Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Саб 23 Апр 2011, 18:47

  Набавите Пик-Ап за Валенсија - ќе им треба


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Саб 23 Апр 2011, 20:06

  We are the Kids of the Century? :(

  I cry for Thee


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Саб 23 Апр 2011, 20:19

  Реал се појаки без Кедира и Роналдо, а богами и Ди Марија, Адебајор, Алонсо
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Саб 23 Апр 2011, 20:29

  Што зарадим потрошим
  што добијем изгубим
  скроз сам Банкрот !
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Саб 23 Апр 2011, 21:01

  NASCAR

  Non

  Athletic

  Sport

  Centered

  Around

  Red necks


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Саб 23 Апр 2011, 21:28

  Mediocre is the new Hardcore.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Саб 23 Апр 2011, 21:58

  Меси стигна до својот 50ти погодок оваа сезона
  Торес конечно даде гол
  Реал ја наполна Валенсија на Местаља
  Јувентус водит 2-0
  Охрид изгуби 2-1 од 11 Октомври и не е појќе прв
  Метеор падна во Фукушима

  Доста е за денес


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Саб 23 Апр 2011, 22:46

  Хееел јеаа
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Саб 23 Апр 2011, 23:38

  Ми се чини дека нешто што треба да го знам, не го знам...

  Ама ми се чини...
  Ама ми се чини...
  Ама ми се чини...

  Ама...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Саб 23 Апр 2011, 23:40

  Oлд скул холивуд башка холивуд!
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Нед 24 Апр 2011, 03:50

  Сеуште сме несаглам бе!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Нед 24 Апр 2011, 03:54

  Ф крај (дрЖ сее)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Нед 24 Апр 2011, 10:41

  life's a gas.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Нед 24 Апр 2011, 12:59

  Нешто се случува, ама појма немам што.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Нед 24 Апр 2011, 18:58

  Ех,да поживееше Фил Лајнот барем уште 3-4 години , да ни покажеше уште многу работи кои ги знае , светот ке беше многу поубав .. зборувам за правиот свет , што мал број на луѓе го знаат.

  Но хероинот пуст да остане ..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Нед 24 Апр 2011, 21:50

  -И Фернандо Торес се “причести“
  -Термити изеле 10 милиони индиски рупии во банка (Наздравје да им се)
  -Почина индискиот свет човек Саи Баба!
  -Свечено пуштање во употреба на новите трибини на “Филип Втори“ (Свечено ќе можат да не метат сега)
  -Болтон го сопна на Арсенал (Арсенал е во шок соба)
  -Робин Вилијамс уапсен од полицијата (пред то беше апсен од пожарна)

  То е то за денес ....


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пон 25 Апр 2011, 03:48

  На вечер не спиеш, се осеќаш силен.
  Мојш да ебиш многу. Ако имаш што.
  Ако немаш, јеби га.
  Мојш да туркаш контињери.

  А сељаци возат „мерцедез“.

  Карл Бенц се превртвит в гроб.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пон 25 Апр 2011, 10:25

  „Еј да ви кажам, вчера лом сум се напрајл! летва! не можев дома да си заминам! ... “ - позната реченица на поголемиот дел на младинава денешна... да не реча најголем дел .
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пон 25 Апр 2011, 11:55

  Here I am again, back in this fucking city.
  And darkness will fall on the city.
  (Not yet)

  Goodbyes are long.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Пон 25 Апр 2011, 17:06

  Болан бил дефинитивно специално дете


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 26 Апр 2011, 13:12

  Колку очајно утро, архе на очаен ден.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Вто 26 Апр 2011, 16:29

  Нај јак потпис имам


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 26 Апр 2011, 16:54

  Ми банираа на Ерепублик Поради Недијагностицираниов изгледа nervozen
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 26 Апр 2011, 17:04

  Татко му на Стен напиша:Ми банираа на Ерепублик Поради Недијагностицираниов изгледа nervozen

  Не. Поради што си праел трансакции меѓу профилите твои.

  Место да ја заебаваш на здрав мозок цела “администрација“ лајк муа, сега имаш баниран(и) профил(и)

  хахахахахха

  Ај бе, напрај нови :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 26 Апр 2011, 17:52

  ^абе нови,мака ми е за овие,вложив многу труд и љубов,бла,бла,бла

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:37