Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 26 Апр 2011, 19:05

  Се прекршив од спиење... и уште сум ко недонаспан
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 26 Апр 2011, 22:58

  Недонаспан?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 26 Апр 2011, 23:00

  Недоспан, недонаспан, ненаспан, неспан, недијагностициран(немат врска со темава, ама и то починат со не та..)... преќини бе! nervozen
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 26 Апр 2011, 23:07

  Јас или ти?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 26 Апр 2011, 23:10

  фала богу, не сум фан на манчестер да сум недијагностициран, ти си?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 26 Апр 2011, 23:32

  Јас не се замарам со спорт особено не со фудбал, а камоли фан да бидам.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 26 Апр 2011, 23:37

  ^Така треба! жените не треба фудбал да гледаат, оти ак гледаат, кој ќе ни носи нам на мажите пиво додека уживаме во фудбалот..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 26 Апр 2011, 23:40

  Мајките .. :)
  Пошо ниедна жена нема да ве сака како мама


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 26 Апр 2011, 23:43

  Мајките ќе се зафатени со носење пиво на татковците... је да никој не не сакат ко нив ама... шо морат некоја да ме сакат за да ми носит пиво бе?! нека не ме сакат, сеедно ми е ... битно пиво да ми донесит... неморат да ме сакат.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Вто 26 Апр 2011, 23:44

  Сум изгубил кондиција за пешачење а камо ли за трчање намќориште
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Вто 26 Апр 2011, 23:45

  Само ако некој те сака ќе ти носи пиво и ќе ти ги крева смрдливите чорапи.
  Без разлика да е машко или женско :)
  Пиво не се носи на секој. :))


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Вто 26 Апр 2011, 23:55

  Епа, штом до тука е дојдено... нека ме сакат таа што ќе ме сакат, и нека ми носит пиво
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Сре 27 Апр 2011, 11:04

  This is the End ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Сре 27 Апр 2011, 17:09

  ај хејт алфи!
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 27 Апр 2011, 18:02

  Пффф... не биват nervozen
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 27 Апр 2011, 18:26

  Си купив ефтина усна хармоника.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 27 Апр 2011, 19:04

  ^Со здравје да дуваш!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Сре 27 Апр 2011, 19:25

  Ај ќе правиме дует некад, јас мојата заборавив дека постои


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 27 Апр 2011, 19:34

  Фала Дарон

  Гилан бива, само под услов во блуз брадрс аутфит да сНе.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 27 Апр 2011, 19:35

  Гиланице и на хармоника дуваш бе? ако ако :)

  Вие двајца ќе дувате хармоника јас ќе свирам гитара, нешто од Боб Дилан :)
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 27 Апр 2011, 19:38

  Чекајте бе..претходно добив покана и во две групи да свирам..имам дует-проеакат со другарче од Битола и уште еден со Геро и брачед и на Геро.Фак ми ај ем фејмс.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Сре 27 Апр 2011, 19:51

  Само со Геро. Нејќам да те делам.

  п.с. Фак ми викаш, а? ::PP ::PP
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 27 Апр 2011, 19:54

  Фала му на Брајан за асистенцијата од животни размери! :)

  *

  Bronze, take our pride!

  *

  Хипокризијата ни ја јаде душата


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Сре 27 Апр 2011, 19:57

  Тишина јака железна ми дава момент на вистина...

  How soon we forget, што би рекол мојот „недијагностициран“ пријател.

  Мора, фром тајм ту тајм да останеме на само со тишината.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Сре 27 Апр 2011, 21:56

  PantomimoS напиша:Само со Геро. Нејќам да те делам.

  п.с. Фак ми викаш, а?

  Ако стане познат ќе треба да го чуваш од групис


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:03