Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Пет 29 Jул 2011, 12:06

  Епа ај здраво пак од мене.. урлам на коњ

  долго не сме се виделе... растрчано
  avatar
  Sunshine
  Brutal but effective
  Brutal but effective

  Female Мислења : 3502
  Местолокација : Skopje
  Зачленет на : 2009-08-03

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sunshine on Саб 30 Jул 2011, 01:36

  Открив дека страшно се нервирам кога немам во било кое време Хелоу соленки дома.Ај ем ан адикт!
  Не е реклама за соленки бај д веј Ама многу ги сакам!
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Саб 30 Jул 2011, 02:04

  Нико нико..као ја!
  Нико нико..као ја!
  Нико нико

  КА-О ЈААА!!!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Саб 30 Jул 2011, 02:18

  Т.Е. напушти (ја) Лептокарија ваша! :D


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Саб 30 Jул 2011, 21:04

  Wanna whole lotta love ?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Нед 31 Jул 2011, 01:35

  I_think_I'm_drowning.jpg.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Нед 31 Jул 2011, 13:58

  То ест да ви се пофалам.. Оценката од приемниот испит во Софија ми е 4.714 (во првите 5 сум од 139 души) и сеа уште само да ме примат на факс урлам на коњ
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Нед 31 Jул 2011, 16:00

  ^ај со среќа нека е,мора да те примат
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Нед 31 Jул 2011, 16:23

  Поради тоа што Ремедиос (слугинката која ја немам) е на одмор веќе тусучу години, мајка ми ме унапреди во хигиеничарка... како вештер сум со метлата
  А мене не мрзи дури и да дишам
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Нед 31 Jул 2011, 16:56

  Parasite lady, parasite eyes ..


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Пон 01 Aвг 2011, 01:43

  Нов трансфер! Их колку сакам кога стигне 1ви во месецот растрчано
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Пон 01 Aвг 2011, 03:45

  Татко му на Стен напиша:^ај со среќа нека е,мора да те примат

  фала, се надевам на најдобро :)
  ****

  да ви кажам ... дома жешко, вонка е супер.. и сеа.. вонка да спијум ?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пон 01 Aвг 2011, 10:58

  Моментално ја слушам Сама од хороскоп...ваљда нифна беше
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Пон 01 Aвг 2011, 15:17

  Јавно се обраќам за пристот да си прочитат во инбокс ебаго


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Пон 01 Aвг 2011, 17:16

  Dick Steel напиша:Јавно се обраќам за пристот да си прочитат во инбокс ебаго

  Бура внучко, бура...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Вто 02 Aвг 2011, 02:54

  Robert Johnson
  Jim Morrison
  Jimi Hendrix
  Janis Joplin
  Gary Thain


  Kurt Cobain  Am i wrong ? рокери :)
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 02 Aвг 2011, 03:02

  Stefan напиша:Robert Johnson
  Jim Morrison
  Jimi Hendrix
  Janis Joplin
  Gary Thain


  Kurt Cobain  Am i wrong ? рокери :)

  Damn right you are!

  Ама знајш, тој „клубот“ е битен само кога го знаат некои wannabe рокерки, со идолот Кобејн. Другите, не се битни, посебно Тајн...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Вто 02 Aвг 2011, 03:10

  Gary Thain првиот басист на Јураја.
  Несмее ама воопшто да се изостави,овие рокериве наши Џонсон го испуштаат (се прашувам дали воопшто го знаат)а Кобејн прв го ставаат.
  Највеќе треба да бидат захвални на Роберт Џонсон.
  Ова плавово копиле што добро направи ?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 02 Aвг 2011, 03:24

  Знаеш бе Стивен. Некој го смета Кобејн за бог. Некој ќе ти рече „кој стап е бе тој Џонсон?“ истите тие, кога и да е, ќе ја фрлат рокерската шминка и ќе ги видиш на Давид Гета.
  А пред тоа, кршат ореви како се ха-це. Така да, не се нервирај. Тие што ценат се помалку, ама барем ценат!

  А другите... хах, сум ги видел, лично познавам многу. Бројката е зачудувачка!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Вто 02 Aвг 2011, 03:36

  Далеку од нервоза брат.
  Само сакам да исчезнат бре.Да биде малку подобро,или неможе да биде,цел живот ке се замараме и ке ги исмејуваме,дај бе малку да сватат дека се лоботимирани,не мора да го почитуваат само да се повлечат,некои работи стварно излегоа на виделина.
  Но уште треба.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Вто 02 Aвг 2011, 04:11

  Ќе биде само полошо. They won't learn! Never! Ever! Never!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сатан Панонски on Сре 03 Aвг 2011, 01:05

  Све је отишло у Хондурас :)
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 03 Aвг 2011, 11:16

  Чао људи! :=)


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Сре 03 Aвг 2011, 11:53

  дека бе момче?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Bender on Сре 03 Aвг 2011, 13:19

  За тебе само воз во дрифтинг


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:04