Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Саб 06 Aвг 2011, 04:20

  Ајде, сите ние што немаме фејсбук, да си кажиме она што сакаме.
  насловот е таков каков што е, оти не знајме што да си кажеме, кога нема пусти лајк да ни влепи некој...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Саб 06 Aвг 2011, 04:39

  ^истрошио се временом скроз на скроз ..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Саб 06 Aвг 2011, 05:50

  Скопје, here I come again. FUCK you!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by PantomimoS on Саб 06 Aвг 2011, 12:44

  Белград, Белград, you've got my heart.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 06 Aвг 2011, 16:19

  Џонимир еднаш убо рече, тс рекол... Да копија ни је оргинал... то је превише тачно... но, сеуште се тераат копии.. од се и сешто. Не велам не, и јас копирам работи, осем учебници за вшколо, но, се трудам да сменам стилот, да си фурам свој стил и да си го задржам.


  Добри луѓе, како сте ми?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Саб 06 Aвг 2011, 16:44

  Cryin won't help ya, prayin will do ya no good,
  Cryin won't help ya, prayin will do ya no good ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Саб 06 Aвг 2011, 17:21

  Ko to kaze, KO to laze..da Srbija je maaaalaaaa??

  Nije MALA, NIJE MALA, triput ratovala..


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 06 Aвг 2011, 17:47

  ^Па убо си велиш, ни је била мала... ама со овие три ратова се помала и помала станви...
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Nemo on Нед 07 Aвг 2011, 01:17

  извадок од статија: Во Злетово петмина се тепале, за пиво
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Нед 07 Aвг 2011, 02:15

  Добри ствари имале Чичко Брајан Адамс и Крис Де Бург исто така и кралот на њу вејв Елвис Костело.
  Не ми е јасно зошто металчињата плукаат по ваков жанр а не чуле ни песна.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Нед 07 Aвг 2011, 17:32  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Нед 07 Aвг 2011, 19:59

  Што да речам... Во Лондон цајкан отепал некој младич(ваљда)... Лондончани веднаш се организирале за протести, глеам на телевизија, лондончани одат на протест, не зависно дали е три по пладне или шест.. одат и маваат на цајканите, нешто што требаше да се случи овде, а не протестите да ги води и организира скопско педерче во шест сато по пладне за да не го фатит сунчаница... и нормално, детето што беше отепано во Скопје, по две недели беше сосема заборавено! Ба ви семето македонско глупо, идиотско... nervozen
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Вто 09 Aвг 2011, 01:28

  I used to care..

  but..

  things have changed.  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Вто 09 Aвг 2011, 02:06

  о како сте људи мои,
  једна слика други свет.
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by PantomimoS on Вто 09 Aвг 2011, 02:20

  Ovaj grad je mogao bolje...

  Или не?!
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Вто 09 Aвг 2011, 11:28

  сексоча


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 09 Aвг 2011, 17:34

  Еп, каде бе Принц?
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Nemo on Сре 10 Aвг 2011, 02:40

  пиво и текиола нр иде! жал ми е
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Сре 10 Aвг 2011, 02:52

  Хаха... Пол Стенли, Гини Симонс ситуација... кој би рекол...
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Чет 11 Aвг 2011, 06:38

  Живот је суров,и пише своја правила
  и нема милости и нема праштања ..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Чет 11 Aвг 2011, 12:05

  Кога ојме Дебар?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Чет 11 Aвг 2011, 12:10

  Ever get the feeling you've been cheated?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Чет 11 Aвг 2011, 13:16

  yes.....


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Пет 12 Aвг 2011, 01:48

  FUCK You..I dont care If you're important.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Пет 12 Aвг 2011, 02:31

  خيسوس

  Sponsored content

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:06