда со цензура повеќе боде очи тоа ѕвездичката.
  На крај краишта, која е поентата да цензурираш пцовка кога и онака сите сфаќаат што пишува.

  Ако напишам еб*те сигурно не сум сакала да напишам ебШте или ебЉте или ебЦте. Сите знаат што сум сакала да напишам. И убаво што е така, пошо за сите нас е наменет муабетот.

  Ебате народот!

  п.с. Плус најчесто пцовка се кажува кога има вклучено и по некоја, барем минимална емоција во муабетот...А зошто да ја скратиш експресијата на емоцијата?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пет 06 Мај 2011, 00:04

  Pantomimos,

  Sex, drugs and Japan

  ( )

  Тоа се стандардите, мора да се стави човекот (емоциите негови) во рамка.

  Па после, да сме едно со роботите, кои нема да ја перцепираат ѕвездичката после F а пред CK...

  Сето тоа... makes sense, нели?  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Пет 06 Мај 2011, 00:05

  Недијагностициран напиша:

  Абе знам дека 90% од младинава е лоботомирана, ама после вчерашниот муабет, и во постариве се сомневам ми се дреми
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пет 06 Мај 2011, 00:15

  Епа така бе Татко му на Стен а.к.а. Ренди, таа „младина“ не дојде од Марс, туку е следбеник на една друга младина која исто така (беш)е лоботомирана дотука и назад.
  Секогаш може да се зборува за поединци. Остатокот, кајмакот, е лоботомиран. Од мајмунлаците на Дарвин, до ден денес, поголемиот дел од масата која ја гмечи (непотребно и тежи) на Земјата е лоботомиран.

  Ако не беше Идолот, ќе беше нешто друго. А такви фаци како фејсбук самоубиствената принцеза, да и ебам мајката јас со шише од пиво, постоеле одсекогаш.

  Ама сега, имаат шанса да се експонираат.
  Порано немаше фејсбук. Имаше само искоимплексирани тинејџери што не можеа да ја пронајдат светлината на денот, односно се праеа махери (само) дома.

  и така...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 06 Мај 2011, 10:29

  What dries something wet?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пет 06 Мај 2011, 10:51

  Одам во СВР, по лична карта. Четврти пат since декември, 2010.
  Добро бе да му ебам матер...
  Остај бирократија, остај глупости.
  Мене ме мрзи... ко вол!
  И што е нај апокалиптично за мене... на враќање треба леб да си купам. Ако сакам да јадам. Ако не, можам 42 дена да не јадам. После, можеби ќе ги подржувам јапонците, во смисла... знаете over my robot body

  Еба им племето јапонско.

  Уште еден (појак) земјотрес да ги здрви, честам!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 06 Мај 2011, 14:35

  Синко, стани да седнам...
  - што добивам од тоа што ќе станам ТИ да седниш?
  па ништо... помлад си...
  - епа?! заеби бабе, капиталист сум, ме заболе за тебе :)
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пет 06 Мај 2011, 14:37

  Хахаха, така бе Фрили хахаха. Шо добиваш ако станиш? Ништо.

  Никогаш, ама никогаш не станувај на старци.
  Посебно кога прават кромид парти (секој вторник и петок).


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сашо комшијана on Пет 06 Мај 2011, 17:09

  јако е !
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 06 Мај 2011, 18:44

  Леле пиво за муабетов


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Пет 06 Мај 2011, 20:06

  Недијагностициран напиша:
  Посебно кога прават кромид парти (секој вторник и петок).
  Да прецизираме:
  Секој вторник и петок од 7:30 (кога сите одат на работа/школо), 12:30-13:30 (кога дел се враќаат од школо, а другите одат) и околу 17 часот, кога сите се враќаат од школо и работа.
  True story.
  Денес се возев во 2 и 45, и беше празно. Имаше малку луѓе, кои не беа пензионери.
  Не викам дека не треба да се возат. Ама нека се возат од 9-11; 14-15...
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 06 Мај 2011, 20:09

  Осем што ќе мирисам старо месо и кромид, секој петок и вторник Џек им се прам на стариве од сега :)
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 06 Мај 2011, 20:27

  Бдв... овај ко од чако норисот да учел ...
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Пет 06 Мај 2011, 23:51

  Лоша ноќ..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Саб 07 Мај 2011, 13:28

  Имаш две солуции, да ти ги понудам двете...

  Да те сјебам дојди
  Или дојди да те ебам


  македонска демократија бе :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  ~Анџелка~

  Female Мислења : 1634
  Местолокација : На гробишта.
  Зачленет на : 2010-05-16

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by ~Анџелка~ on Саб 07 Мај 2011, 17:42

  Somebody, somebody, somebody...
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Саб 07 Мај 2011, 18:40

  Не бре луѓе, треба законски да се забрани пензионери да се возат во автобуси.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:03