Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Share
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 29 Мар 2012, 11:08

  Priest напиша:Доволно е да спомнит чоек ракија...и гледајте сега се кривам
  ::PP
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Чет 29 Мар 2012, 11:24

  And so castles made of sand fall into the sea, eventually ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Чет 29 Мар 2012, 14:29

  God bless Seth Macfarlane

  God bless Ray Charles too.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 30 Мар 2012, 09:53

  Сашо комшијана напиша:цената на 130 грамска паштета.. 15 денари за уживање во вкусот на опашка од нилски коњ одгледан во вардар.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 30 Мар 2012, 14:21

  FAREWELL!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пет 30 Мар 2012, 20:45

  Абе имало графит пред матично: Осмели се, направи го последниот чекор.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Саб 31 Мар 2012, 00:58

  глупсон напиша:Абе имало графит пред матично: Осмели се, направи го последниот чекор.

  Тажно, но закон.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 31 Мар 2012, 13:03

  Ништо не барам... еден до два авиона и една неутронска бомба.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Саб 31 Мар 2012, 13:19

  Газ стопанкин


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Robby on Саб 31 Мар 2012, 17:42

  оо кај сте бе луѓе ? ај здраво пак од мене (после подолго време) .. не се заборавивме нели ?
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 31 Мар 2012, 17:45

  Ооо Роберте, џеси бре? не дека те заборајвме... овдека самите себеси се забораваме :Д

  Ај една пијачка за велкоме

  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Robby on Саб 31 Мар 2012, 17:49

  фала фалааа... еве бе по дома хаха rock and roll .. вие како сте, шо прајте ?
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Нед 01 Апр 2012, 16:49

  Луѓе, не е фер.

  Не е фер.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Нед 01 Апр 2012, 16:59

  Луѓе да не се маскирате денес во склоп со денот?
  Мене вчера ми текна маска ама беше прекасно да се реализира :)
  Чудна работа, од мала ич не сакав да се маскирам, а од лани ми стана мерак да се маскирам.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Нед 01 Апр 2012, 17:06

  Ич не е фер...

  *******************************

  За маскембалов - Да му ебам племето паганско.
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Нед 01 Апр 2012, 17:07

  Иначе Љупчо погоди што имам јас?
  Бел коректор што ти ја прави фаца скроз бела како на KISS.Ама нели ни требаше лани ова време :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Нед 01 Апр 2012, 17:12

  Jaс планирав во секое време да се маскирам во Фрили, ете испадна баш на први април. Јас немав против и на 4 јули да се маскирам. Не се маскирав ради денот, се маскирав пошто имав во план еден ден да се маскирам, независно дали ќе беше први или 21 Април.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Нед 01 Апр 2012, 17:15

  Иначе сега коректорот искористи го за друга маска.

  Јас за годинава имав јака замисла - Манијак што ќе се „покажува“ низ парк. Ама само замисла :д
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Robby on Нед 01 Апр 2012, 17:35

  Јас сношти убаво се маскирав.. Од дома излегов на две нозе а се вратив на четири
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Нед 01 Апр 2012, 18:03

  Комшијана беше нападнат од Гепард


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Нед 01 Апр 2012, 18:11

  Ти Пумба во што ќе се маскираш?


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Нед 01 Апр 2012, 18:23

  Во Балу или Шир Кан... или Скар или Тимон...
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Нед 01 Апр 2012, 18:52

  Layla напиша:Ти Пумба во што ќе се маскираш?

  Во загар


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Сатан Панонски

  Male Мислења : 3551
  Местолокација : Kumanovo =]
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Сатан Панонски on Нед 01 Апр 2012, 21:11

  Jack Kerouac knows...
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Robby on Нед 01 Апр 2012, 23:19

  ми се врти од многу кафе шо испив деновиве

  Sponsored content

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:05