Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Среќен празник и јубилеј 9/11

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Batty on Нед 11 Сеп 2011, 14:24

  Да ни е честит празникот и десет годишнината од уривањето на кулите нлизначки во Њу Јорк како симбол на нечовечноста и крволочноста на американскиот систем, сон, живот и доминација.

  Да се множат таквите настани ширум капиталистичкиот и империјалистичкиот свет и да имаме уште поводи за славење, па здравје, догодина и Јелоустон да еруптира и експлодира, како пример дека природата знае да го казни капиталистичкото угнетување.  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Bender on Нед 11 Сеп 2011, 14:28

  Неколку трибјут слики

  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Kelso on Нед 11 Сеп 2011, 14:38

  Ај нека ни е со среќа празникот :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Татко му на Стен on Нед 11 Сеп 2011, 16:03

  Ај честито и од мене, убаво да си го поминете празников, за многу години да е ништо посебно
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Bender on Нед 11 Сеп 2011, 17:29  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Bender on Сре 14 Сеп 2011, 21:02


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Sponsored content

  Re: Среќен празник и јубилеј 9/11

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:39