Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Toecutter on Вто 26 Jул 2011, 16:15

  Недијагностициран напиша:Toecutter, имате интернет на цистерните со нафта што ги пљачкате со моториштата бе?


  Интемецот е ко` нафта, се краде, не со црева туку со unprotected wireless connection... пензионери со нет бе, шо ќе им е неограничен даунлоуд, има кој да го искористи тоа...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 26 Jул 2011, 16:28

  Абе, шо знат старине што е то kb, мб, gb. Кошкај таму! :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 26 Jул 2011, 17:56  Кој мислеше (ко дете) дека то белото е око на китиштево? :D


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Вто 26 Jул 2011, 20:08

  koj ne, koj ne


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  tupurkovski

  Мислења : 207
  Зачленет на : 2009-04-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by tupurkovski on Вто 26 Jул 2011, 23:28

  Т У П У Р К О В С К И
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 27 Jул 2011, 01:18

  Ljudi odlaze
  I odlaze i odlaze
  Ovde je dosadno
  Svi su pobegli na neko zabavnije mesto  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 27 Jул 2011, 01:28

  Да ви падни вратот при спиење.
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Сре 27 Jул 2011, 01:32

  „Resident Evil“, по петти пат
  колку и да е тапа (а знам дека ќе биде) едвај чекам!!
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 27 Jул 2011, 03:14

  Ова незаспивање до шес сабаље ко навика ми станви по малце....
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Сре 27 Jул 2011, 03:29

  Води ме на Јадранско море.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 27 Jул 2011, 15:06

  Herpady Derp


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Сре 27 Jул 2011, 16:02

  Ебате административниот систем, ебате!

  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 27 Jул 2011, 16:37

  PantomimoS напиша:Ебате административниот систем, ебате!


  get ready :)

  Инаку, што сакав да напишам?!

  Абе, шо е оваа работа море, камионџии едни? А? озбилен сум ;P

  Не бе не, озбилно, мрак е ситуацијава, ќе искршам се!

  не бе не, herpady derp


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 27 Jул 2011, 20:51

  Nemo напиша:„Resident Evil“, по петти пат
  колку и да е тапа (а знам дека ќе биде) едвај чекам!!

  Mила Јовович


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 27 Jул 2011, 20:59

  Brothers where art thou?


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Сре 27 Jул 2011, 21:28

  Buzz Killington напиша:
  Nemo напиша:„Resident Evil“, по петти пат
  колку и да е тапа (а знам дека ќе биде) едвај чекам!!

  Mила Јовович

  и Sienna Guillory
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Чет 28 Jул 2011, 02:25

  Une femme est une femme...
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Чет 28 Jул 2011, 10:39

  Татко му на Стен напиша:
  Buzz Killington напиша:

  Mила Јовович

  и Sienna Guillory

  па се знае!
  Milla Jovovich на прво место love
  Ali Larter -друга
  Sienna Guillory -треќа
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Чет 28 Jул 2011, 11:57

  И официјално, на 18 до 20 години ќе сум ко Снајдер во флизурава...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Чет 28 Jул 2011, 13:42

  When you walk through a storm, hold your head up high, and don't be afraid of the dark
  At the end of the storm, there's a golden sky, and the sweet silver song of a lark

  Walk on...
  Through the rain...
  Walk on...
  Through the rain
  Walk through the wind
  And your dreams be tossed and blown...

  Walk on...
  Walk on...
  With hope In your heart...
  And you'll never walk alone
  You'll never walk alone.
  Alone...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by PantomimoS on Чет 28 Jул 2011, 14:54

  Nemo напиша:
  Татко му на Стен напиша:
  Buzz Killington напиша:

  Mила Јовович

  и Sienna Guillory

  па се знае!
  Milla Jovovich на прво место love
  Ali Larter -друга
  Sienna Guillory -треќа

  Мужи.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Чет 28 Jул 2011, 20:45

  Битола гори.  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Пет 29 Jул 2011, 00:31

  Kamenitza -знам зошто!
  (оти немаше друго у фрижидерот )
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пет 29 Jул 2011, 02:12

  At the end of the storm, there's a golden sky


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 29 Jул 2011, 03:23

  Немат ко мене... јас сум еден и единстве!


  ...кој може да изгуби два телефони во рок од еден месец...

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:06