Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Share
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 23 Aвг 2011, 03:49

  Да се бувниш и ти Норм,да одмориш од пиењето
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by PantomimoS on Вто 23 Aвг 2011, 11:14

  Компот напиша:Ме примија на факултет и за некој месец ќе бидам академски граѓанин со индекс во рака :)

  Честитки колешке...се гледаме на 15 Септември :) И речиси секој ден после 15 Септември. Со среќа нека ни е уписот и конечно да акнеме по едно кафе во чаршија.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 11:55

  Уба работа би било да имаше едно кафанче ко Чирс... ама тешко, тешко да се најт овде кафана со евтино пиво, и ко што рече Норм, немат македонскиов народ шанк култура... Како и да е, се договоривме со Норм да „искисниме“ еден ден во некоја биртија дур не не избркет :)


  Иначе, кај најдов да дојдам во Скопјево оваа недела, кога ќе се достигне зенитот на топлината, па врв на се беше тоа што дојдов во вторник, не понеделник или среда, вторник! бати семето...
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Вто 23 Aвг 2011, 12:14

  PantomimoS напиша:
  Компот напиша:Ме примија на факултет и за некој месец ќе бидам академски граѓанин со индекс во рака :)

  Честитки колешке...се гледаме на 15 Септември :) И речиси секој ден после 15 Септември. Со среќа нека ни е уписот и конечно да акнеме по едно кафе во чаршија.

  Фала, фала, честито и на тебе :)
  По толку време договарање мислам дека најдобро кафе во живот ќе ми биде


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 12:19

  ^Да се работеше за пиво, ќе се понудеф и јас... вака ништо од бизнисот.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 23 Aвг 2011, 12:23

  Аџи Jанкула Будала напиша:^Да се работеше за пиво, ќе се понудеф и јас... вака ништо од бизнисот.

  Абе... како се викаше ти? Заборајв... претстави ми се.

  Ќе ојме на пиво, шо се секираш... знајш каде, односно како...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 12:26

  Клиф сум бе! Клиф!

  Секако дека знам колега... колега на шанкот! хахаха
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 23 Aвг 2011, 12:27

  Почекајте ме и мене
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 23 Aвг 2011, 12:27

  Клиф, да. Заборајв. Толку ми е паметот.

  Коуч, шојма ново, кажи нешто...

  Коуч...

  едит: Ете, се јави Коуч..

  Абе кај ојме без тебе море...

  арен?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 12:29

  Абе коуч, чув дека пак ќе си станел коуч, а коуч?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Вто 23 Aвг 2011, 12:31

  А Сем кај ви е?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 23 Aвг 2011, 12:32

  Аџи Jанкула Будала напиша:Абе коуч, чув дека пак ќе си станел коуч, а коуч?

  Имаше и на Шпански научено нешто, само заборајв што.

  А Сем....

  Ке видиме кој ќе стави аватар негов... :D  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 12:36

  Еее да бе, ни го немат барменот Сем ... ќе се најт... ајмо сите во Шанк Муабети (мислам на Норм и Коуч...)
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Вто 23 Aвг 2011, 12:37

  Ај ќе ставам јас, и онака ми беше омилен, плус на шанк пијачки се потребни :D


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 12:38

  Не бре... ти од Карла стај :Д
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Вто 23 Aвг 2011, 12:39

  Ќе го натерам Ниче да стави од Карла
  Се зезам, сега ќе ставам :D


  Последната промена е направена од Компот на Вто 23 Aвг 2011, 12:57. Мислењето е променето 1 пати


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 12:53

  Ниче мојт да е Сем... или Фрејзер евентуално.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Татко му на Стен on Вто 23 Aвг 2011, 13:53

  Ниче да е Фрејзер? Јас можда Ниче нека е Вуди,ќе му одговарат
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 23 Aвг 2011, 14:26

  Да. Се знајт кој е Фрејзер around here...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Вто 23 Aвг 2011, 17:35

  Се крчка Законот за Млади.Да се надеваме дека ќе биди проект за перење пари наместо создавање на Груева Младина или слични Биг Брадр креации.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 17:41

  Убо де, Фрејзер е татко му на стен, нека е така... ниче кој да е? Мојт Вуди, убо рече! или Коуч евентуално... нека бират! хахахах
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 23 Aвг 2011, 17:47

  Абе битно ние ги имаме соодветните аватари. Другото, не е битно што се дешава.
  Се е исто само Коуч го нема :)  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Вто 23 Aвг 2011, 22:56

  Одбивам да имам било каква врска со серијата Фрејзер


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Вто 23 Aвг 2011, 23:04

  Eпа океј, и онака се работи за серијата Чирс, не фрејзер :)
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Вто 23 Aвг 2011, 23:12

  претпоставував ама ај си реков


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Sponsored content

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:04