Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 09 Мар 2012, 13:40

  Готово, влегов во шема

  Плус, вечер од 20 ч., две епизоди од „поремеќавањето“.

  П.С.

  Единствен начин „сани ин филаделфија“ да добие на квалитет (како што доби со ПОЈАЧАЊЕТО - Дени ДеВИто) е да го викнат глупсон

  Не знам кој подобро би се вклопил таму


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Nemo on Пет 09 Мар 2012, 13:55

  не е секоаш интересно да си црната оФца намќориште
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пет 09 Мар 2012, 15:09

  Agent Orange напиша:
  Единствен начин „сани ин филаделфија“ да добие на квалитет (како што доби со ПОЈАЧАЊЕТО - Дени ДеВИто) е да го викнат глупсон

  Не знам кој подобро би се вклопил таму
  Незнам дали имам доволно напумпано его и ароганција, ама шом ти така велиш, така е
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 09 Мар 2012, 15:17

  Не не за егото и ароганцијата. То лесно е:) А имат и премногу таму

  За друго им требаш на овие аљазиве


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пет 09 Мар 2012, 15:41

  Agent Orange напиша:Не не за егото и ароганцијата. То лесно е:) А имат и премногу таму

  За друго им требаш на овие аљазиве
  Абе за извоз имам јас его и ароганција, шала настарана
  Ќе појдам бе, не е проглем
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пет 09 Мар 2012, 18:22

  Е па дефинитивно не сум бил јас единствениот што ја приметил сличноста во изглед помеѓу Роберт Редфорд и Бред Пит. Татко да му беше Редфорд, немаше овај помладиов толку сличен да се метни :)  Налет то, па и во филм заедно имаат играно... Абе не мораше во Бенџамин Батон да го шминкаат Пит за да изгледа како старец, можеа Редфорд да го стават да го игра старио Батон
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Раткапна on Пет 09 Мар 2012, 18:27

  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Пет 09 Мар 2012, 18:45

  еленче напиша:
  ВАСЕ ГОМНАРОТ напиша:Опаа честитки чупе.Дајси сеа пијачка. :Д
  Фала фала, а за пијачка ај ете утре (друг ден не можи хаха)
  А Бошко фала ПАК. :)


  Да? Ништо чудно за мене :Д

  How soon we forget...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Саб 10 Мар 2012, 16:48

  Thank you.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Саб 10 Мар 2012, 20:37

  Srcu svom pravednu snagu
  Srcu svom pravedan mir


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Нед 11 Мар 2012, 02:07

  How Scandinavian of me.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Нед 11 Мар 2012, 17:37

  Либералниот ум е само болен ум.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Нед 11 Мар 2012, 17:53

  Кај си бе cd-РОМ?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Нед 11 Мар 2012, 17:56

  Моментално, на Третиот Конгрес на Партијата на Демократските сили на Ромите во Република Македонија. Актуелно е моето барање за интеграција со романскиот „сапун“. Ти арен?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пон 12 Мар 2012, 12:05

  Вака треба да биди на канал 5 и шител:
  Следува програма наменета за сите ГЛУПИ лица.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пон 12 Мар 2012, 12:11

  Мислам дека не ги оставет за СИТЕ да бидит


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Пон 12 Мар 2012, 12:18

  Aбе ви текнува на молитвата шо ја даваа на МТВ секое сабајле во 7?

  Епа попот шо ја скроил не бил платен, па сеа ќе се покачуваат радиодифузните такси за 5 денари, да му се исплати хонорарот.Во спротивно Госпо со громој ќе удира на сите куќи каде МТВ се фаќа со класична антена.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пон 12 Мар 2012, 12:29

  Мислиш на „Извор“?

  Попот беше Отец Максим, претходно хард кор фронтмен на Чиста Околина. Шо најде поинаков начин да го сее хард кор словото


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Пон 12 Мар 2012, 12:53

  Не ми текнува состав да напишам за Царо Едип.
  Ова ми е лоша карма ради сите шо ги имам испобанирано на форумот кои барале помош за состави.

  Ako nekoj moze da napisi sostav za povoenata mak. poezija ke mu dam 100 denari oti istipendija imamm.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пон 12 Мар 2012, 14:41

  Dear worker,

  Thank you for your service and a long career
  Glad you gave us your best years.

  Forever yours,

  The Society


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Toecutter on Пон 12 Мар 2012, 16:28

  ВАСЕ ГОМНАРОТ напиша:Aбе ви текнува на молитвата шо ја даваа на МТВ секое сабајле во 7?

  Епа попот шо ја скроил не бил платен, па сеа ќе се покачуваат радиодифузните такси за 5 денари, да му се исплати хонорарот.Во спротивно Госпо со громој ќе удира на сите куќи каде МТВ се фаќа со класична антена.

  Госпо бил маќедонец и ја создал расата маќедоноиди затоа е благонаклон кон својата раса која ужива во Неговата наклоност...  630 напиша:Мислиш на „Извор“?

  Попот беше Отец Максим, претходно хард кор фронтмен на Чиста Околина. Шо најде поинаков начин да го сее хард кор словото

  Негов колега од “бендот“ е на кајгана форум во вид на виртуелен крстоносец каде деноноќно вергла за геноцидот кој клетите шиптари го спремале и за ал-каеда која вреба од секое ќоше да ги затре прекрасните христијански души...

  Носталгија да го фати чоек по Франциско “Панчо“ Виља кој ставал попови глава до глава при стрелање за да не се трошат два куршуми... love
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пон 12 Мар 2012, 20:01

  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Пон 12 Мар 2012, 20:38

  3820 евра за лопата?

  Малку му е на овој народ.Ептен малку.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by PantomimoS on Пон 12 Мар 2012, 21:35

  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Раткапна on Пон 12 Мар 2012, 22:20

  Остај шо ќе ви кажвам.

  Sponsored content

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 03:58