Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Купување од САД

  Share
  avatar
  Lud

  Мислења : 1
  Зачленет на : 2011-12-12

  Купување од САД

  Пишување by Lud on Вто 13 Дек 2011, 00:01

  Здраво, јас сум нов на форумов, ми се допадна па реков ке се регистрирам и ќе бидам корисен за нешто :) Па би сакал да ви ја претставам веб-страницата за пазарење од САД (Соединетите Американски Држави) многу е добра и имам порачувано неколку пати од нив. Се вика Виадрес www . viaddress . com. Многу сум задоволен од нивните услуги па ако на некој му треба нешто а нема Пај-Пал ова е совршено.

   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:35