Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Ej да ви кажам... #2

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 03 Aвг 2011, 14:28

  Татко му на Стен напиша:дека бе момче?  Некаде далеку, во една не толку добра, ама многу подобра земја од нашава скапаница, за здраво знаат да кажат чао.

  Знаш, оно, чао људи! :)

  Брајан, ко је вечи? Дунав ил Сава?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Сре 03 Aвг 2011, 18:39

  Хрватска ли е това бе момче?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 03 Aвг 2011, 19:05

  Не... Крива Паланка!
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Batty on Сре 03 Aвг 2011, 22:02

  А сега, поздрав до Тони од Бутел!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Сре 03 Aвг 2011, 22:22

  Сава ми се гледа ко поголема.Дури и острови фаћа по малку.

  Иначе денес Партиѕан играа со некој...толку цајкани на толкава површина не сум видел..

  И така дечки..стеј кул..


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Сре 03 Aвг 2011, 22:55

  ај донт фил д сејм! :зајчиња:
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Сре 03 Aвг 2011, 23:27

  Е аман бе!
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Сашо комшијана on Чет 04 Aвг 2011, 12:28

  добро ден господо
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Чет 04 Aвг 2011, 12:45

  хелоу... :) ..

  како иде ? или не иде
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Чет 04 Aвг 2011, 16:01

  Добар дан, иде иде, кај тебе како иде? :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 05 Aвг 2011, 00:47

  Надвор врне.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by prozaque on Пет 05 Aвг 2011, 01:05

  Хацеоштината е обратнопропорционална со годините.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 05 Aвг 2011, 01:08

  Жешко е бе племето негоо!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 05 Aвг 2011, 02:18

  Мирко комшијана напиша:Жешко е бе племето негоо!

  ЧУУУУКШ!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 05 Aвг 2011, 02:21

  Ба му племето, немат саглам температура немат саглам спиење чууукш!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 05 Aвг 2011, 02:33

  Нема убаво да испаднам утре на лична, не ме фаќа дремка ЧУУУУКШ!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Пет 05 Aвг 2011, 11:07

  Компот напиша:Добар дан, иде иде, кај тебе како иде? :)

  иде некако бе брат.. колку за цигари има
  ***

  кој рано рани ааааааааааааааааааааа
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 05 Aвг 2011, 13:36

  Супер, супер, ама не сум ти брат, си ме помешал со некој. :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Robby on Пет 05 Aвг 2011, 16:36

  не бее таман работа.. брат си ми..
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Татко му на Стен on Пет 05 Aвг 2011, 16:52

  Штрафцигер
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 05 Aвг 2011, 17:29

  Брат за брат... ама враќај парите дан ти ебам суратот!
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 05 Aвг 2011, 18:06

  Do I drive you insaaaane? Charisma!
  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Kelso on Пет 05 Aвг 2011, 18:06

  Мирко комшијана напиша:Брат за брат... ама враќај парите дан ти ебам суратот!


  Нема сирење, нема пари, ЧУУУУКШ!


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Printers and faxes on Пет 05 Aвг 2011, 20:37

  ^ хахаххахааха


  едноставно нели, претпоставував дека ќе го речиш ова...

  Иначе поарно би било „нема пари нема сирење чууукш“ (то чукш ко ќе му подизбега кравата хаха)
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Nemo on Саб 06 Aвг 2011, 01:19

  навика ми е да ги смарам луѓето со моите муабети
  ај ноу дет, енд ај лајк ит!

  Sponsored content

  Re: Ej да ви кажам... #2

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:37