Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Share
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 13 Мар 2012, 09:22

  PantomimoS напиша:Колку би било добро да постоеше некој напиток/апче што во истата минута кога ќе го испиеш ти ја лечи настинката и пак стануваш способен за одење на факултет, слушање, учење, спиење со затворена уста, дишење на нос и сл. Ах...

  Можеби и постои/можеби и би постоело. Ама ќе се најдеа момци и девојки кои ги мислат гладните во Африка и сиромашните во Пенџап, па дур го слушаа Боб Марли, покрај паркираната кола ќе си го подаваа апчето во кругчето, saying how bad their life/luck is...

  Раткапна напиша:^

  Абе во историјата сите војни се за жени а?

  Е па тоа покажва колку сте драма квин, место да се тепате за жена само со соперникот, вие со цела (град-)држава. Зато ние меџусабно само косето ќе си го тргниме и никому ништо. (Само некој клип можи ќе има на јутуб)

  Да се прашвеа жените во политиката, односно тие да беа лидери, немаше да има војни, нормално.
  Сите држави ќе си љубомореа и немаше да си прат муабет :)
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by PantomimoS on Вто 13 Мар 2012, 09:39


  Вакви некои?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Вто 13 Мар 2012, 09:41

  Аиии, добар игзампл. Него, сите тие имаат заедничко нешто..

  We've got to love'em cause they're so liberal...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Раткапна on Вто 13 Мар 2012, 16:48

  630 напиша:
  Да се прашвеа жените во политиката, односно тие да беа лидери, немаше да има војни, нормално.
  Сите држави ќе си љубомореа и немаше да си прат муабет :)

  Секогаш се смеам со овој муабет.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Сре 14 Мар 2012, 13:56

  Пол Пот завршил факултет на Сорбона.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Сре 14 Мар 2012, 15:55

  Нема посла у уреду, и зато, одлазим.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Сре 14 Мар 2012, 20:21

  Какво кафе сум потрефил, алав да ми е. клецање


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Сре 14 Мар 2012, 20:24

  Еј како ќе се вика новата партија дрн дрн муабети? Оваа пејаска надинга, под пенѕија треба :)
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Сре 14 Мар 2012, 21:51

  Рамкоски ја проширил дејноста. Од утре на затворо ќе пишело: ХЕДИС ПРОДАВНИЦА БР.__
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Раткапна on Сре 14 Мар 2012, 22:00

  Life is cruel sometimes..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Чет 15 Мар 2012, 13:43

  Учи учи, глава бучи :) хахаха


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Чет 15 Мар 2012, 13:45

  Абе преку куров више од коментари на јутјуб како пола човеци биле родени во погрешна генерација ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Чет 15 Мар 2012, 13:57

  Уште вчера беше на филм, а сега и во нашата глава. ништо посебно


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Чет 15 Мар 2012, 14:38

  Ратујемо ти и ја, ко Хески и Астон Вила

  http://www.youtube.com/watch?v=LeBQ3IQvnZw
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Чет 15 Мар 2012, 20:46

  Кај е чорбата бе?


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 16 Мар 2012, 09:44

  God bless all the fachists, half of the all sadistics sons and few of all the nihillists


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 16 Мар 2012, 14:53

  Нема посла у уреду.
  Birocracy took our pride long time ago.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пет 16 Мар 2012, 18:30

  Чоеко бил најинтелигентно животно...Ама само тој така мисли!
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Пет 16 Мар 2012, 20:57  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 16 Мар 2012, 21:10

  ништо посебно


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Пет 16 Мар 2012, 22:50

  Нормален сум.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Саб 17 Мар 2012, 00:13

  Го прогласивте за умрен а? Е то е, нека е здрав и жив
  Пченица, алва, локумче? (ова локумчево асоцира на предизборна кампања :))
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Toecutter on Саб 17 Мар 2012, 12:12

  Сакајте си ја државата луѓе божји !
  ол ви нид ис лав тарара лав ис ол ви нид...
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 17 Мар 2012, 12:47

  Денес во Парк (од паркот до кизнај каде) имало нешто ко протест или што и да е, или што би рекла една „пренесување пораки“ за луѓето да престанат меѓуетничките несогласувања... Мојте да замислите, парк, трева, покажување два прста за мир... Едно смеење да ти дојт, да се расплачиш...
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Саб 17 Мар 2012, 14:03

  Закон. Да протестираш откако се смири ситуацијата.

  Велам јас, премногу слобода има младината денешна. Премногу.

  Sponsored content

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:42