Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Не знам шо да Ви речам веќе...

  Share
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Сре 21 Мар 2012, 20:56

  ВАСЕ ГОМНАРОТ напиша:
  Е-Е-Е
  Андер мај амбрела ела ела
  Е-Е-Е
  Нема педигре.
  rock and roll
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Сре 21 Мар 2012, 22:07

  Blackest sheep. God save.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Чет 22 Мар 2012, 01:15

  I'm old as shiT


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 22 Мар 2012, 09:37

  Кој рано рани, на лагата и се куси нозете.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Чет 22 Мар 2012, 09:43

  и на таван спие и книгата нема дно.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 22 Мар 2012, 09:46

  и овчаро сит.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Чет 22 Мар 2012, 09:47

  и овците џедаи.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 22 Мар 2012, 09:48

  Брат за брат, меј да форс би вит ју
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 22 Мар 2012, 09:49

  Шо ти се вика Стар Ворс потковани луѓе
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Чет 22 Мар 2012, 09:54

  глупсон напиша:Шо ти се вика Стар Ворс потковани луѓе

  E не...Хари Потер или Лорд оф д Рингс педерчиња ќе изиграваме..


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 22 Мар 2012, 10:03

  ВАСЕ ГОМНАРОТ напиша:
  E не...Хари Потер или Лорд оф д Рингс педерчиња ќе изиграваме..
  Заборае да го спомниш и Твајлајт
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Чет 22 Мар 2012, 10:26

  Вон конкуренција е Твајлајт.Ама за инает на Хари Потер и Лорд Оф Д Рингс педерчињата кои од уста не го вадат Твајлајт и Џастин Бибер не го спомнувам..


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Чет 22 Мар 2012, 10:31

  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Чет 22 Мар 2012, 10:39

  Pumba напиша:I'm old as shiT

  :)


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by prozaque on Пет 23 Мар 2012, 13:45

  Just as every cop is a criminal
  And all the sinners saints
  As heads is tails just call me Lucifer.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Пет 23 Мар 2012, 14:03

  Нема поента веќе да прашам дали некош сте се осетиле измамено...


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Саб 24 Мар 2012, 10:39

  Горан: Луди, песнава (за The End) ја немам чуено од 9ти јули, 2009 година, знајш...:(

  Лудион: Ич не ми е гајле.. :)

  Горан: Луди, за ова те честам шо сакаш. Целата поента на животот мој лежи во твојата реплика.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Саб 24 Мар 2012, 11:08

  Лудион: Ич ништо неќам! :)

  П.С. Ете така, Priest, да видиме кој сме шо сме...Ко дојдов пред некој месец на форум си реков нови членој има, ама тоа вие сте биле, само имињата попара
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Kelso on Саб 24 Мар 2012, 16:43

  There must be some kind of way out of here ...


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Саб 24 Мар 2012, 19:29

  За божиќ сакам дедо мраз Агентот Оринџ да го донесе во Македонија... по можност тој ден да не сум во земјата :ДДД
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Batty on Саб 24 Мар 2012, 20:11

  „Жолтиот гавран имаше план да избега од полињата на смртта. Буквално имаше план. На хартија. Кој му беше скриен во џебот што си го имаше направено со нож во пределот на левата надколеница. Беше сигурен дека ќе си ја види жената и децата, откако ќе успее да ги демонтира нагазните мини. Со рака.
  Во истото тоа време, некаде во Јоркшир, Џејсон ја делеше тинејџерската мизерија со неговата девојка Сју, која носеше само сина облека. Цел ден зборуваа колку е нивниот живот тажен, додека се возеа во колата од татко му на Џејсон, а слушаа Џеферсон Ерплејн на радиото од мајка и' на Сју.“


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Bender on Саб 24 Мар 2012, 21:41

  Priest напиша:Горан: Луди, песнава (за The End) ја немам чуено од 9ти јули, 2009 година, знајш...:(

  Лудион: Ич не ми е гајле.. :)

  Горан: Луди, за ова те честам шо сакаш. Целата поента на животот мој лежи во твојата реплика.

  Честитам ја откри поентата на твојот живот


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by глупсон on Пон 26 Мар 2012, 09:42

  Том Соер ко ја фарбаше оградата се скапа фалење дека нема ништо поубо од то и другарчината од ќеф ем муја исфарбаа оградата ем играчките му ги подарија :)
  И јас треба ограда да фарбам...Да се фалам дека е убоо, ќе дојди некој комшија, ќе удриме на ракија, ни ограда ќе се види ни... жал ми е
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Раткапна on Пон 26 Мар 2012, 20:48

  На сестра ми и оставив торте со порака која гласи:
  From you sister that loves you a lot! And can't wait for you to get fat so she can wear your clothes!
  Тоа во четвртокот.. и тортето уште стој. Unbelievable! She wont eat! Goodbye clothes..
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Printers and faxes on Пон 26 Мар 2012, 22:03

  Бошко напиша:

  Сакам да им бидам неуспешно лабораториско глувче :)

  Полека ти се исполнува желбата... едино што нема да си лабораториско, туку општествено глувче...get it?

  Sponsored content

  Re: Не знам шо да Ви речам веќе...

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 03:59